Date / Time
 
Pagrindinis meniu
Viešieji pirkimai
Kokybės užtikrinimas
RTVMC vairavimo mokykla
EUROPASS dokumentas
Pagal projektus dalyvaudami darbo praktikoje užsienyje, LRPRC mokiniai gauna EUROPASS mobilumo dokumentus. 
europass.jpg
Baigus profesinę mokyklą galima gauti ir
Europass pažymėjimo priedėlį. 
Jį nemokamai gali gauti kiekvienas Lietuvos pilietis, baigęs profesinio mokymo programą arba profesinio rengimo kursus ir turintis tai įrodantį pažymėjimą.   
INTERNATIONAL PARTNERS
INTERNATIONAL PROJECTS
ENABLE
Mokyklos partnerės
Partneriai darbdaviai
Mūsų partneriai
svetaine.png

keiciu_v_baneris.gif


Laisvalaikis
Laisvalaikio metu mokiniai gali lankyti įvairius būrelius. Centre veikia šokių, dainavimo, pirografijos (deginimo), dailės, interneto, rankdarbių, stalo žaidimų ir daug kitų būrelių. Savo darbais mokiniai puošia aplinką. Šiemet, laukdami Velykų, auklėtojos B.Adminienės rankdarbių būrelio mokiniai taip papuošė trečio bendrabučio foje.copy_of_img_8695b.jpg
Sporto klubas "Vilties olimpas"
Svarbiausios nuorodos
copy_of_smm.gif
copy_of_logo_aikos.gif


smpf_logo.jpg
copy_of_darbo_birza_a.png

socmin.gif

i94tds82.gif
pprc.gif
sppc.gif
itc.gif
lssic.gif
lmssc.gif
herbas.gif
Saugus Internetas
LRPRC darbuotojų profsąjunga
Šeduvos TVMS
Naujienos 2015
pratkpšs
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Kur mes esame
 
Gedimino g. 81, Radviliškis
 


Laikrodis
Sportas RTVMC
Nuo pat mokyklos įsikūrimo čia vykdomas labai aktyvus mokinių sportinis parengimas. LRPRC, vėliau pavadinto RTVMC,  auklėtiniai įvairiais metais tapdavo Spec. Olimpiadų nugalėtojais.
copy_of_image0012.jpg
Specialiosiose Olimpiadose Atlantoje (JAV), Romoje (Italija), Šanchajuje (Kinija), Turkijoje, Lenkijoje, Graikijoje mūsų mokiniai laimėdavo aukso, sidabro ir bronzos medalius.
Pagalbos telefonai
 • Jaunimo linija
 • 8 800 28888 (darbo laikas 16:00-07:00 val. kasdiena, savaitgaliais visą parą).
 • Vaikų linija
 • 8 800 11111 (darbo laikas 11:00-21:00 val. kasdien).
 • Vilties linija
 • 8 800 60700 (darbo laikas visą parą).
 • Linija dovėrija
 • 8 800 77277 (pagalba teikiama rusų kalba, darbo laikas 16:00-20:00).
Lankytojų vėliavų skaitiklis

Mūsų svetainę aplankė svečiai iš 77 pasaulio šalių!
Svetainės statistika: aplankiusių svečių šalių vėliavos ir lankytojų skaičius
 Free counters! 
Jūsų IP adresas
RTVMC ATSTOVĖS LANKĖSI ŠVEDIJOJE
Julija Astrauskienė, Antradienis 30 balandžio 2013 - 15:33:25 //


 • Paruošė Audronė Urbonavičienė
Balandžio 21 - 24 dienomis Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus kvietimu, vykdant Nordplus Adult projektą „Mokymo technikos ir bendradarbiavimas“, RTVMC socialinė pedagogė Silva Bosienė ir socialinė darbuotoja Rima Čepulienė lankėsi Stokholmo Vuxensholan suaugusiųjų švietimo centre Švedijoje. 
Programos tikslas – leisti suaugusiesiems tobulėti, tobulinti kompetencijas, įgyti naujų įgūdžių. Trijų šalių (Suomijos, Švedijos ir Lietuvos) švietimo institucijų vykdoma veikla skirta besimokančiųjų suaugusiųjų mokytojams, jų darbo metodų ir technikų tobulinimui.
Centro darbuotojos Stokholme susipažino su suaugusiųjų mokymų programomis ir veiklomis, mokytojų darbo metodikomis.
Laisvalaikiu RTVMC atstovės lankėsi Švedijos Karalių rūmuose,  išoriniame pastato kieme stebėjo gvardijos kavalerijos apsaugų keitimąsi, vyko į ekskursiją laiveliu ir grožėjosi nuostabiais Stokholmo vaizdais.

