Date / Time
 
Pagrindinis meniu
Viešieji pirkimai
Kokybės užtikrinimas
RTVMC vairavimo mokykla
EUROPASS dokumentas
Pagal projektus dalyvaudami darbo praktikoje užsienyje, LRPRC mokiniai gauna EUROPASS mobilumo dokumentus. 
europass.jpg
Baigus profesinę mokyklą galima gauti ir
Europass pažymėjimo priedėlį. 
Jį nemokamai gali gauti kiekvienas Lietuvos pilietis, baigęs profesinio mokymo programą arba profesinio rengimo kursus ir turintis tai įrodantį pažymėjimą.   
INTERNATIONAL PARTNERS
INTERNATIONAL PROJECTS
ENABLE
Mokyklos partnerės
Partneriai darbdaviai
Mūsų partneriai
svetaine.png

keiciu_v_baneris.gif


Laisvalaikis
Laisvalaikio metu mokiniai gali lankyti įvairius būrelius. Centre veikia šokių, dainavimo, pirografijos (deginimo), dailės, interneto, rankdarbių, stalo žaidimų ir daug kitų būrelių. Savo darbais mokiniai puošia aplinką. Šiemet, laukdami Velykų, auklėtojos B.Adminienės rankdarbių būrelio mokiniai taip papuošė trečio bendrabučio foje.copy_of_img_8695b.jpg
Sporto klubas "Vilties olimpas"
Svarbiausios nuorodos
copy_of_smm.gif
copy_of_logo_aikos.gif


smpf_logo.jpg
copy_of_darbo_birza_a.png

socmin.gif

i94tds82.gif
pprc.gif
sppc.gif
itc.gif
lssic.gif
lmssc.gif
herbas.gif
Saugus Internetas
LRPRC darbuotojų profsąjunga
Šeduvos TVMS
Naujienos 2015
pratkpšs
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
 
Kur mes esame
 
Gedimino g. 81, Radviliškis
 


Laikrodis
Sportas RTVMC
Nuo pat mokyklos įsikūrimo čia vykdomas labai aktyvus mokinių sportinis parengimas. LRPRC, vėliau pavadinto RTVMC,  auklėtiniai įvairiais metais tapdavo Spec. Olimpiadų nugalėtojais.
copy_of_image0012.jpg
Specialiosiose Olimpiadose Atlantoje (JAV), Romoje (Italija), Šanchajuje (Kinija), Turkijoje, Lenkijoje, Graikijoje mūsų mokiniai laimėdavo aukso, sidabro ir bronzos medalius.
Pagalbos telefonai
 • Jaunimo linija
 • 8 800 28888 (darbo laikas 16:00-07:00 val. kasdiena, savaitgaliais visą parą).
 • Vaikų linija
 • 8 800 11111 (darbo laikas 11:00-21:00 val. kasdien).
 • Vilties linija
 • 8 800 60700 (darbo laikas visą parą).
 • Linija dovėrija
 • 8 800 77277 (pagalba teikiama rusų kalba, darbo laikas 16:00-20:00).
Lankytojų vėliavų skaitiklis

Mūsų svetainę aplankė svečiai iš 77 pasaulio šalių!
Svetainės statistika: aplankiusių svečių šalių vėliavos ir lankytojų skaičius
 Free counters! 
Jūsų IP adresas
MOBILUMO VIZITAS Į ITALIJĄ
Julija Astrauskienė, Pirmadienis 29 balandžio 2013 - 16:39:31 //


