Naujienų archyvas

Floristo kvalifikaciją įgiję absolventai birželio 7 dieną susirinko į šventinę popietė. Centro direktorius Jonas Pravilonis palinkėjo absolventams gyvenimo kelyje nepabūgti sunkumų, siekti užsibrėžtų tikslų, neatsisakyti svajonių. Pasidžiaugė, kad mokiniai atsakingai pasiruošė ir sėkmingai įveikė kompetencijų vertinimo etapą ir šiandiena visiems gali įteikti profesinio mokymo diplomus.

Floristų rankose - profesinio mokymo diplomai

Dalindamiesi trijų prabėgusių mokslo metų įspūdžiais, prisimindami įsimintiniausius įvykius, mokiniai džiaugėsi turėta galimybe būti kartu. Atviravo kaip jautėsi lankantis rajono mokyklose, kur pristatydavo savo profesiją ir  juos lydėjusį jaudulį. Džiugiai prisiminė išvyką į Vilniuje vykusią 18 – ąją tarptautinę parodą Litexpo parodų rūmuose, pasiruošimo darbų šurmulį. O kur dar  mokyklos renginiai, floristinėmis kompozicijomis puošiama mokyklos erdvė, pavasarinių ir rudeninių spalvų paieškos supančioje aplinkoje.

Profesijos mokytoja ir grupės vadovė Daiva Gakštienė džiaugėsi, kad šių mokinių žingeidumui nebuvo ribų, nuolat stebino savo išradingumu ir išmone.

Antro kurso floristo specialybės mokinių atstovai, linkėdami sėkmės, paruošė atminimo dovanėles.

Absolventai patikino, kad popietės metu aplankė ir džiugi nuotaika, ir liūdesys. Sunku atsisveikinti su mokykla, draugais, centro darbuotojais.

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro informacija

  • 001
  • 002
  • 003
  • 004
  • 005