Mokymo programos

Mokiniams, kurie mokėsi pagal specialiąją arba individualizuotą pagrindinio ugdymo programą
(mokymosi trukmė 3 metai).
Mokiniai gauna nemokamą maitinimą ir vietą bendrabutyje.

Apdailininko (statybininko) programa.
Mokymosi laikotarpiu jaunuoliai įgyja daug žinių ir išlavina įgūdžius dirbdami apdailos darbus. Jie išmoksta paruošiamųjų darbų (šalinti senus dažų sluoksnius, tinkuoti, glaistyti), atlikti patalpų apdailos darbus (tapetuoti, dažyti, kloti grindų dangas, klijuoti plyteles ir kt.), renovuoti pastatų išorę (dažyti, tinkuoti dekoratyviniu tinku ir kt.). Trečiame kurse mokiniai mokosi normuoti medžiagas, bendrauti su klientais, patarti jiems skoningai įrengti patalpas.

Floristo programa.

Būsimasis floristas susipažins su  floristinio dizaino stiliais, komponavimo būdais, išmoks  komponuoti puokštes, girliandas, vainikus, sodinti ir persodinti augalus, atsižvelgiant į jų biologines savybes. Gebės apipavidalinti vitriną, interjerą, dekoruoti stalą. Pažins augalus, mokės gėles paruošti komponavimui. Žinos apskaitos rūšis versle, gėlių, augalų pateikimą prekybai, kaip dirbti su klientais.

Staliaus programa.
Būsimieji staliai mokosi naujose šiuolaikinėmis vokiškomis staklėmis ir įrankiais aprūpintose dirbtuvėse. Pirmais mokslo metais mokiniai gilinasi į medienos paslaptis, rankiniais įrankiais gamina įvairius gaminius iš medienos. Antrame ir trečiame kurse jie gamina europinio standarto duris, langus, baldus ir kitus sudėtingus gaminius. Jaunuoliai gerai susipažįsta su šiuolaikinėmis technologijomis ir įgyja gerus savarankiško darbo įgūdžius, todėl baigę mokyklą, nesunkiai įsidarbina ir adaptuojasi darbo kolektyve.Šaltkalvio programa.
Mokiniai susipažįsta su pagrindinėmis šaltkalvystės operacijomis ir atlieka įvairius metalo darbus, mokosi suvirinimo ir kalvystės darbų. Gabūs mokiniai, padedant patyrusiems profesijos mokytojams, atlieka įvairius užsakymus. Šaltkalvystės dirbtuvėse yra gaminami laiptų ir balkono turėklai, langų grotos, kapinių tvorelės, tvoros, vartai ir dar daug metalo gaminių, kuriuos užsakovai gali pasirinkti iš katalogų arba pagal individualius užsakymus. Paskutiniais mokymosi metais gabūs būsimieji šaltkalviai atlieka įvairius darbus savarankiškai.

Viešbučio darbuotojo programa.
Centro laboratorijose ir moderniame viešbutyje mokiniai išmoksta priimti ir apgyvendinti viešbučio svečius, paruošti, išvalyti gyvenamąsias ir pagalbines patalpas, keisti patalynę, skalbinius, skalbti, lyginti, sudaryti valgiaraštį, paruošti ir pateikti nesudėtingus patiekalus ir gėrimus, serviruoti stalus. Mokiniai supažindinami su pagrindinėmis užsienio kalbos sąvokomis, išmoksta naudotis kompiuteriu, telefonu, faksu. Tai perspektyvi specialybė, baigusių mokyklą laukia darbas viešbučiuose, svečių namuose, poilsio įstaigose.

Virėjo programa.
Profesija labai reikalinga ir populiari. Jaunuoliai mokosi modernioje vakarietiškai įrengtoje virtuvėje. Jie supažindinami su virtuvės įranga, maisto produktų sandėliavimu, išmoksta gaminti salotas, mišraines, virti sriubas, ruošti įvairius mėsos ir žuvies patiekalus, sudarinėti valgiaraščius. Trečiais mokymo metais virėjai tobulina įgytas žinias ir įgūdžius, atlieka gamybinę praktiką. Ne tik mokytis įdomu, bet ir baigus lengviau įsidarbinti, kai esi įpratęs dirbti su naujausia technika. Mokiniai dalyvauja mokyklos ir miesto parodose, dengia mokyklos šventinius stalus, aptarnauja svečius.

 

Įgijusiems pagrindinį išsilavinimą
(mokymosi trukmė 2 metai)
Mokiniai aprūpinami bendrabučiu, jiems mokama stipendija.

Automobilių remontininko programa.
Šiuolaikinis automobilių remontininkas turi gerai mokėti naudotis įvairia diagnostine įranga, atlikti automobilių testavimo, reguliavimo darbus, paruošti automobilį techninei apžiūrai. Centro automechaninės dirbtuvės aprūpintos naujausia kompiuterine BOSCH automobilių remonto įranga. Baigę centrą mokiniai nesunkiai įsidarbina automobilių remonto dirbtuvėse, autoservisuose.

 

Turintiems vidurinį išsilavinimą siūlomos šios mokymo programos:

staliaus,

suvirintojo.

Mokymosi trukmė 2 metai.

Mokama stipendija, aprūpinama bendrabučiu.