Date / Time
 
Pagrindinis meniu
Viešieji pirkimai
Kokybės užtikrinimas
RTVMC vairavimo mokykla
EUROPASS dokumentas
Pagal projektus dalyvaudami darbo praktikoje užsienyje, LRPRC mokiniai gauna EUROPASS mobilumo dokumentus. 
europass.jpg
Baigus profesinę mokyklą galima gauti ir
Europass pažymėjimo priedėlį. 
Jį nemokamai gali gauti kiekvienas Lietuvos pilietis, baigęs profesinio mokymo programą arba profesinio rengimo kursus ir turintis tai įrodantį pažymėjimą.   
INTERNATIONAL PARTNERS
INTERNATIONAL PROJECTS
ENABLE
Mokyklos partnerės
Partneriai darbdaviai
Mūsų partneriai
svetaine.png

keiciu_v_baneris.gif


Laisvalaikis
Laisvalaikio metu mokiniai gali lankyti įvairius būrelius. Centre veikia šokių, dainavimo, pirografijos (deginimo), dailės, interneto, rankdarbių, stalo žaidimų ir daug kitų būrelių. Savo darbais mokiniai puošia aplinką. Šiemet, laukdami Velykų, auklėtojos B.Adminienės rankdarbių būrelio mokiniai taip papuošė trečio bendrabučio foje.copy_of_img_8695b.jpg
Sporto klubas "Vilties olimpas"
Svarbiausios nuorodos
copy_of_smm.gif
copy_of_logo_aikos.gif


smpf_logo.jpg
copy_of_darbo_birza_a.png

socmin.gif

i94tds82.gif
pprc.gif
sppc.gif
itc.gif
lssic.gif
lmssc.gif
herbas.gif
Saugus Internetas
LRPRC darbuotojų profsąjunga
Šeduvos TVMS
Naujienos 2015
pratkpšs
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Kur mes esame
 
Gedimino g. 81, Radviliškis
 


Laikrodis
Sportas RTVMC
Nuo pat mokyklos įsikūrimo čia vykdomas labai aktyvus mokinių sportinis parengimas. LRPRC, vėliau pavadinto RTVMC,  auklėtiniai įvairiais metais tapdavo Spec. Olimpiadų nugalėtojais.
copy_of_image0012.jpg
Specialiosiose Olimpiadose Atlantoje (JAV), Romoje (Italija), Šanchajuje (Kinija), Turkijoje, Lenkijoje, Graikijoje mūsų mokiniai laimėdavo aukso, sidabro ir bronzos medalius.
Pagalbos telefonai
 • Jaunimo linija
 • 8 800 28888 (darbo laikas 16:00-07:00 val. kasdiena, savaitgaliais visą parą).
 • Vaikų linija
 • 8 800 11111 (darbo laikas 11:00-21:00 val. kasdien).
 • Vilties linija
 • 8 800 60700 (darbo laikas visą parą).
 • Linija dovėrija
 • 8 800 77277 (pagalba teikiama rusų kalba, darbo laikas 16:00-20:00).
Lankytojų vėliavų skaitiklis

Mūsų svetainę aplankė svečiai iš 77 pasaulio šalių!
Svetainės statistika: aplankiusių svečių šalių vėliavos ir lankytojų skaičius
 Free counters! 
Jūsų IP adresas
RTVMC ATSTOVĖS DALYVAVO LIETUVOS PROFESINIŲ MOKYKLŲ VIRĖJO SPECIALYBĖS SPECIALIŲJŲ POREIKIŲ MOKINIŲ PROFESINIO MEISTRIŠKUMO KONKURSE
Julija Astrauskienė, Antradienis 30 balandžio 2013 - 10:40:43 //


