Kur mes esame

Gedimino g. 81, Radviliškis

Laikrodis
Sportas RTVMC
Nuo pat mokyklos įsikūrimo čia vykdomas labai aktyvus mokinių sportinis parengimas. LRPRC, vėliau pavadinto RTVMC,  auklėtiniai įvairiais metais tapdavo Spec. Olimpiadų nugalėtojais.
Specialiosiose Olimpiadose Atlantoje (JAV), Romoje (Italija), Šanchajuje (Kinija), Turkijoje, Lenkijoje, Graikijoje mūsų mokiniai laimėdavo aukso, sidabro ir bronzos medalius.
Pagalbos telefonai
  • Jaunimo linija
  • 8 800 28888 (darbo laikas 16:00-07:00 val. kasdiena, savaitgaliais visą parą).
  • Vaikų linija
  • 8 800 11111 (darbo laikas 11:00-21:00 val. kasdien).
  • Vilties linija
  • 8 800 60700 (darbo laikas visą parą).
  • Linija dovėrija
  • 8 800 77277 (pagalba teikiama rusų kalba, darbo laikas 16:00-20:00).
Lankytojų vėliavų skaitiklis

Mūsų svetainę aplankė svečiai iš 77 pasaulio šalių!
Svetainės statistika: aplankiusių svečių šalių vėliavos ir lankytojų skaičius
 Free counters!
Jūsų IP adresas
AKCIJA “GĖLĖ VIETOJ CIGARETĖS”
Julija Astrauskienė, Ketvirtadienis 05 birželio 2014 - 13:34:58 //

Minint Tarptautinę nerūkymo dieną gegužės 30 – ąją centre organizuotas mokinių piešimo konkursas „Mes prieš rūkymą“. I aukšto fojė buvo parengtas stendas ,,Rūkymas žudo: kodėl verta mesti rūkyti“ ne tik su informacine medžiaga apie rūkymo žalą, bet ir su mokinių piešiniais.

Birželio 2 dieną  RTVMC vyko akcija ,,Gėlė vietoj cigaretės”, kurios metu klasėse vyko diskusijos apie tabako žalą ne tik rūkantiems, bet ir šalia esantiems. Jaunuoliai aktyviai atsakinėjo į visuomenės sveikatos priežiūros specialistės Jolitos Baužienės klausimus apie žalingus įpročius.
        Akcijos metu ne tik mokiniams, bet ir darbuotojams buvo dalinami lankstinukai “Laikykime gėlę vietoj cigaretės”. Piešinių konkurso dalyviams įteiktos padėkos ir užrašų knygelės su užrašu ,,Nerūkau ir tuo didžiuojuosi”.

TARPTAUTINĖ VAIKŲ GYNIMO DIENA PAMINĖTA SPORTINIU RENGINIU
Julija Astrauskienė, Penktadienis 30 gegužės 2014 - 09:45:38 //

Gegužės 28 dieną RTVMC sporto salėje vyko merginų baudų metimo ir vaikinų tritaškių metimo turnyras, skirtas Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti.
        Merginų baudų metimo konkurse I vietą iškovojo V-2 grupės mokinė Jurgita Šemetaitė, II vietą  užėmė Ap-1 grupės mokinė Rimgailė Manuilova, III vietą – V-2 grupės mokinė Oksana Sipavičiūtė.

Vaikinų tritaškių metimo konkurse nenugalimas buvo Am-1 grupės mokinys Donardas Kanaporius. II vieta atiteko Ap-1 grupės mokiniui Almantui Valinčiui, III vieta – Š-1 grupės mokiniui Aurelijui Meilūnui.

Konkursų nugalėtojai apdovanoti medaliais.

RTVMC VYKO MIŠRAUS DVEJETO STALO TENISO VARŽYBOS
Julija Astrauskienė, Penktadienis 23 gegužės 2014 - 11:23:39 //

Gegužės 22 dieną Radviliškio sporto klubas „Vilties Olimpas“ organizavo mišraus dvejeto stalo teniso varžybas. Varžybose dalyvavo devynios moterų ir vyrų mišrios poros. Burtų keliu dalyviai buvo suskirstyti į A ir B lygius.
      A lygyje I vietą iškovojo Kazimieras Tirilis (Radviliškis) ir Dženė Bužinskaitė (Jurdaičių SGN). II vietą užėmė Radviliškio atstovai Arnoldas Berencas ir Aistė Alešiūnaitė. III vieta atiteko Česlovui Paškevičiui ir Ruginei Užkuraitytei (Jurdaičių SGN).
      B lygyje geriausiai žaidė Aušra Stankuvienė ir Donardas Kanaporius (Radviliškis). II vieta atiteko Vytautui Juodžbaliui ir Oksanai Sipavičiūtei (Radviliškis). III vietą užėmė radviliškiečiai – Svajūnas Ališauskas ir Rima Kurauskienė.
      Finaluose I vietą iškovojo Kazimieras Tirilis ir Dženė Bužinskaitė. II vieta skirta Aušrai Stankuvienei ir Donardui Kanaporiui, o  III vieta atiteko Vytautui Juodžbaliui ir Oksanai Sipavičiūtei.
      Nugalėtojai apdovanoti medaliais ir suvenyrais.