cimg2354.jpg

img_1163.jpg

img_1192.jpg


RTVMC ugdymo karjeros paslaugų centro balandžio veikla II
Julija Astrauskienė, Antradienis 30 balandžio 2013 - 11:19:21 //


 • Paruošė Kazimieras Špokauskas
Balandžio 16 dieną į Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centrą atvyko Kaišiadorių SIM delegacija (12 mokinių ir du mokytojai), kad susipažintų su mokymosi aplinka, mokinių gyvenimo sąlygomis ir specialiųjų poreikių mokinių priėmimo į RTVMC tvarka.
        
kaz_14.jpg
 
kaz_15.jpg
 
Balandžio 16 dieną 16.00 val. vyko Ap-1 gr. (auklėtoja Renė Bložienė) valandėlė „Mokymosi stilius“.  Mokiniams buvo pateiktas klausimynas su 40 teiginių, kuris skirtas mokymosi stiliui , kuriam mokiniai teikia pirmenybę, nustatymui. Jei mokiniai pritarė pateiktam teiginiui, tada žymėjo jį varnele. Atlikę užduotį mokiniai suskaičiavo kiek kartų pažymėjo raides A, M, T, P (A – aktyvistas, M – mąstytojas, T – teoretikas, P – praktikas) ir įrašė kiekvienos raidės skaičių sumą atitinkamame langelyje. Atlikus užduotį vyko šių mokymosi stilių aptarimas.   
 
Balandžio 17 dieną vyko Vd-1 gr. (auklėtoja Sigita Ramanauskienė) valandėlė „ Darbo vertybės“. Mokiniams buvo pateikta 13 darbo vertybių, kurias turėjo įvertinti remdamiesi dešimties balų sistema. Po užduoties atlikimo vyko darbo vertybių analizės rezultatų aptarimas. Mokiniai turėjo atsakyti į klausimus: kokias darbo vertybes įvertino aukščiausiais balais? Ir kaip jų pasirinktoje specialybėje jie realizuos šias pasirinktas darbo vertybes?   
 
Balandžio 18 dieną 14.15 val. vyko V-2 gr. (mokytoja Daiva Petrauskienė) integruota ugdymo karjeros pamoka „Kompetencijų medis“. Pamokoje dalyvavo karjeros koordinatorius Kazimieras Špokauskas. Pamokos tikslas sudaryti mokiniams sąlygas pažinti ir įsivertinti pasirinktai karjeros sričiai (virėjo specialybei) aktualias kompetencijas. Mokytoja paskelbė užduotį ir liepė mokiniams gerai pagalvoti, kurios įvardintos kompetencijos jau yra pakankamos, kurioms dar trūksta žinių arba praktinių įgūdžių,  o kurių kompetencijų kol kas neturi. Mokytoja kvietė kiekvieną mokinį prie lentos, kad jie įsivertintų savo kompetencijas ir ant kiekvienos nupieštos medžio šakos priklijuotų atitinkamos spalvos lapelį (jei užrašytos kompetencijos neturi – geltoną, jei kompetencija tobulintina – mėlyną, jei kompetencija pakankama – raudoną). Mokiniai tobulintinų ir pakankamų kompetencijų pasirinko vienodai, o medis su neturimų kompetencijų liko tuščias. Pamokos pabaigoje vyko integruotos UK pamokos aptarimas ir įvertinimas. 

kaz_16.jpg
 
kaz_17.jpg
 


Kvietimas Karjeros dienai
Julija Astrauskienė, Antradienis 30 balandžio 2013 - 10:44:13 //


 Maloniai kviečiame mokinius ir mokytojus dalyvauti “Karjeros dienos“ renginiuose,  kurie vyks
 
2013m. gegužės 9 d. 9.00-15.00 val.

