Sportas

Centro sunkiaatlečiai – čempionato lyderiai

Gegužės 30 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre vykusiame Lietuvos Specialiosios Olimpiados štangos spaudimo čempionate jėgas išbandė Kauno, Kėdainių ir mūsų centro sportininkai.

Merginų tarpe svorio kategorijoje iki 60 kg pirmą I ir III vietas iškovojo centro mokinės Laura Margevičiūtė ir Gintarė Zalubaitytė. II vietą užėmė Eglė Dauginytė (Kėdainiai). Virš 60 kg I ir II vietas užėmė centro mokinės Džeran Jonušytė ir Eglė Lukšytė.

Vaikinų tarpe atskirose svorio kategorijose nugalėtojais tapo centro sportininkai Laurynas Šaulis, Mantas Šienogalis, Ričardas Rekštys, Vidmantas Medeckis ir Tomas Gasiūnas. Jiems nenusileido Valdas Jonaitis (Kaunas), Sigitas Bilkevičius (Kėdainiai).

Geriausių rezultatų pasiekę sportininkai apdovanoti centro įsteigtomis taurėmis.

Absoliučioje įskaitoje merginų tarpe nugalėjo Laura Margevičiūtė, II vietą užėmė Eglė Dauginytė, III vietą – Džeran Jonušytė.

Vaikinų tarpe nugalėtoju tapo Laurynas Šaulis, išspaudęs 95 kg štangą. II vietą užėmė Tomas Gasiūnas, III – taip pat centro mokinys Modestas Kalinauskas.