Date / Time
 
Pagrindinis meniu
Viešieji pirkimai
Kokybės užtikrinimas
RTVMC vairavimo mokykla
EUROPASS dokumentas

Pagal projektus dalyvaudami darbo praktikoje užsienyje, LRPRC mokiniai gauna EUROPASS mobilumo dokumentus. 
europass.jpg
Baigus profesinę mokyklą galima gauti ir
Europass pažymėjimo priedėlį. 
Jį nemokamai gali gauti kiekvienas Lietuvos pilietis, baigęs profesinio mokymo programą arba profesinio rengimo kursus ir turintis tai įrodantį pažymėjimą.   
INTERNATIONAL PARTNERS
INTERNATIONAL PROJECTS
ENABLE
Mokyklos partnerės
Partneriai darbdaviai
Mūsų partneriai
svetaine.png

keiciu_v_baneris.gif


Laisvalaikis
Laisvalaikio metu mokiniai gali lankyti įvairius būrelius. Centre veikia šokių, dainavimo, pirografijos (deginimo), dailės, interneto, rankdarbių, stalo žaidimų ir daug kitų būrelių. Savo darbais mokiniai puošia aplinką. Šiemet, laukdami Velykų, auklėtojos B.Adminienės rankdarbių būrelio mokiniai taip papuošė trečio bendrabučio foje.copy_of_img_8695b.jpg
Sporto klubas "Vilties olimpas"
Svarbiausios nuorodos

 
copy_of_smm.gif
 
copy_of_logo_aikos.gif


smpf_logo.jpg
 
copy_of_darbo_birza_a.png
 
socmin.gif

i94tds82.gif
 
sppc.gif
 
itc.gif
 
lmssc.gif
 
herbas.gif
 
 
dirba.lt.jpg
 
 
Saugus Internetas
LRPRC darbuotojų profsąjunga
Šeduvos TVMS
Naujienos 2016
pratkpšs
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
 
Mes Facebook'e
ELEKTRONINIS DIENYNAS

tamo.jpg
Kur mes esame
 
Gedimino g. 81, Radviliškis
 


Laikrodis
Sportas RTVMC
Nuo pat mokyklos įsikūrimo čia vykdomas labai aktyvus mokinių sportinis parengimas. LRPRC, vėliau pavadinto RTVMC,  auklėtiniai įvairiais metais tapdavo Spec. Olimpiadų nugalėtojais.
copy_of_image0012.jpg
Specialiosiose Olimpiadose Atlantoje (JAV), Romoje (Italija), Šanchajuje (Kinija), Turkijoje, Lenkijoje, Graikijoje mūsų mokiniai laimėdavo aukso, sidabro ir bronzos medalius.
Pagalbos telefonai
  • Jaunimo linija
  • 8 800 28888 (darbo laikas 16:00-07:00 val. kasdiena, savaitgaliais visą parą).
  • Vaikų linija
  • 8 800 11111 (darbo laikas 11:00-21:00 val. kasdien).
  • Vilties linija
  • 8 800 60700 (darbo laikas visą parą).
  • Linija dovėrija
  • 8 800 77277 (pagalba teikiama rusų kalba, darbo laikas 16:00-20:00).
Lankytojų vėliavų skaitiklis

Mūsų svetainę aplankė svečiai iš 77 pasaulio šalių!
Svetainės statistika: aplankiusių svečių šalių vėliavos ir lankytojų skaičius
 Free counters! 
Jūsų IP adresas
CENTRO SUNKIAATLETĖ IŠKOVOJO PERGALĘ
Julija Astrauskienė, Trečiadienis 25 birželio 2014 - 11:31:57 //


      Birželio 21 dieną Jonavoje vyko Lietuvos atviras štangos spaudimo čempionatas (be specialiosios aprangos). Jame dalyvavo Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro antro kurso virėjo specialybės mokinė Kristina Kirilesku.  
      Moterų tarpe svorio kategorijoje iki 63 kg Kristina iškovojo I vietą ir tapo čempione.
      Sportininkę varžyboms rengė treneris Dalis Lapašinskas.
 
kiriles.jpg


LIETUS NESUGADINO TRADICINĖS SPORTO ŠVENTĖS
Julija Astrauskienė, Trečiadienis 18 birželio 2014 - 13:48:22 //


