RTVMC MOKINIŲ EKSKURSIJA Į RADVILIŠKIO MAŠINŲ GAMYKLĄ

Rugsėjo 20 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro profesijos mokytojai Romas Pikelis ir Pranas Remeika surengė I kurso šaltkalvio specialybės mokiniams ekskursiją į Radviliškio mašinų gamyklą. Ši įmonė gamina žemės ūkio techniką ir atlieka įvairius metalo apdirbimo darbus.
dsc001341.jpg
Būsimieji šaltkalviai apsilankė įmonės darbo šlovės kambaryje, apžiūrėjo surinkimo, tekinimo, suvirinimo, frezavimo cechus, susipažino su įrengimais, pabuvojo gamyklos muziejuje.
 dsc00122.jpg

Julija AstrauskienėįŠeštadienis 22 rugsėjo 2012 - 10:33:00

 Meeting in Berlin

education_and_culture.jpg
The 1st partner meeting of Grundtvig ENABLE network of ICT Supported Learning for disabled People, project number 518537 LLP-1-SI-Grundtvig-GNW had take place in Berlin at HTW Highschool.
Meeting have been monitored by two officers from Brussels EACEA agency.
Partners from 14 organizations, from 9 countries  (UK, PL, DE, EE, IE, LT, SI, FI, IT) have been presented there.
Partners presented WP2 activities: already done work- research and ICT tools, which can be used for teaching of disabled peoples.
Partner from Australia connected this meeting by Skype connection and answered to the questions about this work in WP2.
Partner from Greece, who was not presented in the meeting, sent his presentation of work in WP2 by mail.

Pirmas partnerių susitikimas pagal projektą  Grundtvig ENABLE network of ICT Supported Learning for disabled People, projekto numeris 518537 LLP-1-SI-Grundtvig-GNW įvyko Berlyne, aukštojoje mokykloje HTW.
Dalyvavo partneriai iš 9 šalių (UK, PL, DE, EE, IE, LT, SI, FI, IT), 14 partnerių organizacijų.
Buvo pristatytas darbas, atliktas WP2.
Partnerė iš Australijos, kuri negalėjo asmeniškai dalyvauti susitikime, prisijungė per Skype ir atsakė į klausimus apie savo darbą.
Graikijos partnerė, kurį taip pat negalėjo dalyvauti, savo prezentaciją atsiuntė elektroniu paštu.
Susitikime dalyvavo RTVMC atstovai: apdailininkų specialybės mokytojas Romas Elinauskas ir projektų vadovė Julija Astrauskienė.

enable_3457.jpg
Julija AstrauskienėįPenktadienis 14 rugsėjo 2012 - 16:47:17

 NAUJŲ MOKSLO METŲ PRADŽIOS ŠVENTĖ

Pirmą naujų mokslo metų dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre netilo šventinis šurmulys: prasidėjo 2012-2013 mokslo metai. 
img_1204.jpg
Šiemet RTVMC mokinių gretas papildė nemažas būrys pirmakursių. Jie mokysis pagal apdailininko, šaltkalvio, virėjo, viešbučio darbuotojo profesinio mokymo programas. Grupė jaunuolių, turinčių pagrindinį išsilavinimą, mokysis pagal automobilių mechaniko profesinio mokymo programą. Jau nuo pat ryto vyko pirmo kurso mokinių sutikimas ir supažindinimas su mokykla. Iškilminga naujų mokslo metų šventės dalis vyko šventiškai papuoštoje aktų salėje. 
img_1210.jpg

img_1225.jpg
Centro bendruomenę, svečius pasveikino  direktorius Jonas Pravilonis, direktoriaus pavaduotojas ugdymui Kęstutis Ulinskas, socialinė pedagogė Silva Bosienė, skyriaus vedėja Stanislava Kavaliauskienė. Susirinkusieji visi kartu sugiedojo „Tautišką giesmę“. Šventės dalyviams dainavo Radviliškio Lizdeikos gimnazijos mokinė Miglė Remeikaitė. 
img_1238.jpg
Julija AstrauskienėįKetvirtadienis 06 rugsėjo 2012 - 16:21:00

