Naujienų archyvas

Kaštonai gesina ir vėl uždega žvakes...
Pakyla ir vėl nusileidžia paukščiai...
Išsiskiria ir vėl susitinka žmonės.
Rodos, nieko ypatingo, rodos, viskas įprasta,
Tačiau kažkas lieka ir išsiskyrus...

Rugsėjo 19 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre vyko vaisių ir daržovių auginimo meistrų specialybės I laidos K-7 grupės mokinių susitikimas po 27-erių metų. Į buvusios grupės auklėtojos Romos Baltrukonienės kabinetą susirinko 21 buvęs mokinys (specialybę įgijo 35).

Susitikimo metu teko patirti daug gražių akimirkų. Grupės seniūnas Remigijus Paleckis pasidžiaugė, kad iš visų Lietuvos kampelių susirinko tiek daug grupės draugų. Buvę auklėtiniai ne tik dalijosi mintimis apie tai, kaip sekasi dirbti, pasakojo apie šeimas, bet ir daug šiltų žodžių skyrė mokytojams, mokyklai, kuri tuo metu vadinosi 17-oji vidurinė profesinė technikos mokykla.

1985-1988 metais minėtos specialybės mokęsi jaunuoliai buvo labai aktyvūs, draugiški. Džiugina tai, kad buvę auklėtiniai dirba, turi savo verslus, ūkininkauja, sukūrę gražias šeimas. Malonu, kad gyvenimo vėjai neišrovė iš auklėtinių širdžių šiltų prisiminimų apie mokyklinius metus, mokytojus, o mokykla net ir po 27-erių metų jiems miela, svarbi, nepamiršta.

Roma Baltrukonienė, vyresnioji profesijos mokytoja