 • Paruošė Audronė Urbonavičienė
Balandžio 19 dieną RTVMC II kurso virėjo specialybės mokinės Jolanta Samuilytė, Monika Juraškaitė ir profesijos mokytoja Rima Miliauskienė dalyvavo Lietuvos profesinių mokyklų virėjo specialybės specialiųjų poreikių mokinių profesinio meistriškumo konkurse, kuris vyko Kauno socialinių paslaugų ir statybos verslo darbuotojų profesinio rengimo centre.   Konkurso dalyvės turėjo paruošti namų darbą (pagaminti saldųjį patiekalą). Konkurso metu reikėjo atlikti teorijos testą ir pagaminti sumuštinių asorti bei 5 porcijas salotų. Būsimųjų virėjų saldusis patiekalas vestuvinis „Kringelis“ buvo pastebėtas ir sėkmingai įvertintas.   Mokines konkursui rengė vyresnioji mokytoja Daiva Petrauskienė, profesijos mokytojos Rima Miliauskienė ir Laima Kalasauskienė.  Konkurso dalyvių žinias vertinusi komisija visiems mokiniams padėkojo už puikias teorines žinias ir praktinius įgūdžius. Dalyviai buvo apdovanoti medaliais ir konkurso rėmėjų dovanėlėmis. Praktinės užduoties atlikimo metu profesijos mokytoja Rima Miliauskienė dalyvavo seminare „Mokytojo ir mokinio bendradarbiavimas ugdant mokinių kūrybingumą – gerosios patirties sklaida“.

sam_0758.jpg


DALYVAVOME APLINKOS ŠVARINIMO AKCIJOJE
Julija Astrauskienė, Pirmadienis 29 balandžio 2013 - 16:43:41 //


 • Paruošė Audronė Urbonavičienė
Atsiliepdama į balandžio 27 dieną Radviliškio rajono savivaldybės paskelbtą aplinkos švarinimo akciją „Darom 2013“,  RTVMC bendruomenė visą savaitę tvarkė centro teritoriją:  rinko ir rūšiavo šiukšles, grėbstė žalią veją, ravėjo gėlynus, genėjo medžius, švarino  Gedimino gatvės atkarpą, esančią šalia centro teritorijos. 

100_6030.jpg

100_6042.jpg

100_6056.jpg

100_6057.jpg

Taip pat centro mokiniai ir mokytojai rinko per žiemą gausiai susikaupusias šiukšles Eibariškių seniūnaitijos gatvėse.


MOBILUMO VIZITAS Į ITALIJĄ
Julija Astrauskienė, Pirmadienis 29 balandžio 2013 - 16:39:31 //


 • Paruošė Audronė Urbonavičienė, Vitalija Rutkauskienė
eu_flag_llp_lt_mazas.jpg

Balandžio 15 – 22 dienomis RTVMC verslumo mokytoja Vitalija Rutkauskienė ir RTVMC Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus profesijos mokytoja  Aldona Narbutienė kartu su kolegomis iš Alantos ir Ukmergės profesinio mokymo įstaigų  dalyvavo mobilumo vizite Italijoje pagal Mokymosi visą gyvenimą programos Leonardo da Vinci projektą „Inovacijos mokyme apie žemės ūkio produktų ir paslaugų tiekimą ir skatinimą ES šalyse“. Vizito metu mokytojos dalyvavo susitikime su Cedit S.c.r.l. agentūros Toskanoje atstovais ir susipažino su šalies mokymo sistema, žemės ūkio produktų ir paslaugų pateikimo ypatumais,  dalyvavo  seminare „Žemės ūkio produktų ir paslaugų teikimo, skatinimo ir poveikio pardavimams galimybės Italijoje“, aplankė žemės ūkio įmones (agroturizmo vilą, vynuogių augintojų ir vyndarių įmones). Florencijos profesinėje mokykloje mokytojos dalyvavo seminare „Žemės ūkio produktų ir paslaugų teikimo, skatinimo elementų integravimas į mokymo turinį‘. Vizito dalyviams buvo surengti  italų kalbos kursai.

italijoje_2013-04.jpg


CENTRE VEIKIA KRISTINOS MASELSKIENĖS TAPYBOS DARBŲ PADODA
Julija Astrauskienė, Pirmadienis 29 balandžio 2013 - 16:36:02 //


