Naujienų archyvas

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro profesijos mokytojai, vis dažniau susidurdami su mokinių motyvacijos stoka, bando ieškoti naujų mokymo organizavimo formų. Mokymasis netradicinėje aplinkoje – viena iš galimybių sudominti mokinius ir motyvuoti juos, todėl rugsėjo 22 dieną mokytoja metodininkė Raisa Bučinskienė jau ne pirmą kartą surengė virėjo specialybės mokiniams pamoką – ekskursiją.

Šį kartą antrakursiai virėjai turėjo galimybę aplankyti Radviliškio didžiuosius prekybos centrus „MAXIMA“ ir „IKI“. Mokomojo dalyko „Maisto prekės“ teorijos pamokose buvo pateikta medžiaga apie maisto prekių gamybos žaliavas, prekių klasifikaciją, asortimentą, kokybės reikalavimus, laikymo sąlygas. Pamokos – ekskursijos tikslas: realiomis sąlygomis supažindinti mokinius su prekių klasifikavimu, asortimentu, prekių išdėstymu lentynose.

Mokiniai dažnai lankosi prekybos centruose, tačiau niekada nesusimastė apie prekių klasifikavimą, laikymo sąlygas.Tikiuosi, kad vaizdinė informacija padės mokiniams lengviau suvokti mokymo medžiagą, kuri pateikiama teorijos pamokose.

Raisa Bučinskienė, mokytoja metodininkė