Date / Time
 
Pagrindinis meniu
Viešieji pirkimai
Kokybės užtikrinimas
RTVMC vairavimo mokykla
EUROPASS dokumentas

Pagal projektus dalyvaudami darbo praktikoje užsienyje, LRPRC mokiniai gauna EUROPASS mobilumo dokumentus. 
europass.jpg
Baigus profesinę mokyklą galima gauti ir
Europass pažymėjimo priedėlį. 
Jį nemokamai gali gauti kiekvienas Lietuvos pilietis, baigęs profesinio mokymo programą arba profesinio rengimo kursus ir turintis tai įrodantį pažymėjimą.   
INTERNATIONAL PARTNERS
INTERNATIONAL PROJECTS
ENABLE
Mokyklos partnerės
Partneriai darbdaviai
Mūsų partneriai
svetaine.png

keiciu_v_baneris.gif


Laisvalaikis
Laisvalaikio metu mokiniai gali lankyti įvairius būrelius. Centre veikia šokių, dainavimo, pirografijos (deginimo), dailės, interneto, rankdarbių, stalo žaidimų ir daug kitų būrelių. Savo darbais mokiniai puošia aplinką. Šiemet, laukdami Velykų, auklėtojos B.Adminienės rankdarbių būrelio mokiniai taip papuošė trečio bendrabučio foje.copy_of_img_8695b.jpg
Sporto klubas "Vilties olimpas"
Svarbiausios nuorodos

 
copy_of_smm.gif
 
copy_of_logo_aikos.gif


smpf_logo.jpg
 
copy_of_darbo_birza_a.png
 
socmin.gif

i94tds82.gif
 
sppc.gif
 
itc.gif
 
lmssc.gif
 
herbas.gif
 
 
dirba.lt.jpg
 
 
Saugus Internetas
LRPRC darbuotojų profsąjunga
Šeduvos TVMS
Naujienos 2016
pratkpšs
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
 
ELEKTRONINIS DIENYNAS

tamo.jpg
Kur mes esame
 
Gedimino g. 81, Radviliškis
 


Laikrodis
Sportas RTVMC
Nuo pat mokyklos įsikūrimo čia vykdomas labai aktyvus mokinių sportinis parengimas. LRPRC, vėliau pavadinto RTVMC,  auklėtiniai įvairiais metais tapdavo Spec. Olimpiadų nugalėtojais.
copy_of_image0012.jpg
Specialiosiose Olimpiadose Atlantoje (JAV), Romoje (Italija), Šanchajuje (Kinija), Turkijoje, Lenkijoje, Graikijoje mūsų mokiniai laimėdavo aukso, sidabro ir bronzos medalius.
Pagalbos telefonai
  • Jaunimo linija
  • 8 800 28888 (darbo laikas 16:00-07:00 val. kasdiena, savaitgaliais visą parą).
  • Vaikų linija
  • 8 800 11111 (darbo laikas 11:00-21:00 val. kasdien).
  • Vilties linija
  • 8 800 60700 (darbo laikas visą parą).
  • Linija dovėrija
  • 8 800 77277 (pagalba teikiama rusų kalba, darbo laikas 16:00-20:00).
Lankytojų vėliavų skaitiklis

Mūsų svetainę aplankė svečiai iš 77 pasaulio šalių!
Svetainės statistika: aplankiusių svečių šalių vėliavos ir lankytojų skaičius
 Free counters! 
Jūsų IP adresas
TARP GERIAUSIŲ RADVILIŠKIO RAJONO SPORTININKŲ – IR MŪSŲ CENTRO ATSTOVAI
Julija Astrauskienė, Penktadienis 20 vasario 2015 - 14:58:17 //


