Naujienos
images/slides/rtvmc-slide-02.jpg

Karjeros specialistų tinklo vystymas

Projekto „Karjeros specialistų tinklo vystymas“ tikslas – užtikrinti profesinio orientavimo paslaugų teikimą įvairaus amžiaus mokiniams bendrojo ugdymo, profesinio mokymo ir kitose švietimo įstaigose. 

Projekto metu numatoma vystyti karjeros specialistų tinklą ir užtikrinti karjeros konsultavimo paslaugų teikimą mokiniams. Projekto metu bus įdarbinti karjeros specialistai, teikiantys profesinio orientavimo paslaugas mokiniams bendrojo ugdymo mokyklose ar kitose švietimo įstaigose. Numatoma, kad 2023 m. pabaigoje švietimo įstaigose dirbs 380 karjeros specialistų. Profesinis orientavimas bus vykdomas teikiant ugdymo karjerai, profesinio informavimo ir profesinio konsultavimo paslaugas.

Projekto trukmė – 2022 m. rugsėjo 13 d. – 2023 m. gruodžio 31 d.
Projekto finansavimo suma – 9 998 172,97 Eur 

Projektas finansuojamas Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonės lėšomis.

PAREIGYBIŲ SĄRAŠAS, DĖL KURIŲ PRIIMANT Į PAREIGAS TEIKIAMAS PRAŠYMAS SPECIALIŲJŲ TYRIMŲ TARNYBAI

Eil. Nr.

Pareigybės pavadinimas

Vadovo, skiriančio asmens į pareigas, pareigybės pavadinimas

 1.

Direktoriaus pavaduotojas ugdymui

Direktorius

2. 

Gimnazijos skyriaus vedėjas

Direktorius

3. 

Praktinio mokymo vadovas

Direktorius

4. 

Skyriaus vedėjas

Direktorius

5. 

Vyriausias buhalteris

Direktorius

Lietuvos Respublikos pranešėjų apsaugos įstatymas (toliau – Įstatymas) įtvirtina asmenų, pateikusių informaciją apie pažeidimą įstaigoje, su kuria juos sieja ar siejo tarnybos ar darbo santykiai arba sutartiniai santykiai, apsaugos mechanizmą. Įstatymas taip pat nustato apie pažeidimus įstaigose pranešusių asmenų teises ir pareigas, jų teisinės apsaugos pagrindus ir formas, taip pat šių asmenų apsaugos, skatinimo ir pagalbos jiems priemones, siekiant sudaryti tinkamas galimybes pranešti apie teisės pažeidimus, keliančius grėsmę viešajam interesui arba jį pažeidžiančius, užtikrinti tokių pažeidimų prevenciją ir atskleidimą.

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro vidinių informacijos apie pažeidimus teikimo kanalų įdiegimo ir jų funkcionavimo užtikrinimo tvarkos aprašas

INFORMACIJOS APIE PAŽEIDIMĄ TEIKIMAS:

1. Tiesiogiai atvykęs pas kompetentingą subjektą.

2. Atsiųsdamas pranešimą Įstaigai adresu Gedimino g. 81, Radviliškis paštu. Siunčiant pranešimą paštu po Įstaigos pavadinimu turi būti nurodoma žyma „KOMPETENTINGAM SUBJEKTUI ASMENIŠKAI“.

3. Atsiųsdamas pranešimą elektroninio pašto adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Pranešimo apie pažeidimą forma (čia).

Užtikriname asmens ir jo pateiktos informacijos konfidencialumą.

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro darbuotojas galimai patyręs ar pastebėjęs smurto ir/ar priekabiavimo atvejį centre gali pranešti:

1. Raštu (Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centras, Gedimino g. 81, Radviliškis).

2. Telefonu: 8 422 53957, 8 422 44410, 8 655 01630

3. Elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Konfidencialumas garantuojamas!

RADVILIŠKIO TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYMO CENTRO SMURTO IR PRIEKABIAVIMO PREVENCIJOS POLITIKA

ĮSAKYMAS DĖL RADVILIŠKIO TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYMO CENTRO SMURTO IR PRIEKABIAVIMO DARBE ATVEJŲ NAGRINĖJIMO KOMISIJOS SUDARYMO