Naujienų archyvas

RTVMC Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriuje – dėmesys saugiam eismui. Automobilių mechaniko specialybės mokytojų iniciatyva, organizuotas saugaus eismo dienai skirtas konkursas, į kurį pakviesti bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai iš Šeduvos gimnazijos, Sidabravo gimnazijos, Alskniupių pagrindinės mokyklos, Pakruojo rajono Rozalimo pagrindinės mokyklos. Renginio partneris ir rėmėjas – vairavimo mokykla „Autoreidas“ ir jos direktorius Rimas Labanauskas.

Saugaus eismo diena Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriuje

Daugiau nuotraukų rasite čia.

Susirinkusiuosius į renginį pasveikino Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro direktorius Jonas Pravilonis ir pakvietė pasiklausyti Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresniųjų tyrėjų Ilonos Sernovienės ir Jūratės Beržinskienės paskaitos apie saugų elgesį kelyje. Dalyviai išbandė save trijose rungtyse: teorinių eismo žinių, automobilio sandaros ir vairavimo. Kol vieni atlikinėjo užduotis, kiti vaišinosi virėjų specialybės mokinių virta koše. Visi norintys galėjo išbandyti vairavimo įgūdžius vairuojant lengvąjį automobilį ar traktorių. Kiti renginio dalyviai mieliau rinkosi žirgų draugiją. Mokiniai taip pat galėjo apžiūrėti eksponatą iš Šeduvos istorinės technikos muziejaus.

Renginį vainikavo direktoriaus įteiktos padėkos ir atminimo dovanos visoms dalyvavusioms mokyklų komandoms. Po renginio skyriuje, Šiaurės Lietuvos filialo vadovas Laimutis Brunius pasiūlė pratęsti saugaus eismo dienai skirtą renginį Šeduvos istorinės technikos muziejuje ir pakvietė mokinius į ekskursiją.

Gimnazijos skyriaus vedėja Gintarė Nausėdienė