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre, 
Gedimino g. 81, Radviliškis


RTVMC ATSTOVĖS DALYVAVO LIETUVOS PROFESINIŲ MOKYKLŲ VIRĖJO SPECIALYBĖS SPECIALIŲJŲ POREIKIŲ MOKINIŲ PROFESINIO MEISTRIŠKUMO KONKURSE
Julija Astrauskienė, Antradienis 30 balandžio 2013 - 10:40:43 //


 • Paruošė Audronė Urbonavičienė
Balandžio 19 dieną RTVMC II kurso virėjo specialybės mokinės Jolanta Samuilytė, Monika Juraškaitė ir profesijos mokytoja Rima Miliauskienė dalyvavo Lietuvos profesinių mokyklų virėjo specialybės specialiųjų poreikių mokinių profesinio meistriškumo konkurse, kuris vyko Kauno socialinių paslaugų ir statybos verslo darbuotojų profesinio rengimo centre.   Konkurso dalyvės turėjo paruošti namų darbą (pagaminti saldųjį patiekalą). Konkurso metu reikėjo atlikti teorijos testą ir pagaminti sumuštinių asorti bei 5 porcijas salotų. Būsimųjų virėjų saldusis patiekalas vestuvinis „Kringelis“ buvo pastebėtas ir sėkmingai įvertintas.   Mokines konkursui rengė vyresnioji mokytoja Daiva Petrauskienė, profesijos mokytojos Rima Miliauskienė ir Laima Kalasauskienė.  Konkurso dalyvių žinias vertinusi komisija visiems mokiniams padėkojo už puikias teorines žinias ir praktinius įgūdžius. Dalyviai buvo apdovanoti medaliais ir konkurso rėmėjų dovanėlėmis. Praktinės užduoties atlikimo metu profesijos mokytoja Rima Miliauskienė dalyvavo seminare „Mokytojo ir mokinio bendradarbiavimas ugdant mokinių kūrybingumą – gerosios patirties sklaida“.

sam_0758.jpg


DALYVAVOME APLINKOS ŠVARINIMO AKCIJOJE
Julija Astrauskienė, Pirmadienis 29 balandžio 2013 - 16:43:41 //


 • Paruošė Audronė Urbonavičienė
Atsiliepdama į balandžio 27 dieną Radviliškio rajono savivaldybės paskelbtą aplinkos švarinimo akciją „Darom 2013“,  RTVMC bendruomenė visą savaitę tvarkė centro teritoriją:  rinko ir rūšiavo šiukšles, grėbstė žalią veją, ravėjo gėlynus, genėjo medžius, švarino  Gedimino gatvės atkarpą, esančią šalia centro teritorijos. 

100_6030.jpg

100_6042.jpg

100_6056.jpg

100_6057.jpg

Taip pat centro mokiniai ir mokytojai rinko per žiemą gausiai susikaupusias šiukšles Eibariškių seniūnaitijos gatvėse.


MOBILUMO VIZITAS Į ITALIJĄ
Julija Astrauskienė, Pirmadienis 29 balandžio 2013 - 16:39:31 //


 • Paruošė Audronė Urbonavičienė, Vitalija Rutkauskienė
eu_flag_llp_lt_mazas.jpg

Balandžio 15 – 22 dienomis RTVMC verslumo mokytoja Vitalija Rutkauskienė ir RTVMC Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus profesijos mokytoja  Aldona Narbutienė kartu su kolegomis iš Alantos ir Ukmergės profesinio mokymo įstaigų  dalyvavo mobilumo vizite Italijoje pagal Mokymosi visą gyvenimą programos Leonardo da Vinci projektą „Inovacijos mokyme apie žemės ūkio produktų ir paslaugų tiekimą ir skatinimą ES šalyse“. Vizito metu mokytojos dalyvavo susitikime su Cedit S.c.r.l. agentūros Toskanoje atstovais ir susipažino su šalies mokymo sistema, žemės ūkio produktų ir paslaugų pateikimo ypatumais,  dalyvavo  seminare „Žemės ūkio produktų ir paslaugų teikimo, skatinimo ir poveikio pardavimams galimybės Italijoje“, aplankė žemės ūkio įmones (agroturizmo vilą, vynuogių augintojų ir vyndarių įmones). Florencijos profesinėje mokykloje mokytojos dalyvavo seminare „Žemės ūkio produktų ir paslaugų teikimo, skatinimo elementų integravimas į mokymo turinį‘. Vizito dalyviams buvo surengti  italų kalbos kursai.

italijoje_2013-04.jpg


Eiti į puslapį   <<        >>  
Naujienų rubrikos
DB užklausų44. Atminties panaudojimas3,388KB