       Birželio 17 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre vyko tradicinė sporto šventė. Į  renginį susirinko beveik visa centro bendruomenė: pirmo ir antro kursų mokiniai, mokytojai, auklėtojai, iš baigiamosios praktikos sugrįžę trečiakursiai. Nors šventė prasidėjo gamtos išdaiga – lietumi, tačiau tai neišgąsdino susirinkusių: mokiniai rungėsi sporto salėje, o, nušvitus saulutei, dalyvavo bėgimo rungtyse stadione.                   
       Šventės atidarymo metu dalyvius pasveikino ir sėkmingų startų palinkėjo centro direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė. Renginio vedėja  Irena Kavaliauskienė pristatė vyriausiuosius teisėjus kūno kultūros mokytojus Stefą Bartkuvienę ir Dalį Lapašinską bei supažindino su varžybų rungtimis ir teisėjais.                
       Šventės dalyviai išbandė jėgas estafetinio bėgimo 3x110 m, 400 m sportinio ėjimo, 330 m bėgimo (merginos), 660 m bėgimo (vaikinai), giros kilnojimo, smiginio, bėgimo su maišais, kamuoliuko metimo, virvės traukimo rungtyse. Smiginio rungtyje jėgas išbandė ir centro darbuotojai.                  
      Rungčių nugalėtojams ir prizininkams centro direktorius Jonas Pravilonis įteikė medalius, kuriuos padovanojo Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacija „Nemunas“. Virvės traukimo rungties nugalėtojams įteikti saldūs prizai. Visos grupės, dalyvavusios šventėje, apdovanotos pyragais.                  
     Šauniai praleidę laiką varžydamiesi vieni su kitais ir laukdami rezultatų, varžybų dalyviai ir sirgaliai vaišinosi virėjų specialybės mokinių virta koše.
 
sport.gif


DALYVAVOME KONKURSE – ŠVENTĖJE „ŽEMĖS VAIKAI 2014“
Julija Astrauskienė, Antradienis 17 birželio 2014 - 14:15:00 //


      Birželio 13 dieną Kupiškio technologijos ir verslo mokykloje septintąjį kartą vyko tradicinis respublikinis kaimo plėtros profesinio mokymo įstaigų profesinio meistriškumo konkursas – šventė „Žemės vaikai 2014“. Dvidešimt septynios profesinės mokyklos įrengė savo kiemelius, kuriuose mokiniai demonstravo amatus, vaišino savo krašto patiekalais. Mokyklų kiemeliai varžėsi dėl meistriškiausio, amatininkiškiausio, etnografiškiausio, išmaniausio, meniškiausio, dainingiausio, žaliausio, skaniausio vardo.  
      RTVMC šventėje atstovavo centro direktorius Jonas Pravilonis, Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus vedėjas Arūnas Vaičiulis, centro ir skyriaus mokytojų bei mokinių komanda.  Šaltkalvio specialybės mokiniai Eitvydas Jankauskas ir Marius Melnikovas pristatė kalvystės amatą: visos šventės metu demonstravo savo kalvystės gebėjimus ir stebino sukurtais gaminiais.
      Kiemelį puošė aptvare besiganantys poni veislės arkliukai, sulaukę didelio šventės dalyvių bei žiūrovų susidomėjimo. Su besidominčiais mažaisiais žirgeliais bendravo  žirgininkystės verslo darbuotojo specialybės antro kurso mokinės Jolanta Penikaitė ir Laura Buivytė. Stalą padengė ir vaišėmis rūpinosi  pirmo kurso virėjo specialybės mokinės Virginija Aksionovaitė, Vytautė Margytė ir Rasa Griechovaitė. 
      Šventėje dalyvavo ir kiemelius aplankė svečiai. Juos sutiko ir mokymo centrą bei įrengtą kiemelį pristatė centro direktorius Jonas Pravilonis. Kiemelyje lankėsi švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis, žemės ūkio ministras Vigilijus Jukna, žemės ūkio viceministras Mindaugas Kuklierius,  švietimo ir mokslo ministerijos profesinio mokymo ir orientavimo skyriaus vedėjas Mečislovas Griškevičius ir daug kitų svečių. Gerą nuotaiką palaikė renginyje dalyvavę mokiniai bei mokytojai. 
      Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministras Vigilijus Jukna ir  švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis centrui įteikė vertinimo komisijos skirtą „Amatininkiško kiemelio“ nominaciją ir Lietuvos nacionalinio muziejaus leidinį „Lietuvos tradicinis paveldas. Tradiciniai amatai“. LR Žemės ūkio ministerijos programos „Leader“ ir žemdirbių mokymo metodikos centras įteikė centrui padėką už kiemelio įrengimą. 
      Šventės metu pasidalinta gerąja patirtimi, idėjomis su kolegomis iš kitų profesinių mokyklų, pasigrožėta jų ekspozicijomis.
centro_direktorius_jonas_pravilonis_altkalvio_specialybs_mokiniai__pristato_kalvysts_amat_lr_ems_kio_viceministrui_mindaugui_kuklieriui.jpg

kiemelio_pristatymas_lr_vietimo_ir__mokslo_ministrui_dainiui_pavalkiui_lr_vietimo_ir_mokslo_ministerijos_profesinio_mokymo_ir_orientavimo_skyriaus_vedjui_meislavui_grikeviiui.jpg

        Šeduvos TVMS gimnazijos skyriaus vedėja S. Gilienė,  lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja G. Nausėdienė


LLP-LDV-IVT-2013-LT-0829
Julija Astrauskienė, Antradienis 10 birželio 2014 - 14:21:11 //