Vasario 13 dieną Radviliškio rajono savivaldybėje surengta iškilminga 2014 metų rajono geriausiųjų sportininkų, trenerių ir komandų apdovanojimų šventė.
Gausiai susirinkusius sportininkus, trenerius, sporto veteranus pasveikino, už Radviliškio rajono savivaldybės vardo garsinimą Lietuvoje ir Europoje padėkojo Lietuvos Respublikos Seimo narys, Radviliškio miesto Garbės pilietis prof. Vytautas Juozapaitis, Radviliškio rajono savivaldybės meras Darius Brazys, jo pavaduotojas Kazimieras Augulis ir Radviliškio rajono savivaldybės tarybos Kultūros, švietimo ir sporto komiteto pirmininkas Jonas Pravilonis.
Už pasiektus sportinius rezultatus dovanomis ir mero padėkos raštais apdovanoti ir mūsų centro atstovai: Lietuvos jaunimo jėgos trikovės  čempionė,  suaugusiųjų čempionato antrosios vietos laimėtoja III kurso virėjo specialybės mokinė Kristina Kirilesku ir treneris Dalis Lapašinskas.


VALENTINO DIENOS POPIETĖ
Julija Astrauskienė, Trečiadienis 18 vasario 2015 - 12:28:46 //


Šv. Valentino diena kupina romantikos, gražių žodžių ir meilės prisipažinimų. Ši diena turi nemažai gerbėjų ir mūsų centre, todėl vasario 9 – 12 dienomis mokinių tarybos iniciatyva  centre veikė Valentino dienos paštas. Mokiniai rašė gražius žodžius mylimiesiems, draugams, mokytojams, kitiems centro darbuotojams.                 
Vasario 12 – ąją mokiniai centro darbuotojams dovanojo širdeles, o po pamokų vyko romantiška popietė, kurios metu porelės atliko įvairias užduotis. Popietėje netrūko geros nuotaikos ir nuoširdaus juoko.
 
valent_1.jpg
 
valent3.jpg
 
valent2.jpg


CENTRE VYKO SPORTINĖS VARŽYBOS, SKIRTOS VASARIO 16-AJAI PAMINĖTI
Julija Astrauskienė, Antradienis 17 vasario 2015 - 09:15:44 //


Vasario 12 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro sporto salėje vyko asmeninės stalo teniso varžybos, skirtos Vasario 16-ajai – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Varžybose dalyvavo ir stalo tenisininkai iš Radviliškio Lizdeikos gimnazijos. Prie stalo teniso stalų jėgas išbandė 24 sportininkai.
Merginų tarpe I vietą iškovojo Viltė Tamošaitytė (Lizdeikos gimnazija), II vieta atiteko Agnei Goštautaitei ((Lizdeikos gimnazija), III vieta – Aistei Alešiūnaitei (RTVMC).
Vaikinų tarpe nenugalimas buvo Kristupas Petravičius (Lizdeikos gimnazija), II vietą iškovojo Kazimieras Tirilis (RTVMC), III vieta atiteko Jokūbui Jasmontui (Lizdeikos gimnazija).  
 
avasario_1.jpg
 
avasario_2.jpg


RTVMC VEIKLA PRISTATYTA TARPTAUTINĖJE PARODOJE „STUDIJOS 2015“
Julija Astrauskienė, Pirmadienis 09 vasario 2015 - 13:59:46 //


Vasario 5-7 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyko tryliktoji tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „STUDIJOS 2015“, kurioje savo veiklą prisistatė aukštosios mokyklos, kolegijos ir profesinės mokymo įstaigos iš 15 pasaulio šalių. Besidomintys profesinėmis mokymo įstaigomis turėjo puikią galimybę ne tik sužinoti apie perspektyvias specialybes, paklausius amatus, bet ir praktiškai juos išbandyti. 

