Date / Time
 
Pagrindinis meniu
Viešieji pirkimai
Kokybės užtikrinimas
RTVMC vairavimo mokykla
EUROPASS dokumentas
Pagal projektus dalyvaudami darbo praktikoje užsienyje, LRPRC mokiniai gauna EUROPASS mobilumo dokumentus. 
europass.jpg
Baigus profesinę mokyklą galima gauti ir
Europass pažymėjimo priedėlį. 
Jį nemokamai gali gauti kiekvienas Lietuvos pilietis, baigęs profesinio mokymo programą arba profesinio rengimo kursus ir turintis tai įrodantį pažymėjimą.   
INTERNATIONAL PARTNERS
INTERNATIONAL PROJECTS
ENABLE
Mokyklos partnerės
Partneriai darbdaviai
Mūsų partneriai
svetaine.png

keiciu_v_baneris.gif


Laisvalaikis
Laisvalaikio metu mokiniai gali lankyti įvairius būrelius. Centre veikia šokių, dainavimo, pirografijos (deginimo), dailės, interneto, rankdarbių, stalo žaidimų ir daug kitų būrelių. Savo darbais mokiniai puošia aplinką. Šiemet, laukdami Velykų, auklėtojos B.Adminienės rankdarbių būrelio mokiniai taip papuošė trečio bendrabučio foje.copy_of_img_8695b.jpg
Sporto klubas "Vilties olimpas"
Svarbiausios nuorodos
copy_of_smm.gif
copy_of_logo_aikos.gif


smpf_logo.jpg
copy_of_darbo_birza_a.png

socmin.gif

i94tds82.gif
pprc.gif
sppc.gif
itc.gif
lssic.gif
lmssc.gif
herbas.gif
Saugus Internetas
LRPRC darbuotojų profsąjunga
Šeduvos TVMS
Naujienos 2015
pratkpšs
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
 
Kur mes esame
 
Gedimino g. 81, Radviliškis
 


Laikrodis
Sportas RTVMC
Nuo pat mokyklos įsikūrimo čia vykdomas labai aktyvus mokinių sportinis parengimas. LRPRC, vėliau pavadinto RTVMC,  auklėtiniai įvairiais metais tapdavo Spec. Olimpiadų nugalėtojais.
copy_of_image0012.jpg
Specialiosiose Olimpiadose Atlantoje (JAV), Romoje (Italija), Šanchajuje (Kinija), Turkijoje, Lenkijoje, Graikijoje mūsų mokiniai laimėdavo aukso, sidabro ir bronzos medalius.
Pagalbos telefonai
 • Jaunimo linija
 • 8 800 28888 (darbo laikas 16:00-07:00 val. kasdiena, savaitgaliais visą parą).
 • Vaikų linija
 • 8 800 11111 (darbo laikas 11:00-21:00 val. kasdien).
 • Vilties linija
 • 8 800 60700 (darbo laikas visą parą).
 • Linija dovėrija
 • 8 800 77277 (pagalba teikiama rusų kalba, darbo laikas 16:00-20:00).
Lankytojų vėliavų skaitiklis

Mūsų svetainę aplankė svečiai iš 75 pasaulio šalių!
Svetainės statistika: aplankiusių svečių šalių vėliavos ir lankytojų skaičius
 Free counters! 
Jūsų IP adresas
ATVELYKIO POPIETĖ
Julija Astrauskienė, Trečiadienis 17 balandžio 2013 - 00:14:28 //


 • Paruošė Audronė Urbonavičienė
Balandžio 4 dieną sporto salėje vyko Atvelykio popietė „Ried margs kiaušinėlis“. Renginiui kiekviena grupė paruošė stalus, ant kurių puikavosi pavasarinės puokštės, margučiai, įvairūs žalumynai. Popietę vedusi Velykų bobutė nuobodžiauti neleido: kvietė visus prisiminti  Velykų tradicijas, žaisti lietuvių liaudies žaidimus, dainuoti liaudies dainas, ridenti kiaušinius. Renginio metu buvo išdalintos nominacijos: „Pavasariškiausia puokštė“, „Tradiciškiausias margutis“, „Autentiškiausias margutis“, „Smagiausias liaudies žaidimas“, „Skambiausia liaudies daina“, „Draugiškiausia grupė“. Mokiniams buvo įteiktos padėkos už dalyvavimą Velykinėje  darbų parodoje. Margučių ridenimo Karaliaus titulą pelnė Š-1 grupės mokinys Mindaugas Parvainis.  Stipriausio margučio varžytuvių čempione tapo V-1 grupės mokinė Karolina Poškutė. Atvelykio popietė dalyviams paliko puikią nuotaiką ir daug malonių įspūdžių.

