Naujienų archyvas

Balandžio 13-14 dienomis Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre lankėsi ESF projekto „Atrask save“ vietos jaunimo garantijų koordinatorė Asta Marcinkevičiūtė (Radviliškio rajono savivaldybės Švietimo ir sporto paslaugų centro suaugusiųjų ir jaunimo neformalaus ugdymo skyrius) ir to paties projekto specialistė – koordinatorė Vaiva Vaičiūnienė (Šiaulių teritorinės darbo biržos Radviliškio skyrius).

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Europos socialinio fondo agentūra ir Lietuvos darbo birža kartu su Jaunimo reikalų departamentu įgyvendina projektą „Atrask save“, skirtą nedirbantiems, nesimokantiems, neaktyviems 15-29 metų jaunuoliams. Šis projektas padės jaunuoliams įsilieti į švietimo sistemą ar darbo rinką, atvers galimybę geriau pažinti save, įgauti motyvacijos mokytis ar dirbti.

Projekto koordinatorės Radviliškyje susitiko su centro I ir II kurso mokiniais. Jos diskutavo su mokiniais apie įsidarbinimo galimybes, savanorišką veiklą, jaunimo motyvaciją integruotis į darbo rinką, atsakinėjo į mokinių klausimus. Susitikimas su viešniomis mokiniams neprailgo. Jos rodė pateiktis ir vaizdingai pasakojo apie projektą, akcentavo, kad dalyvaujant šiame projekte atsiranda galimybė išbandyti save įvairiose veiklose, tik reikia būti veikliems ir atkakliai siekti savo tikslų.