Stefa Bartkuvienė, sporto klubo pirmininkė

CENTRO MOKINIAMS PAVYKO SUVALDYTI ŽIRGUS
Julija Astrauskienė, Penktadienis 23 gegužės 2014 - 11:18:42 //

Gegužės 21 dieną RTVMC mokiniai ir kūno kultūros mokytoja metodininkė Stefa Bartkuvienė dalyvavo Šeduvos gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriaus parke vykusiame Lietuvos Specialiosios Olimpiados 2014 m. žirginio sporto čempionate „Suvaldyk žirgą“. Mūsų centro atstovai dalyvavo komandinio ir individualaus jojimo rungtyse.

Komandinio jojimo rungtyje RTVMC komanda (Snieguolė ir Karolina Poškutės, Aistė Alešiūnaitė ir Jurgita Šemetaitė) užėmė II vietą.
      Individualaus jojimo rungtyje centro mokinys Modestas Kalinauskas užėmė III vietą.
      Centro atstovai dalyvavo „Pedagoginės fermos“ atidaryme.

RTVMC VYKO REGIONINIAI PROFESINIO MEISTRIŠKUMO KONKURSAI
Julija Astrauskienė, Ketvirtadienis 22 gegužės 2014 - 15:54:48 //

Gegužės 20 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre vyko regioninis virėjo specialybės mokinių profesinio meistriškumo konkursas „Jaunieji talentai“ ir viešbučio darbuotojo specialybės mokinių profesinio meistriškumo konkursas „Mes verti sėkmės“. Konkursuose dalyvavo SUP mokiniai.
        Į virėjo specialybės meistriškumo konkursą susirinko mokinės iš Šiaulių profesinio rengimo centro Prekybos ir verslo skyriaus, Kauno socialinių paslaugų ir statybos verslo darbuotojų profesinio rengimo centro ir  Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro. Konkurso dalyvės gamino šaltąsias sriubas. Kol vertinimo komisija sumavo rezultatus, vyresnioji profesijos mokytoja Daiva Petrauskienė konkurso dalyvėms pravedė pažintinę kulinarinę pamoką „Apsilankykime šokoladiniame rojuje ir paskanaukime vaisinio kokteilio“.

[ Skaityti toliau ]

RTVMC SPORTININKUS LSO LENGVOSIOS ATLETIKOS VARŽYBOSE LYDĖJO SĖKMĖ
Julija Astrauskienė, Antradienis 20 gegužės 2014 - 15:40:25 //

Gegužės 15 dieną Kazlų Rūdoje vykusiose Lietuvos Specialiosios Olimpiados lengvosios atletikos varžybose dalyvavo septyni RTVMC sportininkai: keturios merginos ir trys vaikinai. Kiekvienas sportininkas galėjo dalyvauti dviejose rungtyse ir estafetiniame bėgime. Mūsų centro lengvaatlečiai įvairiose rungtyse pasiekė gerų rezultatų ir iškovojo prizines vietas.

100 m bėgimo rungtyje Ap-2 grupės mokinys Armandas Daunys ir V-2 grupės mokinė Snieguolė Poškutė iškovojo I-ąsias vietas.  Š-1 grupės mokinys Arūnas Dienas ir V-2 grupės mokinė Karolina Poškutė užėmė III-ąsias vietas.

Šuolio į tolį rungtyje I-ąją vietą iškovojo Snieguolė Poškutė.  Ap-2 grupės mokinys Armandas Daunys ir Š-1 grupės mokinys Arūnas Dienas užėmė II-ąsias vietas. V-1 grupės mokinė Indrė Ruzaitė užėmė   III-ąją vietą.
    Rutulio stūmimo rungtyje Indrė Ruzaitė iškovojo I-ąją vietą, o Š-1 grupės mokinys Justinas Bladika užėmė II-ąją vietą.
    800 m bėgimo rungtyje Justinas Bladika iškovojo I-ąją vietą.

400 m bėgimo rungtyje Karolina Poškutė užėmė III-ąją vietą.
    Sportininkams puikiai sekėsi estafetiniame bėgime: Snieguolė ir Karolina Poškutės, Armandas Daunys ir Arūnas Dienas iškovojo I-ąją vietą.

Visi sportininkai, laimėję prizines vietas, buvo apdovanoti medaliais, o estafetinio bėgimo nugalėtojams įteikta taurė.