Naujienų archyvas

Kartu su ilgai lauktu lietumi atkeliavo graži ir prasminga rudens šventė – Rugsėjo 1-oji. Į Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centrą sugužėjo gerokai ūgtelėję antro ir trečio kurso mokiniai bei būrys pirmakursių. Jau nuo pat ryto vyko pirmo kurso mokinių sutikimas ir supažindinimas su mokykla.

Iškilminga naujų 2015-2016 mokslo metų šventė buvo surengta rudeniškai pasipuošusioje aktų salėje. Visiems kartu sugiedojus Lietuvos himną, susirinkusieji pažiūrėjo Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministrės Audronės Pitrėnienės vodeo sveikinimą, svečius su naujų mokslo metų pradžia pasveikino direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė.

Šventės metu pagerbti sunkiaatlečiai Kristina Kirilesku ir Justinas Bladika, kurie su centro direktoriumi Jonu Praviloniu dalyvavo SO pasaulio vasaros žaidynėse Los Andžele (JAV) ir pelnė septynis aukso ir vieną sidabro medalius.

Šventės metu padėkota kūno kultūros mokytojui metodininkui Daliui Lapašinskui, kuris treniravo šiuos sportininkus.

Į sceną pakviesti pirmakursiai, jų mokytojai ir auklėtojai sulaukė visų šventės dalyvių palaikymo ir gausių plojimų. Šventės vedėja Irena Kavaliauskienė pirmakursius pakalbino, pristatė, padrąsino.

Plojimų susirinkusieji negailėjo ir šventėje koncertavusiems Radviliškio Vaižganto gimnazijos mokiniams Robertui ir Mantui.

Prasminga šventė nuteikė naujiems darbams ir iššūkiams, kuriuos įveiksime ieškodami, pažindami, bendraudami ir bendradarbiaudami.