Naujienų archyvas

Kiekvieną rudenį Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro pirmo kurso mokiniams tenka garbė būti gražios šventės pagrindiniais veikėjais. Šiemet linksmos ir išradingos pirmakursių krikštynos vyko spalio 22 – ąją.

Rytą į pamokas skubančius pirmakursius pasitiko šventiškai pasipuošusi mokykla.

Arbatos pertraukos metu virėjo ir viešbučio darbuotojo specialybių profesijos mokytojų iniciatyva centro valgykloje mokiniai ir darbuotojai vaišinosi rudens gėrybių patiekalais: moliūgų sriuba, plokštainiu, morkų ir cukinijų sausainiais bei kitais skanumynais.

Po pamokų mokinių tarybos nariai kartu su koordinatore Irena Kavaliauskiene bei vyresniųjų kursų aktyvistais pirmakursiams surengė tokią šventę, kurioje šie pasijuto svarbūs, pagerbti ir reikalingi. Tą dieną jiems skambėjo linkėjimai, perspėjimai, parengta daugybė smagių užduočių.

Įveikę „kliūčių ruožą“ centro kieme, visi sugužėjo į aktų salę. Čia pirmakursius pasveikino direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė, kuri palinkėjo gerai mokytis, būti draugiškais, aktyviais centro bendruomenės nariais.Juoko ir linksmų akimirkų buvo su kaupu. “Krikštatėviai” rimtai ir ne visai rimtai tikrino, kaip pirmo kurso mokiniai pasiruošę įrodyti, kad jie tikrai verti tapti pilnateisiais centro bendruomenės nariais.

Pirmakursiai visiems dovanojo skambius ir kūrybingus pasirodymus.

Nuotaikinga šventė baigėsi iškilminga “fuksų” priesaika, ir visi įsiamžino bendroje nuotraukoje.