 • Paruošė Irena Kavaliauskienė ir Audronė Urbonavičienė
Balandžio 18 dieną RTVMC  vyko radviliškietės Kristinos Maselskienės tapybos darbų parodos „Ekspresija“ atidarymas. Kristina papasakojo apie save ir savo kūrybą, pristatė savo darbus, sukurtus abstrakcionizmo stiliumi. Mokiniai apžiūrėjo parodą, pateikė  klausimų ir išrinko labiausiai jiems patikusius paveikslus: „Gyvatynas“, „Ekspresija“ ir „Prasiskverbimas“. Po parodos atidarymo Kristina Maselskienė pravedė tapybos užsiėmimą. Mokiniai abstrakcionizmo stiliumi tapė paveikslus tema „Gėlės mamai“.  Jaunuoliams buvo įdomu pabandyti tapyti kitokiu, nei įprasta, stiliumi. Geriausiai nutapyti paveikslus ir perteikti temą pavyko Ap-2 grupės mokiniui Andriui Kubiliui, Vd-1 grupės mokinei Ievai Sankalaitei ir Ap-1 grupės mokiniui Sauliui Budreckui. Tapybos užsiėmime dalyvavę mokiniai liko patenkinti įdomiai praleistu laisvalaikiu.  Balandžio 25 dieną centre surengta jų piešinių paroda.

img_3000.jpg


CENTRO SPORTININKŲ PASIEKIMAI LSO KREPŠINIO 3X3 ČEMPIONATE
Julija Astrauskienė, Pirmadienis 29 balandžio 2013 - 16:28:47 //


Balandžio 25 dieną Joniškio „Saulės“ pagrindinėje mokykloje  vyko Lietuvos Specialiosios Olimpiados krepšinio 3x3 čempionatas, kuriame sėkmingai pasirodė mūsų centro merginų ir vaikinų komandos. 
Merginų komanda (V-2 grupės mokinės Janina Brinkytė, Lina Bielskytė ir V-1 grupės mokinė Karolina Poškutė) užėmė II vietą.   
Vaikinų komanda (Am-1 grupės mokiniai Žilvinas Milašius, Vytautas Jonaitis ir Ap-2 grupės mokinys Darius Norkus) iškovojo I vietą. 
Asmeninėse varžybose tritaškių metime Darius Norkus užėmė III vietą. Čempionato dalyviai aplankė Joniškio krepšinio muziejų.

dsc01682.jpg

dsc01719.jpg

dsc01722.jpg

dsc01725.jpg


CENTRO MOKINIAI DALYVAVO REGIONINIAME ŠAUNIAUSIO APDAILININKO KONKURSE
Julija Astrauskienė, Ketvirtadienis 18 balandžio 2013 - 20:40:14 //


 • Paruošė Audronė Urbonavičienė

Balandžio 4 dieną RTVMC trečio kurso apdailininko specialybės mokiniai Danutė Baltrimaitė, Aurimas Petravičius, lydimi profesijos mokytojo  Rimanto Jurevičiaus,  dalyvavo Kėdainių profesinio rengimo centre vykusiame regioniniame apdailininkų (statybininkų) profesinio meistriškumo konkurse „Šauniausias apdailininkas 2013“. Suderinus su darbdaviu, trečiakursiai buvo iškviesti iš baigiamosios  praktikos UAB „Kaprao“. 
Konkurse dalyvavo Kėdainių, Panevėžio, Kauno profesinio mokymo įstaigų ir RTVMC komandos.  Mokiniai per tris valandas dekoratyviniu tinku turėjo nutinkuoti 16 kv. metrų plotą. Darbo medžiagas, tinką turėjo pasiruošti patys konkurso dalyviai. Konkurse dalyvavęs mokytojas turėjo galimybę patobulinti profesines žinias seminare „Sakret dekoratyvinio tinko mišiniai ir naujos technologijos“. 
Mūsų centro būsimieji apdailininkai konkurse užėmė trečią vietą ir buvo apdovanoti diplomais bei specialiais prizais. Įteiktas diplomas ir Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centrui už mokinių paruošimą regioniniam konkursui.

p1090330.jpg

p1090350.jpg

p1090359.jpg


Eiti į puslapį   <<        >>  
Naujienų rubrikos
DB užklausų44. Atminties panaudojimas3,381KB