Naujienų archyvas

Spalio 11 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre vyko viešoji konsultacija dėl profesinio mokymo programų pasiūlos, planuojant 2024 metų mokinių priėmimą.

Viešoji konsultacija su socialiniais partneriais

Pasirinktas konsultacijos metodas - apskrito stalo diskusija, kurioje dalyvavo Užimtumo tarnybos prie Lietuvos respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Šiaulių KAD Radviliškio skyriaus vedėja, UAB Radviliškio mašinų gamyklos direktorė, UAB „Radviliškio autocentras“ direktorius, UAB „Entomas“ vadovas, V. Abromavičiaus įmonės „Rinkantas“ direktorius, Algirdo Adomaičio TŪB „Alytukas“ vadovas, UAB „Vytrita“ atstovas, parduotuvės Monikos gėlės savininkė, Radviliškio savivaldybės administracijos Pakalniškių seniūnijos vyr. buhalterė. Užimtumo tarnybos Šiaulių klientų aptarnavimo departamento Radviliškio skyriaus vedėja Ruslana Veitienė pristatė darbo rinkos tendencijas, įregistruotos pasiūlos ir paklausos (ne)atitiktis pagal profesijų pogrupius, supažindino su ateities specialybėmis.

 Praktinio mokymo vadovas Alvidas Slavinskas su susirinkusiais darbo pasaulio atstovais aptarė asmens įgytų kompetencijų vertinime darbdavių dalyvavimo ir įžvalgų svarbą. Jų dėka galima suprasti ar paruošti specialistai atitinka darbdavių lūkesčius.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui supažindino su mokinių priėmimo rezultatais ir ateities planais. 2024 m. planuojamas mokinių priėmimas pagal profesijas patenka į darbo rinkoje trūkstamų profesijų sąrašą.

Diskusijos metu aptartos profesinio mokymo programos pagal Menų, Informacijos ir ryšio technologijos, Inžinerija ir inžinerinės profesijos, Gamyba ir perdirbimas, Architektūra ir statyba, Paslaugos asmenims, Verslas ir administravimas ir Žemės ūkis švietimo sritis. Centro planuojamoms 2024 m. vykdyti 13 profesinio mokymo programų diskusijos dalyviai, pateikę įžvalgas, pastebėjimus ir pasiūlymus, pritarė.

Dėkojame floristo padėjėjo mokiniams už nuotaikingą įžanginę dalį, specialiajai pedagogei Ilonai Gedminienei už sklandų konsultacijos koordinavimą, visiems dalyvavusiems darbo pasaulio atstovams tariame AČIŪ už pagalbą sprendžiant profesinio mokymo teikėjo aktualijas.

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro informacija

  • 001
  • 002
  • 003
  • 004
  • 005