     Nuo 2014-05-18 iki 2014-06-08 pagal projektą Nr. LLP-LDV-IVT-2013-LT-0829 „ŠALTKALVIŲ SPECIALYBĖS MOKINIŲ PRAKTIKA UŽSIENYJE“ buvo įgyvendintas antras darbo vizitas į Maltą. 
Priimantis partneris  organizacija "Training to Malta" organizavo mokinių iš Lietuvos darbo praktiką gamybinėse įmonėse, kur mokiniai iš RTVMC ir mokiniai iš ŠPRC dirbo 3 savaites. 
     Mokiniai dirbo su įvairiomis staklėmis- metalo pjovimo, lankstymo, gręžimo. Jie gamino detales, kurias paskui virino, kol pagamino galutinius produktus: metalinius spiralinius laiptus, tvoras, stovus saulės baterijoms. Pagamintą produkciją mokiniai šlifavo ir, jeigu reikia, poliravo. 
     Laisvalaikio metu mokiniai apsilankė St. Julian, Valeta, Mosta, Rabat miestuose. Jie važiavo su dviejų aukštų apžvalginiu autobusu, kur per ausines galėjo klausytis ekskursijos vadovų pasakojimų, transliuojamų 16 kalbų. Jie apsilankė didžiausiame ir gražiausiame Maltos smėlio pliaže. 
     Mokiniai plaukė jūros keltu į Gozo salą, antrą iš septynių Maltos salyno pagal dydį. Ten jie taip pat važiavo po visą salą apžvalginiu autobusu ir galėjo išlipti įžymiausiose salos vietose ir pasigrožėti jos vaizdais. 
     Ir, be abejo, laisvalaikio metu mokiniams teko pasidžiaugti karšta Maltos birželio saule ir šilta Viduržiemio jūra, nes gyveno apartamentuose, iš kurių yra tik 5 minutės kelio pėsčiomis iki jūros. 
     Mokinių pasiekimai praktikos metu buvo įvertinti Europass mobilumo dokumentais ir priimančių partnerių pažymėjimais apie dalyvavimą darbo praktikoje. Šie dokumentai pravers mokiniams, kai baigę mokyklą jie eis įsidarbinti ir galės būsimiems darbdaviams pateikti įrodymus apie užsienyje įgytus darbo įgūdžius. 
     Į kelionę mokinius lydėjo ir jų saugumą užtikrino du lydintys asmenys iš Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro, kurie padėjo mokiniams bendrauti su užsienio darbdaviais ir bendradarbiais, organizavo jų buitį ir laisvalaikį. 


RTVMC NEĮPRASTAI PAMINĖTA PASAULINĖ APLINKOS APSAUGOS DIENA
Julija Astrauskienė, Ketvirtadienis 05 birželio 2014 - 13:46:32 //


        Birželio 3 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre organizuotas renginys „Avangardinė mada“, skirtas Pasaulinei aplinkos apsaugos dienai paminėti. Ruošdamiesi šios dienos paminėjimui centro mokiniai surengė parodėlę „Daiktų iš antrinių žaliavų antras gyvenimas“, dalyvavo akcijoje „Saugokime aplinką, kurioje gyvename“: rinko šiukšles centro teritorijoje ir už jos ribų. Tuo norėta paskatinti centro bendruomenę rūpintis ekologija, puoselėti aplinką, įrodyti, kad iš antrinių žaliavų galima sukurti puikius avangardinius kostiumus.
       Kreipdamasis į susirinkusiuosius centro direktorius Jonas Pravilonis akcentavo, kad šiais mokinių, mokytojų ir auklėtojų darbais centro bendruomenė siekia parodyti, jog kartu su visais sugeba tvarkyti ir prižiūrėti aplinką, gali antrines žaliavas prikelti naujam gyvenimui ir nori prisidėti prie gyvybės išsaugojimo, taršos, klimato kaitos ir katastrofiškų pasekmių mažinimo.
 
anigif10.gif


[ Skaityti toliau ]


AKCIJA “GĖLĖ VIETOJ CIGARETĖS”
Julija Astrauskienė, Ketvirtadienis 05 birželio 2014 - 13:34:58 //


        Minint Tarptautinę nerūkymo dieną gegužės 30 – ąją centre organizuotas mokinių piešimo konkursas „Mes prieš rūkymą“. I aukšto fojė buvo parengtas stendas ,,Rūkymas žudo: kodėl verta mesti rūkyti“ ne tik su informacine medžiaga apie rūkymo žalą, bet ir su mokinių piešiniais.          
 
neruk1.jpg
 
neruk2.jpg       
        Birželio 2 dieną  RTVMC vyko akcija ,,Gėlė vietoj cigaretės”, kurios metu klasėse vyko diskusijos apie tabako žalą ne tik rūkantiems, bet ir šalia esantiems. Jaunuoliai aktyviai atsakinėjo į visuomenės sveikatos priežiūros specialistės Jolitos Baužienės klausimus apie žalingus įpročius.         
        Akcijos metu ne tik mokiniams, bet ir darbuotojams buvo dalinami lankstinukai “Laikykime gėlę vietoj cigaretės”. Piešinių konkurso dalyviams įteiktos padėkos ir užrašų knygelės su užrašu ,,Nerūkau ir tuo didžiuojuosi”.
 
 
jolitos.jpg 


Eiti į puslapį   <<        >>  
Naujienų rubrikos
DB užklausų46. Atminties panaudojimas3,399KB