100_7484.jpg

100_7496.jpg

100_7508.jpg

100_7523.jpg

100_7556.jpg

100_7572.jpg


VELYKINIAI RENGINIAI
Julija Astrauskienė, Trečiadienis 17 balandžio 2013 - 00:12:06 //


 • Paruošė Audronė Urbonavičienė
Mokinių tarybos iniciatyva nuo kovo 18 dienos centre veikė Velykinė mokinių darbų paroda.  Akį džiugino viešbučio darbuotojo, virėjo, staliaus, apdailininko, šaltkalvio specialybių mokinių Velykinės kompozicijos, suvenyrai,  paveikslai, verbos, puošnūs Velykų medeliai, padengtas šventinis stalas. Įspūdingai atrodė įvairiaspalviais raštais išmargintų kiaušinių, nupieštų ant didelių popieriaus lapų, paroda.


LLP-LdV-IVT-2012-LT-0784
Julija Astrauskienė, Antradienis 16 balandžio 2013 - 23:20:55 //


dsci3066_-_kopija.jpg
 
Apklijuojame MDP plokštės kraštus buko lentelėmis.
 
dsci3077_-_kopija.jpg
 
Mokomės matuoti elektroniniu slankmačiu.
 
dsci3149_-_kopija.jpg
 
Vokiečių mokytojas aiškina mums, kaip taisyklingai suklijuoti dviejų rūšių lukštą.
 
dsci3235_-_kopija.jpg
 
Bandome savarankiškai klijuoti lukštą.
 
dsci3303_-_kopija.jpg
 
Mūsų grupė kartu su vokiečių draugais ir Reabilitacinio centro Tiuringer Wald direktoriumi Klausu Speisu.


TĖVŲ, GLOBĖJŲ, RŪPINTOJŲ SUSIRINKIMAS
Julija Astrauskienė, Antradienis 09 balandžio 2013 - 21:39:41 //


 • Paruošė Audronė Urbonavičienė
Balandžio 6 dieną centre vyko mokinių tėvų, globėjų ir rūpintojų susirinkimas. 
img_2960.jpg
Prieš susirinkimą atvykusieji susitiko su auklėtojais, profesijos mokytojais, socialine pedagoge, pasikalbėjo juos dominusiais klausimais. Susirinkimo metu direktorius Jonas Pravilonis tėvams, globėjams ir rūpintojams pristatė Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro veiklą 2012 metais.   
img_2964.jpg
Su 2012-2013 m.m.  I pusmečio mokinių pažangumo rezultatais supažindino profesinio mokymo skyriaus vedėjas Alfonsas Ivoškis. Socialinė pedagogė Silva Bosienė apibendrino I pusmečio mokinių lankomumo rezultatus.  
Karjeros koordinatorius Kazimieras Špokauskas supažindino su projektu „Ugdymo karjerai ir stebėsenai modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme“, papasakojo apie projekto vykdymą centre. 
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė pateikė informaciją apie kokybės valdymo sistemos diegimą centre, supažindino su ISO 9001:2008 standarto reikalavimais ir atlikto vidaus audito rezultatais. 
Buvo aptartas klausimas dėl mokinių tėvų, globėjų, rūpintojų atstovo į RTVMC  tarybą. Išrinktas Vaclovas Liubinas. Apsilankymo centre metu tėvai, globėjai ir rūpintojai apžiūrėjo Velykinę mokinių darbų parodą, piešinių parodas, pasivaišino arbata ir saldumynais.  


LLP-LdV-IVT-2012-LT-0784
Julija Astrauskienė, Pirmadienis 08 balandžio 2013 - 23:59:19 //


eu_flag_llp_lt_mazas.jpg

2013-04-07 dieną prasidėjo mobilumo vizitas į Stiftung Rehabilitationszentrum Thüringer Wald. Į praktiką  profesinio parengimo mokykloje, įsikūrusioje Vokietijos Šliosingen mieste, išvyko 3 mokiniai iš Alantos technologijų ir verslo mokyklos ir 3 mokiniai iš Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro, lydimi dviejų lydinčiųjų. Mokiniai išmoks taikyti savo profesines žinias naujoje srityje- jie inkrustuos lukštu šaškių lentas, paveikslus ir baldų detales. Projektą LLP-LdV-IVT-2012-LT-0784 „Stalių stažuotė specialių poreikių mokiniams“ koordinuoja RTVMC.

