Naujienų archyvas

Mokykla – viena svarbiausių gyvenimo stotelių. Savo gyvenimo stotele Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centrą pasirinkę jaunuoliai čia surado užuovėją, supratimą, pagalbą, todėl Tarptautinės mokytojo dienos proga vykusioje savivaldos dienoje mokiniai vedė pamokas, gražiomis eilėmis ir skambiomis dainomis dėkojo mokytojams ir auklėtojams už tai, kad juos moko pasitikėti, vertinti, kantriai veda pažinimo ir tiesos keliu.

Meilę ir pagarbą mokytojams centro mokiniai įrodo ir geru mokymusi bei lankomumu.

Aktų salėje vykusioje iškilmingoje Mokytojo dienos šventėje, kurią vedė neformaliojo ugdymo organizatorė Marytė Selenienė, jaunieji „mokytojai“ pasidalijo įspūdžiais apie savo darbo dieną ir prisipažino, kad mokytojo darbas iš tiesų sunkus ir atsakingas.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė perskaitė prasmingos šventės proga atsiųstus Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės, švietimo ir mokslo ministrės Audronės Pitrėnienės ir Radviliškio rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjos Genovaitės Juodeikienės sveikinimus. Centro pedagogų kolektyvui pavaduotoja palinkėjo rasti laiko naujoms idėjoms ir kūrybiškumui, ištvermės, kantrybės ir paprastos žmogiškos laimės.

Šventinį koncertą centro bendruomenei dovanojo Radviliškio rajono Kutiškių daugiafunkcio centro kultūros specialistė Rima Godelienė bei jaunosios atlikėjos Gabrielė ir Ieva.