kopija_i-_dsc00629.jpg

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centras parodoje pristatė medžio, metalo, konditerijos, siuvimo dirbinių ekspoziciją. Parodą apžiūrėjusiųjų žvilgsnius ypač traukė žirgas su žirgininkystės verslo darbuotojo specialybės mokymui reikalinga žirgo amunicija ir tautiniais motyvais papuoštas medinis vežimas. Parodos lankytojus RTVMC atstovai supažindino su centro veikla, dalijo bukletus, suvenyrus.  
Mūsų centro ekspozicijoje apsilankė Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis, LR Seimo vicepirmininkas Vydas Gedvilas, Švietimo ir mokslo ministerijos Mokymosi visą gyvenimą departamento direktorius Saulius Zybartas, profesinio mokymo skyriaus vedėjas Mečislavas Griškevičius, vyresnioji specialistė Rūta Žukauskaitė, pedagogų veiklos skyriaus vyriausioji specialistė Stanislava Sabaliauskienė. 

kopija_i-_dsc00655.jpg

Vasario 5 dieną parodos atidaryme dalyvavo RTVMC direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė, profesinio mokymo skyriaus vedėjas Alfonsas Ivoškis, praktinio mokymo vadovas Alvidas Slavinskas, profesijos mokytoja Inga Gailiuvienė, personalo specialistė Aistė Mingėlaitė ir žirgininkystės verslo darbuotojo specialybės Žr-12 grupės mokinės Jolanta Penikaitė ir Gražina Stugytė. Vėliau prisijungė profesijos mokytojas Laimutis Brunius ir AM13 grupės mokinys Giedrius Brunius, dalyvavę konkurso „Geriausias jaunasis automechanikas 2015“ II etape, vykusiame Energetikos ir technikos muziejuje. 
Centro ekspoziciją lankytojai galėjo apžiūrėti visas tris dienas.

kopija_i-_dsc00544.jpg


ŽAIDIMAS „PROTŲ MŪŠIS“
RTVMC, Ketvirtadienis 05 vasario 2015 - 08:42:00 //


    Vasario 5 – ąją virėjo ir viešbučio darbuotojo specialybės mokiniai metė iššūkį  apdailininko, staliaus ir šaltkalvio specialybių mokiniams ir pakvietė dalyvauti žaidime „Protų mūšis“. Žaidimo simboliu pasirinkta pelėda – žinių, išminties simbolis.
    Buvo sudarytos dvi komandos, kuriose dalyvavo po penkis mokinius iš abiejų centro bendrabučių. Žaidimo dalyviai atsakinėjo į klausimus apie gamtą, saugų eismą, miestus, sprendė galvosūkius ir minė mįsles.
 
001.jpg
 
    Už teisingą atsakymą surinkti taškai virsdavo saldainiais. Didesnis jų krepšelis atiteko virėjo ir viešbučio darbuotojo specialybių mokinių komandai.  
 
005.jpg  
   
    Žaidimą inicijavo ir vedė bendrabučio auklėtojos: Birutė Adminienė, Sigita Ramanauskienė, Renė Zaukienė ir Marijana Sinkevičienė.


PANEVĖŽIEČIAI DOMĖJOSI MOKYMOSI RTVMC GALIMYBĖMIS
Julija Astrauskienė, Trečiadienis 04 vasario 2015 - 13:55:13 //


Vasario 2 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre apsilankė 9 – 10 klasių mokiniai ir lydintys mokytojai iš Panevėžio „Šviesos“ specialiojo ugdymo centro. Atvykusieji susitiko su centro direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskiene, kuri supažindino su mokymosi mūsų centre galimybėmis, žiūrėjo filmą apie RTVMC ir Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus veiklą.
Centro profesinio tinkamumo nustatymo ir orientavimo skyriaus specialistas Eugenijus Mikšas mokiniams aprodė dirbtuves, laboratorijas, bendrabutį, supažindino su staliaus, apdailininko, šaltkalvio, suvirintojo, viešbučio darbuotojo, virėjo, automobilių mechaniko mokymo programomis, mokymo/si sąlygomis ir tvarka. 
 
 
atvykimas.jpg
 


Eiti į puslapį   <<        >>  
Naujienų rubrikos
DB užklausų45. Atminties panaudojimas3,388KB