Projektinė veikla

Profesinių gebėjimų tobulinimas Italijoje

2022 m. birželio 30 - liepos 14 dienomis virėjų specialybės profesijos mokytojos dalyvavo darbo stebėjimo vizite Italijoje, Apulijos regione, pagal Erasmus + 1 pagrindinio veiksmo programos projekto Nr. 2020 -1 -LT01-KA 102-077613 "Tarptautinio profesinio mobilumo įtaką specialiųjų poreikių ir mažiau galimybių turinčių jaunuolių profesinių ir socialinių įgūdžių ugdymui" numatytas veiklas.

Profesinių gebėjimų tobulinimas Italijoje

Stažuotės metu darbo stebėjimo veiklos vyko Rodi Garganico mieste, Poggio degli Ulivi viešbučio restorano virtuvėje. Projekto dalyvės stebėjo virėjų darbo procesą, jo organizavimą, susipažino su Itališkos virtuvės patiekalų gaminimo subtilybėmis ir receptais.

Laisvalaikiu projekto dalyvės vyko į ekskursijas: Italijos piligriminį centrą - tėvo Pijaus miestą San Giovanni Rotondo, Monte Sant Angelo miestą, marmuro kasyklą. Aplankė įžymias istorinės ir kultūrinės vietas Viestės, Lesinos, Fodža miestuose.

Profesijos mokytojos džiaugiasi turėjusios galimybę pagilinti ne tik profesines žinias ruošiant patiekalus iš jūros gėrybių, bet ir susipažinti su pietinės Italijos kultūra, papročiais, bei tradicijomis.

Stažuotės metu įgyta patirtis patvirtinta Europass mobilumo dokumentais.

Vyresniosios profesijos mokytojos Laima Kalasauskienė ir Rima Miliauskienė

  • 001
  • 002
  • 003