Projektinė veikla

2018-05-17 Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre įvyko seminaras, skirtas staliaus ir šaltkalvio specialybių mokytojams, dirbantiems su specialių poreikių turinčiais mokiniais.

Seminaras vyko įgyvendinant Erasmus+ programos projekto Nr. 2017-1-LT01-KA102-035036 „Tarptautinis bendradarbiavimas, skirtas pagerinti mažiau galimybių turinčių ir neįgalių jaunuolių profesinį mokymą“ veiklas.

Nuo 2018-05-14 staliaus ir šaltkalvio specialybių dirbtuvėse dirbo dėstytojai iš Vokietijos. Seminaro metu jie pristatė susirinkusiems darbo metodiką, skirtą sudominti jaunuolius, pagerinti jų mokymosi motyvaciją. Seminaras turėjo teorinę ir praktinę dalis. Atvykusieji į seminarą mokytojai ir besimokantieji kartu dirbo stalių ir šaltkalvių dirbtuvėse. Į seminarą atvykę svečiai iš Šiaulių, Panevėžio, Kuršėnų mokyklų taip pat galėjo išbandyti darbo metodiką patys. Nors ir turėjo mažai laiko, jie pagamino nedidelius suvenyrus, padengtus medienos lukštu. Šaltkalvių dirbtuvėse seminaro dalyviai gamino metalines rožes.

Sklaidos renginio metu, kuris įvyko seminaro pabaigoje, dalyviai susirinko Europos kambaryje ir pristatė savo darbo rezultatus- pagamintus produktus. Projekto ir seminaro dalyviams buvo įteikti pažymėjimai, o mokiniams- padėkos.