Naujienų archyvas

Pasitinkant gražią šventę – Motinos dieną, Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre veikė kūrybinės dirbtuvės. Mokiniai kartu su grupių auklėtojais iš gyvų gėlių, gamtos medžiagų: samanų, šakelių, džiovintų gėlių, taip pat vilnos, juostelių, virvelių, popieriaus kūrė kompozicijas rėmuose.

Balandžio 30 dieną atidaryta mokinių ir auklėtojų kūrybos paroda „AŠ MYLIU SAVO MAMĄ“. Joje pristatyta dešimt darbų: VD14 grupė ir auklėtoja Sigutė Ramanauskienė sukūrė kompoziciją „Labirintai“, Vd-2 grupė ir auklėtoja Birutė Adminienė – kompoziciją „Sakurų žiedai mamai“, V14 grupė ir auklėtoja Marijana Sinkevičienė – kompoziciją „Pavasario belaukiant“, V-2 grupė ir auklėtoja Renė Zaukienė – kompoziciją „ Drugelių šokis“, AP14, Ap-2 grupės ir auklėtojas Virginijus Šmukšta – kompoziciją „Sveikinimas“, ST14, St-2 grupės ir auklėtoja Tatjana Proščepenkienė – kompoziciją „Pavasaris“, Š14 grupė ir auklėtoja Nijolė Rakšnienė – kompoziciją „Romantika“, Š-2 grupė ir auklėtoja Renė Bložienė – kompoziciją „Tautiška gėlė“.
Mokinių tarybos ir renginių organizavimo būrelio nariai kartu su vadove Irena Kavaliauskiene sukūrė kompozicijas „Saulytės“ bei „Pavasario žvilgsnis“.

Parodos atidaryme dalyvavo centro direktorius Jonas Pravilonis, socialinė darbuotoja Rima Čepulienė, mokytojai, mokiniai. Renginį organizavo mokinių taryba ir renginių organizavimo būrelis (vadovė Irena Kavaliauskienė).