Naujienų archyvas

Gegužės 21 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre vyko respublikinis virėjo ir viešbučio darbuotojo profesinio meistriškumo konkursas „Jaunieji talentai 2015“.

Konkurso atidarymo metu sėkmės ir gerų rezultatų palinkėjo Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro direktorius Jonas Pravilonis. Profesinio mokymo skyriaus vedėjas Alfonsas Ivoškis pristatė virėjo ir viešbučio darbuotojo specialybių konkurso dalyves, paskelbė užduočių vertinimo komisijos narius, atvykusius iš Kęstučio Gailiūno įmonės, UAB „Šeduvos malūnas“, UAB „Šeduvos kepykla“.

Konkurse jėgas išbandė Kauno socialinių paslaugų ir statybos verslo darbuotojų profesinio rengimo centro ir Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro mokinės. Mūsų centro merginas konkursui rengė profesijos mokytojos Laimutė Kasperavičienė ir Janė Džiautienė. Visos konkurso dalyvės atliko teorinių žinių testą ir praktines virėjo ir viešbučio darbuotojo specialybių užduotis.

Mokinius lydėjusiems asmenims organizuota edukacinė kelionė į Radviliškio rajone esantį muziejų – Burbiškių dvarą ir kaimo turizmo sodybą „Rimuošės dvaras“. Išvykoje juos lydėjo Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro profesijos mokytoja Gražina Butvilienė.

Virėjo specialybės mokinės pademonstravo geras profesines žinias, estetišką patiekalų patiekimą ir sumanų jų apibūdinimą.

Viešbučio darbuotojo specialybės mokinės nustebino išmone puošdamos ir tvarkydamos mokomojo viešbučio kambarius.

Konkurso nugalėtojos Inga Urbšytė, Irma Ramoškaitė, Asta Paldūnaitė ir Enrika Čepėnaitė (virėjo specialybė) bei Kristina Jurevičiūtė ir Dovilė Baravykaitė (viešbučio darbuotojo specialybė) apdovanotos padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis.