Naujienų archyvas

Artėjant Helovino šventei Centro mokinių taryba organizavo renginį, kurio metu vyko Helovino kostiumo konkursas. Konkurse dalyvavo 15 kostiumų, kuriuos demonstravo mokiniai. Grupių kostiumus pristatė Šaunios renginio vedėjos Gabrielė ir Auksė. Konkurso dalyviai turėjo ne tik demonstruoti savo kostiumus, bet ir įveikti vedėjų skirtą šokio užduotį.

Helovinui skirtas renginys

Komisijai teko sunki užduotis – išrinkti geriausius kostiumus penkioms nominacijoms. Ekologiškiausio kostiumo nominacija atiteko Laumėms (FM19), Elegantiškiausio kostiumo nominacija skirta Raganai (KT21) ir Drakulai (V21), Mistiškiausio kostiumo nominacija – Spanguolytei ir Franko (FM20), Šmaikščiausio kostiumo nominacija - vienuolei (KT19) ir Giltinei (Š19), Siaubingiausio kostiumo nominacija įteikta Ateiviui (ST19) ir Velniui 2 (Š21).

Renginio metu įvyko ir pirmo kurso mokinių krikštynos. Visi pirmo kurso mokiniai kartojo priesaikos žodžius ir atkartojo renginio vedėjų sudainuotą dainą. Taip pat renginyje pasirodė ir šokio - judesio studijos būrelio kolektyvas. Trečio kurso mokinė Neda dovanojo visiems renginio dalyviams muzikinį kūrinį.

Dėkojame visiems dalyvavusiems ir atskleidusiems koks puikus gali būti mokytojų, auklėtojų ir mokinių bendradarbiavimo rezultatas. Įgyvendinant bendras idėjas, kartu atliekant kūrybines užduotis buvo sukurti įspūdingi kostiumai ir choreografinės kompozicijos.

Mokinių Taryba