 • Paruošė Audronė Urbonavičienė, Vitalija Rutkauskienė
eu_flag_llp_lt_mazas.jpg

Balandžio 15 – 22 dienomis RTVMC verslumo mokytoja Vitalija Rutkauskienė ir RTVMC Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus profesijos mokytoja  Aldona Narbutienė kartu su kolegomis iš Alantos ir Ukmergės profesinio mokymo įstaigų  dalyvavo mobilumo vizite Italijoje pagal Mokymosi visą gyvenimą programos Leonardo da Vinci projektą „Inovacijos mokyme apie žemės ūkio produktų ir paslaugų tiekimą ir skatinimą ES šalyse“. Vizito metu mokytojos dalyvavo susitikime su Cedit S.c.r.l. agentūros Toskanoje atstovais ir susipažino su šalies mokymo sistema, žemės ūkio produktų ir paslaugų pateikimo ypatumais,  dalyvavo  seminare „Žemės ūkio produktų ir paslaugų teikimo, skatinimo ir poveikio pardavimams galimybės Italijoje“, aplankė žemės ūkio įmones (agroturizmo vilą, vynuogių augintojų ir vyndarių įmones). Florencijos profesinėje mokykloje mokytojos dalyvavo seminare „Žemės ūkio produktų ir paslaugų teikimo, skatinimo elementų integravimas į mokymo turinį‘. Vizito dalyviams buvo surengti  italų kalbos kursai.

italijoje_2013-04.jpg


CENTRE VEIKIA KRISTINOS MASELSKIENĖS TAPYBOS DARBŲ PADODA
Julija Astrauskienė, Pirmadienis 29 balandžio 2013 - 16:36:02 //


 • Paruošė Irena Kavaliauskienė ir Audronė Urbonavičienė
Balandžio 18 dieną RTVMC  vyko radviliškietės Kristinos Maselskienės tapybos darbų parodos „Ekspresija“ atidarymas. Kristina papasakojo apie save ir savo kūrybą, pristatė savo darbus, sukurtus abstrakcionizmo stiliumi. Mokiniai apžiūrėjo parodą, pateikė  klausimų ir išrinko labiausiai jiems patikusius paveikslus: „Gyvatynas“, „Ekspresija“ ir „Prasiskverbimas“. Po parodos atidarymo Kristina Maselskienė pravedė tapybos užsiėmimą. Mokiniai abstrakcionizmo stiliumi tapė paveikslus tema „Gėlės mamai“.  Jaunuoliams buvo įdomu pabandyti tapyti kitokiu, nei įprasta, stiliumi. Geriausiai nutapyti paveikslus ir perteikti temą pavyko Ap-2 grupės mokiniui Andriui Kubiliui, Vd-1 grupės mokinei Ievai Sankalaitei ir Ap-1 grupės mokiniui Sauliui Budreckui. Tapybos užsiėmime dalyvavę mokiniai liko patenkinti įdomiai praleistu laisvalaikiu.  Balandžio 25 dieną centre surengta jų piešinių paroda.

img_3000.jpg


CENTRO SPORTININKŲ PASIEKIMAI LSO KREPŠINIO 3X3 ČEMPIONATE
Julija Astrauskienė, Pirmadienis 29 balandžio 2013 - 16:28:47 //


Balandžio 25 dieną Joniškio „Saulės“ pagrindinėje mokykloje  vyko Lietuvos Specialiosios Olimpiados krepšinio 3x3 čempionatas, kuriame sėkmingai pasirodė mūsų centro merginų ir vaikinų komandos. 
Merginų komanda (V-2 grupės mokinės Janina Brinkytė, Lina Bielskytė ir V-1 grupės mokinė Karolina Poškutė) užėmė II vietą.   
Vaikinų komanda (Am-1 grupės mokiniai Žilvinas Milašius, Vytautas Jonaitis ir Ap-2 grupės mokinys Darius Norkus) iškovojo I vietą. 
Asmeninėse varžybose tritaškių metime Darius Norkus užėmė III vietą. Čempionato dalyviai aplankė Joniškio krepšinio muziejų.

dsc01682.jpg

dsc01719.jpg

dsc01722.jpg

dsc01725.jpg


CENTRO MOKINIAI DALYVAVO REGIONINIAME ŠAUNIAUSIO APDAILININKO KONKURSE
Julija Astrauskienė, Ketvirtadienis 18 balandžio 2013 - 20:40:14 //


