RTVMC SPORTININKAI NUGALĖJO LSO STALO TENISO ČEMPIONATE

Gruodžio 13 dieną Ukmergės rajono Vidiškių pagrindinėje mokykloje vyko Lietuvos Specialiosios Olimpiados 2012 m. stalo teniso čempionatas. 
Jame kartu su 14 komandų iš Lietuvos specialiųjų mokyklų, socialinės globos namų dalyvavo ir mūsų centro stalo tenisininkų komanda. Varžybų metu komandos buvo suskirstytos į pogrupius. 
Mūsų centro komanda savo pogrupyje iškovojo I vietą. Komandoje žaidė Am-1 mokinys Žilvinas Milašius, Ap-1 grupės mokinys Kazimieras Tirilis ir V-1 grupės mokinė Vytautė Šemetaitė.
dsc01471.jpg
Julija AstrauskienėįPirmadienis 17 gruodžio 2012 - 15:27:00

 Julija AstrauskienėįPirmadienis 17 gruodžio 2012 - 15:08:44

 CENTRO STIPRUOLIAI PUIKIAI PASIRODĖ LSO JĖGOS TRIKOVĖS VARŽYBOSE

Gruodžio 5 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre vyko Lietuvos Specialiosios Olimpiados jėgos trikovės varžybos. 
Jose dalyvavo aštuonios komandos (42 dalyviai) iš Kėdainių, Aukštelkės, Jurdaičių, Ventos, Duseikių, Kauno, Akmenės ir RTVMC. Varžybų dalyvius pasveikino ir sėkmingų startų palinkėjo centro direktorius Jonas Pravilonis.
Asmeninėse varžybose centro stipruoliai, treniruojami kūno kultūros mokytojo metodininko Dalio Lapašinsko, atskirose svorio kategorijose  pasiekė gerų  rezultatų. 
Moterų grupėje mokinės Diana Gurskytė ir Gražina Bernotaitė iškovojo II – ąsias vietas. Vyrų grupėje I – ąsias vietas iškovojo mokiniai Eisvinas Kirilesku, Rolandas Bakutis, Arkadijus Antonovas, Gintaras Stapulionis, Ernestas Gedrimas, Gražvydas Palionis. Sidabro medalis atiteko mokiniui Tadui Balčiūnui.
Komandinėje įskaitoje  I – ją vietą iškovojo RTVMC stipruolių komanda. II – oji vieta atiteko Duseikių socialinės globos namų, o III – oji – Jurdaičių socialinės globos namų komandoms. RTVMC direktorius Jonas Pravilonis nugalėtojams įteikė medalius ir taures, o treneriams už aukštus varžybų rezultatus – padėkas. 
Varžybose teisėjavo sunkiosios atletikos veteranas Edvardas Nakčiūnas.
100_6805.jpg
Julija AstrauskienėįAntradienis 11 gruodžio 2012 - 15:21:00

 RTVMC KREPŠININKŲ PERGALĖ FINALINĖSE VARŽYBOSE KAUNE

Lapkričio 29 dieną Kaune vyko Europos Specialiosios Olimpiados krepšinio savaitės „Krepšinis visiems“ finalinės varžybos. Varžybose dalyvavo 16 komandų, kurios pagal pajėgumą buvo suskirstytos į keturis pogrupius. RTVMC vaikinų komanda stipriausiame pogrupyje iškovojo sidabro medalius: 11:7 nugalėjo Kazlų Rūdos komandą, 11:6 nugalėjo Kauno II komandą ir 6:9 pralaimėjo Kauno I komandai. Komandoje žaidė Am-2 grupės mokiniai Laurynas Rimša ir Gintautas Taurutis, Ap-3 grupės mokinys Tomas Balčiūnas ir Am-1 grupės mokinys Žilvinas Milašius.
dsc01443.jpg
Julija AstrauskienėįPirmadienis 03 gruodžio 2012 - 15:15:00

 RTVMC VYKO SPALVŲ SAVAITĖ

Lapkričio 19 – 23 dienomis mokinių tarybos nariai centre organizavo SPALVŲ savaitę. Kad centro bendruomenė nors trumpam pamirštų niūrią vėlyvo rudens kasdienybę, kiekvieną savaitės dieną visi turėjo apsirengti pagal nurodytą spalvinę paletę: pirmadienį – balta, antradienį – mėlyna, trečiadienį – raudona, ketvirtadienį – žalia, penktadienį – violetine. Šis renginys sukėlė rūpesčių ir džiaugsmo šurmulį ne tik mokiniams, bet ir centro administracijai, mokytojams, auklėtojams. Kiekviena savaitės diena buvo pasitikta  su nauja spalva ir nauja nuotaika. 
picture_084.jpg
Renginį organizavę mokinių tarybos nariai, vadovaujami  profesijos mokytojos Violetos Stašiūnienės, kasdien dalino visiems tą dieną atitinkančios spalvos skrajutes, ant kurių buvo užrašytos sentencijos apie tos spalvos reikšmę. Mokiniai ir darbuotojai, geriausiai vykdę dienos spalvos reikalavimus, buvo fotografuojami. 
picture_095.jpg
Grupės buvo vertinamos kasdien šimto balų sistemoje. 
picture_101.jpg
Savaitės pabaigoje organizatorių komanda išrinko tris nugalėtojų  (I ir II kurso virėjo specialybės ir I kurso viešbučio darbuotojo specialybės) grupes. 
pb200058.jpg
Šios grupės buvo apdovanotos pačių mokinių keptais ir spalvingai papuoštais pyragais, o aktyviausiai dalyvavę mokiniai ir darbuotojai buvo apdovanoti spalvotais valgomais medaliais – meduoliais. 
p1010287.jpg
Renginio pabaigoje centro mokiniai buvo pakviesti į SPALVŲ savaitės diskoteką.
Julija AstrauskienėįKetvirtadienis 29 lapkričio 2012 - 19:18:55

 ,,RŪKYMAS KENKIA… AŠ GALIU TO ATSISAKYTI!”

Lapkričio 19 – 22 dienomis centro mokiniai piešė piešinius, skirtus Tarptautinei nerūkymo dienai ir surengė jų parodėlę. Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Jolita Baužienė parengė stendinę medžiagą, kurioje buvo pateikta informacija apie tai, kodėl verta mesti rūkyti, kas pasikeičia organizme metus rūkyti per 20 minučių, per 8 valandas, per 5 metus, per 10 metų, iš kokių medžiagų gaminamos cigaretės, kokios rūkymo pasekmės. Lapkričio 23 dieną prie pirmos pagalbos kabineto vyko akcija ,,Vietoj cigaretės renkuosi…”, kurios metu mokiniai rinkosi įvairiausias atrakcijas.  Atlikti užduotį “Kas pirmiau pripūs skirtingo dydžio balionus” norinčių buvo daug. Greičiausiai atlikusių užduotį laukė Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro skirti prizai – kalendoriukai, užrašų knygelės, ant kurių buvo parašyta ,,Nerūkau ir tuo didžiuojuosi”. Kiti mokiniai vietoj cigaretės pasirinko sportą, dar kiti rašė atsiliepimus apie rūkymą, pasižadėjimus, kad nuo šios dienos mažins surūkomų cigarečių kiekį, laiką praleis sporto, sunkiosios atletikos salėje. Akcijos metu buvo dalinami lankstinukai apie rūkymą ir jo žalą.
dsc03366.jpg
Julija AstrauskienėįKetvirtadienis 29 lapkričio 2012 - 17:15:11

Eiti į puslapį   <<        >>  

Naujienų rubrikos
DB užklausų45. Atminties panaudojimas3,380KB