Naujienų archyvas

Gegužės 30 – ąją Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre surengta popietė, skirta Tarptautinei vaikų gynimo dienai ir Tėvo dienai paminėti.

Popietę eilėmis, skirtomis tėvui, pradėjo centro mokinių tarybos koordinatorė Irena Kavaliauskienė. Visus susirinkusius pasveikino respublikinio avangardinio madų festivalio centro dalyvės, pristatydamos kolekciją „Chaosas“ (kūrybinė grupė: auklėtojos Birutė Adminienė, Sigita Ramanauskienė, profesijos mokytoja Jolanta Krivickienė ir mokinių tarybos koordinatorė Irena Kavaliauskienė). Salėje esantiems tėčiams įteikti gėlių žiedai.

Centro direktorius Jonas Pravilonis padėkojo pasirodymo dalyvėms, kūrėjoms ir įteikė atminimo dovanėles.

Mokiniai pristatė paveikslus iš popieriaus 3D formatu „Gėlė Tėčiui“.  Paveikslai buvo įvairūs, įdomūs ir spalvingi. Visi vieningai ir skambiai sudainavo gerai žinomą dainą „Išėjo tėvelis į mišką“.

Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti centro merginų šokių grupė atliko Evelinos D. sukurtą šokį „Kiemo berniukai“.

Popietės kulminacija – arbatų degustacija. Kokių tik tų arbatų neragauta: ir mėtų, ir liepžiedžių, ir kanapių su citrina, ir šaltoji braškių, ir miško uogų, ir melisos...

Popietei baigiantis centro direktorius Jonas Pravilonis ir pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė padėkojo mokiniams už išradingumą, kūrybingumą ir įteikė nominacijas bei atminimo dovanėles.

Mokinių tarybos koordinatorė Irena Kavaliauskienė