 • Paruošė Audronė Urbonavičienė

Balandžio 4 dieną RTVMC trečio kurso apdailininko specialybės mokiniai Danutė Baltrimaitė, Aurimas Petravičius, lydimi profesijos mokytojo  Rimanto Jurevičiaus,  dalyvavo Kėdainių profesinio rengimo centre vykusiame regioniniame apdailininkų (statybininkų) profesinio meistriškumo konkurse „Šauniausias apdailininkas 2013“. Suderinus su darbdaviu, trečiakursiai buvo iškviesti iš baigiamosios  praktikos UAB „Kaprao“. 
Konkurse dalyvavo Kėdainių, Panevėžio, Kauno profesinio mokymo įstaigų ir RTVMC komandos.  Mokiniai per tris valandas dekoratyviniu tinku turėjo nutinkuoti 16 kv. metrų plotą. Darbo medžiagas, tinką turėjo pasiruošti patys konkurso dalyviai. Konkurse dalyvavęs mokytojas turėjo galimybę patobulinti profesines žinias seminare „Sakret dekoratyvinio tinko mišiniai ir naujos technologijos“. 
Mūsų centro būsimieji apdailininkai konkurse užėmė trečią vietą ir buvo apdovanoti diplomais bei specialiais prizais. Įteiktas diplomas ir Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centrui už mokinių paruošimą regioniniam konkursui.

p1090330.jpg

p1090350.jpg

p1090359.jpg


Radviliškio TVMC ugdymo karjeros paslaugų centro balandžio veikla
Julija Astrauskienė, Trečiadienis 17 balandžio 2013 - 00:42:45 //


 • Paruošė Kazimieras Špokauskas
Balandžio 3 dieną vyko St-2 ir Ap-2 gr. (auklėtoja Tatjana Proščiapenkienė ) valandėlė „ Kaip priimi informaciją“. Valandėlės tikslas nustatyti mokinių mokymosi stilių pagal informacijos priėmimą, kad mokiniai tobulintų savo gebėjimus mokytis. Mokiniai atsakinėjo į klausimus ir sužinojo mokymosi stilius (regimasis, girdimasis, judesio). Pabaigoje vyko kiekvieno mokinio mokymosi stiliaus aptarimas, kad gerėtų jų gebėjimas mokytis.

Balandžio 4 dieną  vyko Am-1 gr. (mokytojas Algimantas Vaicekauskas) integruota ugdymo karjerai pamoka „Sutvarkyk darbotvarkę“. Pamokos tikslas tobulinti mokinių gebėjimus planuoti laiką ir integruotos pamokos pagalba, tobulinti ugdymą karjerai.   
Balandžio 6 dieną Radviliškio TVMC vyko mokinių tėvų, globėjų, rūpintojų susirinkimas, kuriame karjeros koordinatorius Kazimieras Špokauskas pristatė projektą „Ugdymo karjerai ir stebėsenai modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame ir profesiniame mokyme (I etapas)“ bei papasakojo apie projekto vykdymą Radviliškio TVMC.

kazimiero.jpg
 
Balandžio 9 dieną RTVMC Šeduvos skyriuje vyko Radviliškio rajono karjeros koordinatorių pasitarimas. Pasitarime dalyvavęs centro direktorius Jonas Pravilonis pristatė mokymo centrą ir ateities planus. Radviliškio rajono karjeros koordinatoriai pristatė savo veiklas nuo pat įdarbinimo projekte  („Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme (I etapas)“ Nr.VP1-2.3-ŠMM-01-V-01-002) iki balandžio mėnesio. Po veiklų pristatymo ir aptarimo Šiaulių regiono vadovė Audronė Gelžinienė, karjeros konsultantė Živilė Laurutienė ir karjeros koordinatoriai susipažino su Šeduvos skyriaus mokymosi aplinka ir mokinių gyvenimo sąlygomis.

kazimiero_02.jpg

kazimiero_03.jpg

kazimiero_04.jpg
 
Balandžio 10 dieną vyko V-1 gr. (auklėtoja Marijana Sinkevičienė) valandėlė „Gabumų bankas“. Kiekvienai mokinei buvo išdalinti 3 lipnūs lapeliai, ant kurių reikėjo surašyti turimus gabumus ir prilipinti ant lentos pagal gabumų reikšmę į „Gabumų banką“. Atlikusios užduotį, mokinės atskleidė savo ir grupės gabumų įvairovę, jų svarbią įtaką asmenybės savitumui ir pritaikymą  karjeros kelyje.Valandėlės pabaigoje vyko užduoties aptarimas.

