Naujienų archyvas

Birželio 27 – ąją Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre surengta iškilminga šventė – profesinio mokymo diplomų įteikimas dvidešimt trečios laidos absolventams.

Šventė pradėta Lietuvos vėliavos įnešimu, didingai suskambo Lietuvos valstybės himnas. Centro direktorius Jonas Pravilonis, kreipdamasis į absolventus, jų tėvelius, globėjus, svečius, pasidžiaugė, kad per trejus ar dvejus mokymosi metus absolventai įgijo norimą kvalifikaciją, dalyvavo respublikiniuose konkursuose, tarptautiniuose projektuose, pasiekė aukštų sportinių laimėjimų. Palinkėjo nesustoti, eiti į priekį, nes tik taip galima pasiekti užsibrėžtą tikslą.

Šventėje dalyvavusi Radviliškio Viešosios bibliotekos direktorė Violeta Šukaitienė padėkojo staliaus specialybės mokiniams ir mokytojams už pagalbą įrengiant mieste antrą knygų namelį, o centro direktoriui – už glaudų bendradarbiavimą.

Tėvelių vardu įveikti visus sunkumus absolventams palinkėjo Alė Ostrauskienė. Įmonės „Velnio kalviai“ savininkas Andrius Žiedas bei centro vyresnysis profesijos mokytojas Saulius Dailidonis kvietė dirbti pagal įgytą specialybę, neprarasti mokykloje sukauptų žinių ir įgūdžių, toliau mokytis ir tobulėti.

Sėkmingai įveikus paskutinį laiptelį absolventus pasveikino praktinio mokymo vadovas Alvidas Slavinskas.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė supažindino absolventus su centro direktoriaus įsakymu dėl profesinio mokymo diplomų įteikimo. Kelialapius į savarankišką gyvenimą centro direktorius įteikė apdailininkams, automobilių mechanikams, staliams, šaltkalviams, virėjams ir viešbučio darbuotojams.

Šventės metu nuotaikingą pasirodymą surengė centro merginų grupė. Scenoje skambėjo pamėgtos absolventų Arvydo, Jovitos ir Tomo dainos. Muzikinį pasirodymą dovanojo svečiai – Radviliškio Lizdeikos gimnazijos mokinė Miglė ir mokytojas Egidijus Kablys.

Šventinio renginio vedėja Irena Kavaliauskienė dar kartą palinkėjo absolventams sėkmės ir pakvietė visus įsiamžinti bendroje nuotraukoje.

Mokytoja Vitalija Rutkauskienė