Naujienų archyvas

Vasario 25 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre vyko tradicinė Šimtadienio ir Paskutinio skambučio šventė. Iš paskutinės pamokos absolventai, lydimi savo mokytojų, auklėtojų bei antro kurso mokinių, susirinko į aktų salę. Šiandien jiems ir džiugu, ir truputį liūdna: lieka tik šimtas dienų iki baigiamųjų egzaminų ir šimtas žingsnių iki savarankiško gyvenimo pradžios.

Centro direktorius Jonas Pravilonis pasidžiaugė, kad prieš trejus metus nedrąsiai į mokyklą įžengę pirmakursiai šiandien daug pasiekė profesinėje, sportinėje veikloje. Nuo šiol baigiamųjų kursų mokiniai pradeda eiti naujų vilčių ir svajonių išsipildymo keliu.

Renginio vedėja Irena Kavaliauskienė kvietė visų specialybių absolventus padovanoti centro bendruomenei savo dainas, šokius, palinkėjimus.

Mokinių tarybos nariai ir antro kurso mokiniai jiems įteikė atminimo dovanėles. Naujų išbandymų, atradimų bei svajonių išsipildymo absolventams palinkėjo bendrabučio auklėtoja Birutė Adminienė. 

Pasidalindami savo išmintimi su pasiliekančiais centre, baigiamųjų kursų mokiniai perskaitė testamentą ir perdavė mokyklos raktą.

Centrui absolventai paliko pačių pagamintus suvenyrus.Šventės metu pasveikinti profesinio meistriškumo konkursų nugalėtojai.

Už gerą mokymąsi ir lankomumą, pasiekimus sporte, kultūrinę, projektinę veiklą gausiam absolventų būriui įtektos padėkos.Skambėjo centro dainavimo studijos ansamblio bei solistų Jovitos ir Tomo atliekamos dainos, linksmai sukosi centro šokėjai.

Šventės pabaigoje skambėjo visų dalyvių atliekama finalinė daina.

Mokytoja Vitalija Rutkauskienė