Naujienų archyvas

Birželio 1 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre apsilankė mokiniai ir lydintys mokytojai iš Radviliškio Vaižganto progimnazijos.

Vaižgantiškiai domėjosi centre rengiamomis specialybėmis

Atvykusieji susitiko su centro direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskiene, susipažino su  mokymosi centre galimybėmis, žiūrėjo vaizdo medžiagą apie Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro ir Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus veiklą.

Lydimi profesinio tinkamumo nustatymo ir orientavimo skyriaus specialisto Eugenijaus Mikšo svečiai sugužėjo į praktinio mokymo patalpas, kur jiems organizuotas profesinis veiklinimas. Mokiniams pasiūlytos staliaus, virėjo, viešbučio darbuotojo specialybių praktinio mokymo užduotys.

Staliaus specialybės vyresnysis profesijos mokytojas Saulius Dailidonis mokė svečius surinkti medinį namelį, duris, dėlionę „zuikis“.

Besidomintys virėjo specialybe mokiniai kartu su mokytoja metodininke Raisa Bučinskienė mokėsi lankstyti servetėles, serviruoti stalą, dekoruoti sausainius. Puošti saldumynus svečius mokė ir vyresnioji profesijos mokytoja Laimutė Kasperavičienė, jai talkino virėjo specialybės mokinys Laimis.

Viešbučio darbuotojo specialybės vyresnioji profesijos mokytoja Raimonda Barkauskienė kartu su mokiniais kepė vaflius ir juos degustavo.

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro informacija