 Cento bendruomenė šventinėje Radviliškio miesto eisenoje

RTVMC bendruomenė rugpjūčio 18-ą dieną dalyvavo šventinėje Radviliškio  rajono įmonių ir organizacijų eisenoje „Radviliškio teatras“. 
img_1028_-_copy.jpg
Pasirengę iššūkiams, dalyviai iš Vaižganto gatvės pajudėjo, tapę Radviliškio teatro personažais. 
img_1056_-_copy.jpg
Karališkąjį  kortežą vedė raiti riteriai ant žirgų, 
img_1069_-_copy.jpg
karalius ir karalienė važiavo karietoje, 
img_1113_-_copy.jpg
juos lydėjo ištikima, ietimis apsiginklavusi kariauna. 
img_1118_-_copy.jpg
Prie palydos prisijungė ir kiti karalystės gyventojai.
img_1120_-_copy.jpg
Renginio metu dalyviai džiaugėsi, kad vasaros atostogos pasipildė naujomis mintimis, idėjomis, naujais ir gerais įspūdžiais.

Julija AstrauskienėįPenktadienis 24 rugpjūčio 2012 - 09:33:00

 Centro mokytojai dalyvavo saugių kaimynysčių ir policijos rėmėjų sąskrydyje

Rugpjūčio 10 d. RTVMC mokytojai dalyvavo Radviliškio rajone, Pociūnėlių kaimo parke, Radviliškio rajono policijos komisariato surengtame sąskrydyje. Į sąskrydį nuvyko 16 centro mokytojų. 
img_0784_-_kopija.jpg
Sąskrydžio metu vieni atstovavo komandą, kiti buvo sirgaliais. 
img_0786_-_kopija.jpg
Komandos kapitonui, centro direktoriui, teko stumti dviratį tarp kliūčių. Įdomios ir sudėtingos vyko futbolo varžybos, kurios buvo žaidžiamos su kreivai rodančiais akinias. Sudėtinga užduotis buvo užrištomis akimis surasti savo batus ir juos per kuo trumpesnį laiką apsiauti. Teko su kitų komandų atstovais žaisti „blusų“ ir „keptuvių“ tinklinį.
img_0806_-_kopija.jpg
Sąskrydžio metu koncertavo Šeduvos miestelio bendruomenė ir Šiaulėnų kultūros namų estradinis ansamblis. Nors centro komanda prizinių vietų neužėmė,  savo atostogas praturtino geromis emocijomis. Už dalyvavimą saugių kaimynysčių ir policijos rėmėjų sąskrydyje komanda apdovanota padėkos raštu.
Julija AstrauskienėįSekmadienis 19 rugpjūčio 2012 - 19:18:45

 Projektas LLP-LdV-IVT-2011-LT-0510

def_flag-logoeac-llp_en.jpg
Įvyko sklaidos seminaras pagal projektą LLP-LdV-IVT-2011-LT-0510 "Darbo patirtis mobilumo praktikos darbo vietoje apdailininkų specialybės jaunuoliams iš Lietuvos, turintiems mažiau galimybių". Projektas finansuojamas Europos Komisijos ir administruojamas Švietimo mainų paramos fondo.
RTVMC Šeduvos skyriuje susirinkusiems mokytojams, verslininkams ir socialiniams partneriams buvo pristatyta apdailininkų specialybės mokinių praktika, atlikta Ispanijos Tenerife saloje. Buvo pristatyti mokinių darbai, jų specialybės pasiekimai, kultūrinė programa, mokiniams paruošta priimančios organizacijos. Mokinių praktika buvo aukštai įvertinta ir mokiniai gavo Europass mobilumo pažymėjimus iš Granadilla di Abona savivaldybės mero rankų.
Sklaidos seminaro dalyviai išklausė pristatymą, peržiūrėjo nuotraukas iš mokinių praktikos ir apdovanojimo ceremonijos Ispanijoje ir pateikė nemažai dalykinių klausimų.

img_2379_-_kopija.jpg
Julija AstrauskienėįKetvirtadienis 19 liepos 2012 - 18:34:47

Eiti į puslapį   <<        >>  

Naujienų rubrikos
DB užklausų45. Atminties panaudojimas3,389KB