Sportas

Birželio 1 – ąją minime Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Ši diena – tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises, kuriant ir formuojant humanišką, teisinę ir dvasiškai sveiką ateities kartą.
Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro bendruomenė, skatindama mokinius sistemingai sportuoti, rūpintis savo sveikata bei propaguoti aktyvų laisvalaikį, birželio 1 – ąją paskyrė sportui.

Susirinkusiuosius pasveikino direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė ir palinkėjo gražių pergalių, būti aktyviais, judriais ir sveikais.
Šventės organizatoriai kūno kultūros mokytojai Stefa Bartkuvienė ir Dalis Lapašinskas pasistengė, kad sportinės užduotys ir rungtys būtų kuo įdomesnės: reikėjo parodyti kojų miklumą, rankos taiklumą, kūno lankstumą ir orientaciją, ištvermę ir jėgą. Emocijos veržėsi per kraštus, nes pralaimėti niekas nenorėjo, o renginio vedėja Irena Kavaliauskienė vos spėjo pristatinėti rungtis ir komentuoti rezultatus.

Sportinį įkarštį šventės dalyviai malšino sulčių gėrimu ir mineraliniu vandeniu. Kol komisija suvedinėjo rezultatus, visi vaišinosi sveikuoliška koše.
Centro direktorius Jonas Pravilonis ir pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė rungčių nugalėtojams ir prizininkams įteikė medalius. Komandos buvo apdovanotos saldžiaisiais prizais, tad pralaimėjusių ir nuliūdusių nebuvo.

Mokytoja
Vitalija Rutkauskienė