Naujienų archyvas

Balandžio 27 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro atstovai pirmą kartą dalyvavo respublikiniame avangardinio meno festivalyje „Aš kitoks“, vykusiame Radviliškio Gražinos pagrindinėje mokykloje.

Festivalyje pasirodė 25 kolektyvai iš visos Lietuvos, dalyvavę pasirinktoje kategorijoje. Centro kolektyvas kategorijoje „Netradicinė avangardinė apranga iš netradicinių medžiagų“ pristatė kolekciją „Mados chaosas“.

Kūrybinė grupė, susibūrusi iš mokinių tarybos narių, auklėtojų ir profesijos mokytojos, turėjo trumpą laiką pasiruošimui, todėl dirbo labai sutelktai. Kolekciją pristatė viešbučio darbuotojo specialybės mokinės Evelina Drižytė, Sandra Mockutė, virėjo specialybės mokinės Džeran Jonušytė, Greta Liutkevičiūtė, apdailininko specialybės mokinys Vitalijus Alseika. Vadovė – mokinių tarybos koordinatorė Irena Kavaliauskienė. Kūrybiniame procese aktyviai dalyvavo auklėtojos Birutė Adminienė, Sigita Ramanauskienė ir profesijos mokytoja Jolanta Krivickienė.

Festivalyje įgyta daug kūrybinės patirties, nes kolekcijos buvo viena už kitą gražesnės, originalesnės, išradingesnės ir profesionalesnės. Centro kolektyvui įteikta padėka už chaotiškiausią kolekciją „Mados chaosas“, suvenyras, primenantis festivalį, ir šakotis. Mokiniai ir mokytojai turiningai praleido laiką ir grįžo su naujais įspūdžiais, gera nuotaika.

Mokinių tarybos koordinatorė Irena Kavaliauskienė