Balandžio 11 dieną 14.15 val. į RTVMC buvo atvykusi Radviliškio rajono ugdymo įstaigų karjeros konsultantė Živilė Laurutinė ir su virėjų specialybės mokiniais pravedė grupinę konsultaciją „Karjeros planai“. Profesinio mokymo skyriaus vedėjas (koordinacinės paslaugų teikimo grupės vadovas) Alfonsas Ivoškis pasveikino mokinius su nauju ir drąsiu karjeros gerinimo žingsniu, karjeros plano parengimu.

kaz_10_.jpg

kaz_11_.jpg

Balandžio 11 dieną vyko V-2 gr. (auklėtoja Renė Zaukienė) valandėlė „Vertybių aukcionas“. Dalyvavo ir koordinatorius Kazimieras Špokauskas. Valandėlės tikslas sudaryti sąlygas mokiniams žaidybine forma patirti savųjų vertybių reikšmingumą. Mokiniams buvo užrašyta 15 vertybių ir pakabinta, kad mokiniai matytų. Kiekvienam dalyvavusiam mokiniui buvo skirta „100 Lt“, už kuriuos galėjo įsigyti bet kurią vertybę. Buvo skelbiama vertybė ir jos pradinė kaina. Kaip ir tikrame aukcione, vertybės savininku tapo tas mokinys, kuris pasiūlė didesnę kainą arba pirmas pasiūlė maksimalią kainą - „100 Lt“ ir buvo paskelbta, kad vertybė parduota bei vertybės savininko vardas buvo iškilmingai užrašytas prie jos. Aukcionas vyko tol, kol buvo išparduotos visos vertybės. Valandėlės pabaigoje buvo įvertintas mokinių aktyvumas ir puikus elgesys aukciono metu ir už tai jiems padėkota.

kaz_12_.jpg

kaz_13_.jpg

Balandžio 15 dieną 15.30 val. vyko RTVMC koordinacinės paslaugų teikimo grupės pasitarimas. 
Buvo svarstyta ir patvirtinta: 
1. Karjeros koordinatoriaus Kazimiero Špokausko 2013 m. pirmo ketvirčio ugdymo karjeros veiklų ataskaita. 
2. Balandžio mėnesio UK veiklų planas. 
3. Renginio „Karjeros diena“, kuris skirtas Radviliškio rajono gimnazijų ir progimnazijų klasių moksleiviams ir vyks gegužės 9 dieną, programa. 
4. Supažindino su mokinių sąrašu, kurie per 2013m. pirmą ketvirtį nepraleido nė vienos pamokos ir  jiems organizuojamu renginiu gegužės 16 dieną „Būk pastebėtas ir įvertintas“.
 


RTVMC KREPŠININKUS KAUNE LYDĖJO SĖKMĖ
Julija Astrauskienė, Trečiadienis 17 balandžio 2013 - 00:27:52 //


Balandžio 10 dieną Kaune vyko Lietuvos Specialiosios Olimpiados vaikinų krepšinio varžybos, kuriose rungtyniavo vienuolika komandų. Varžybose sėkmingai  pasirodė mūsų centro krepšinio komanda, kuri stipriausiųjų grupėje iškovojo II  vietą. 
Komandoje žaidė: Am-2 grupės mokinys Liutauras Rimša, Ap-2 grupės mokiniai Laimonas Pilitauskas ir Darius Norkus, Am-1 grupės mokiniai Žilvinas Milašius ir Vytautas Jonaitis, Š-1 grupės mokinys Eitvidas Jankauskas ir Ap-1 grupės mokinys Mantas Skirius.  
Vaikinai apdovanoti medaliais ir taure. 
Žilvinas Milašius ir Eitvidas Jankauskas pateko į Lietuvos Specialiosios Olimpiados krepšinio rinktinės, kuri dalyvaus 2014 metų Europos SO  žaidynėse, kandidatų sąrašą. 

dsc01655.jpg

dsc01657.jpg

dsc01659.jpg


Eiti į puslapį   <<        >>  
Naujienų rubrikos
DB užklausų44. Atminties panaudojimas3,394KB