dsci2969_-_kopija.jpg


Mokytojų mobilumo vizitas
Julija Astrauskienė, Pirmadienis 08 balandžio 2013 - 23:23:53 //


eu_flag_llp_lt_mazas.jpg
 • Paruošė Saulius Dailidonis
Nuo 2013-03-18 iki 2013-03-24 pagal mokymosi visą gyvenimą programos Leonardo da Vinci projektą Nr. LLP-LdV-VETPRO-2013-LT-0726 „Inovacijos mokyme apie žemės ūkio produktų ir paslaugų tiekimą ir skatinimą ES šalyse“ įvyko RTVMC mokytojų vizitas į Sofiją. 

bulg_01.jpg

Projekto koordinatorius yra VšĮ Alantos technologijų ir verslo mokykla. Delegaciją sudarė keturi atstovai iš Všį ATVM, du iš Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos ir du atstovai iš RTVMC. 
Mus priėmė ir darbinę veiklą organizavo tarptautinių ryšių departamento mentorė Denitsa Boyanova dirbanti Bulgaria Gateway organizacijoje. Gyvenome trijų žvaigždučių viešbutyje „Budapest“. Mentorė supažindino su Sofijos miesto senamiesčio įžymybėmis, vietiniu transportu. Kelionės metu vyko trys dalykiniai susitikimai. 
Įdomus vizitas įvyko į „Bio tree“ įmonę, kuri buvo įkurta 2008 metais. Pagrindinė įmonės veikla yra plėtojant aukštųjų technologijų veisimo metodą veisti greitai augančių medžių rūšis su būtinąja priežiūra: augalų įveisimui naudoti genetinį banką (meristeminis metodas dauginimo iš ląstelės). Įmonė įsikūrusi Sofijos vakarinėje pramoninėje zonoje. Laboratorija turi modernią auginimo, eksperimentinių tyrimų laboratoriją, kurioje šviesos ir temperatūros režimai reguliuojami automatiškai, modernų augalų adaptacijos korpusą, šildomą inkubatorių. Per labai trumpą laikotarpį „Bio tree“ sukūrė keletą naujų technologijų, įvairių rūšių augalų dauginimo „in vitro“, kai kurie iš jų yra saugomi intelektinės nuosavybės „Bio tree“ patento Bulgarijos Respublikos patentų biure. 
Ši technologija vis plačiau taikoma selekcijoje ir žemės ūkyje įvairių kultūrų, dekoratyvinių bei sodo augalų dauginimui. Privalumas, kad dauginant šiais metodais devirusuojami augalai, mobilizuojamos atskirų ląstelių potencijos, plačiau panaudojamos įvairios genetinės medžiagos kintamumo formos. Susidomėjimą sukėlė medis „Paulovnija“, kurį galima keturis kartus nupjauti ir jis vėl atauga, Naudojant biomasei, pjaunant kas du metus iš ha galima gauti 60-80 tonų biomasės. Gaminant bioetanolį kasmet galima gauti 60 t/ha. Tai sparčiausiai augantis medis, per metus užauga iki 5 ar 9 metrų aukščio, devintais augimo metais užaugina 1 kubinį metrą kokybiškos medienos. 
Dar turėjome susitikimą su Mihail Georgiev, kuris dirba verslo konsultavimo kompanijoje „Business plan“, jo pareigos- žemės ūkio veiklos finansų planavimas ir valdymas. Apsilankėme verslo konsultavimo firmoje, kuri įkurta 1996 metais, tai viena iš seniausiai Bulgarijoje įkurtų verslo konsultavimo įmonių, kuri turi ilgametę patirtį. 
Taip pat lankėmės ekologiniame ūkyje, kuriame praktiškai pamatėme kaip ekologiškai naudoja biohumusą, kurį gamina Himalajaus sliekai. Gaunamas auginamų ūkyje daržovių derlius be tarpininkų pristatomas į restoranus. Ūkis įsikūręs toliau nuo Sofijos, kalnuose, kur yra švarus, neužterštas klimatas. 
Numatomas projekto rezultatas- bus paruoštas stažuotės metu sukauptos informacijos metodinis rinkinys, papildytas žemės ūkio gamybos darbuotojo, kaimo paslaugų verslo darbuotojo, ekologinio ūkio darbininko mokymo programose dėstomų dalykų turinys. 
Laisvalaikiu pasikėlėme į Vitoši kalnus, kurių aukštis siekia 2200 m. Daug adrenalino suteikė slidinėjimas kalnų trasose. Nuo kalno viršūnės atsiveria puikus Sofijos miesto vaizdas. 
Projekto dalyvių stažuotė yra įvertinta priimančios organizacijos sertifikatu.


Eiti į puslapį   <<        >>  
Naujienų rubrikos
DB užklausų44. Atminties panaudojimas3,388KB