Date / Time
 
Pagrindinis meniu
Viešieji pirkimai
Kokybės užtikrinimas
RTVMC vairavimo mokykla
EUROPASS dokumentas
Pagal projektus dalyvaudami darbo praktikoje užsienyje, LRPRC mokiniai gauna EUROPASS mobilumo dokumentus. 
europass.jpg
Baigus profesinę mokyklą galima gauti ir
Europass pažymėjimo priedėlį. 
Jį nemokamai gali gauti kiekvienas Lietuvos pilietis, baigęs profesinio mokymo programą arba profesinio rengimo kursus ir turintis tai įrodantį pažymėjimą.   
INTERNATIONAL PARTNERS
INTERNATIONAL PROJECTS
ENABLE
Mokyklos partnerės
Partneriai darbdaviai
Mūsų partneriai
svetaine.png

keiciu_v_baneris.gif


Laisvalaikis
Laisvalaikio metu mokiniai gali lankyti įvairius būrelius. Centre veikia šokių, dainavimo, pirografijos (deginimo), dailės, interneto, rankdarbių, stalo žaidimų ir daug kitų būrelių. Savo darbais mokiniai puošia aplinką. Šiemet, laukdami Velykų, auklėtojos B.Adminienės rankdarbių būrelio mokiniai taip papuošė trečio bendrabučio foje.copy_of_img_8695b.jpg
Sporto klubas "Vilties olimpas"
Svarbiausios nuorodos
copy_of_smm.gif
copy_of_logo_aikos.gif


smpf_logo.jpg
copy_of_darbo_birza_a.png

socmin.gif

i94tds82.gif
pprc.gif
sppc.gif
itc.gif
lssic.gif
lmssc.gif
herbas.gif
Saugus Internetas
LRPRC darbuotojų profsąjunga
Šeduvos TVMS
Naujienos 2015
pratkpšs
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
 
Kur mes esame
 
Gedimino g. 81, Radviliškis
 


Laikrodis
Sportas RTVMC
Nuo pat mokyklos įsikūrimo čia vykdomas labai aktyvus mokinių sportinis parengimas. LRPRC, vėliau pavadinto RTVMC,  auklėtiniai įvairiais metais tapdavo Spec. Olimpiadų nugalėtojais.
copy_of_image0012.jpg
Specialiosiose Olimpiadose Atlantoje (JAV), Romoje (Italija), Šanchajuje (Kinija), Turkijoje, Lenkijoje, Graikijoje mūsų mokiniai laimėdavo aukso, sidabro ir bronzos medalius.
Pagalbos telefonai
  • Jaunimo linija
  • 8 800 28888 (darbo laikas 16:00-07:00 val. kasdiena, savaitgaliais visą parą).
  • Vaikų linija
  • 8 800 11111 (darbo laikas 11:00-21:00 val. kasdien).
  • Vilties linija
  • 8 800 60700 (darbo laikas visą parą).
  • Linija dovėrija
  • 8 800 77277 (pagalba teikiama rusų kalba, darbo laikas 16:00-20:00).
Lankytojų vėliavų skaitiklis

Mūsų svetainę aplankė svečiai iš 75 pasaulio šalių!
Svetainės statistika: aplankiusių svečių šalių vėliavos ir lankytojų skaičius
 Free counters! 
Jūsų IP adresas
CENTRE VYKO ŠTANGOS SPAUDIMO VARŽYBOS
Julija Astrauskienė, Trečiadienis 12 birželio 2013 - 11:58:24 //


     Birželio 5 dieną RTVMC sporto salėje vyko savo svorio štangos spaudimo varžybos. Vaikinai turėjo spausti savo asmeninį svorį sveriančią štangą. Merginos spaudė pusę asmeninio svorio sveriančią štangą.      
    
dsc01805.jpg            
    


[ Skaityti toliau ]


RENGINIAI, SKIRTI PASAULINEI DIENAI BE TABAKO PAMINĖTI
Julija Astrauskienė, Ketvirtadienis 06 birželio 2013 - 14:55:17 //


     Gegužės 27-31 dienomis centre vyko renginiai, skirti Pasaulinei dienai be tabako paminėti.   
    Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė su mokiniais vedė pokalbius – diskusijas „Tabako žala“, kuriuose buvo kalbama apie rūkymo žalą ne tik rūkančiajam, bet ir aplinkiniams, diskutuojama apie teigiamus organizmo pokyčius metus rūkyti, išsiaiškinta cigaretės sudėtis. Buvo parengtas informacinis stendas apie rūkymą ir jo pasekmes.
    Mokiniai dalyvavo piešinių konkurse „Rūkymas ir jo pasekmės“, surengta geriausių piešinių paroda.  
 
dsc03632.jpg
                     


[ Skaityti toliau ]


SURENGTA METODINIŲ DARBŲ PARODA
Julija Astrauskienė, Trečiadienis 05 birželio 2013 - 11:46:11 //


Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre buvo surengta  mokytojų  ir auklėtojų metodinių darbų paroda.  
Daugiausia  darbų pristatė virėjo specialybės  profesijos mokytojos:  Gražina Butvilienė, Raisa Bučinskienė, Laima Kalasauskienė ir Danutė Bloškienė „Duonos kepimo technologija“; Laimutė  Kasperavičienė ir Gražina Butvilienė „Karštieji žuvies patiekalai“; Raisa Bučinskienė „Maitinimo įmonių įrengimai“; Laimutė Kasperavičienė „Maisto produktų pjaustymo būdai“; Rima Miliauskienė „Skruzdėlyno gamyba“ (parodoje buvo eksponuojamas profesijos mokytojos ir mokinių iškeptas „Skruzdėlynas“).  
Viešbučio darbuotojo specialybės profesijos mokytojos pristatė šiuos darbus: Roma Baltrukonienė „Viešbučio darbo organizavimas“; Janė Džiautienė „Sodai“;  Raimonda Barkauskienė ir Gražina Butvilienė „Receptūrų rinkinys“ (sveiko maisto gamyba).
Parodoje pateikti projektų vadovės Julijos Astrauskienės kartu su apdailininko specialybės profesijos mokytoju Romu Elinausku parengtas „Projektinio darbo priemonių rinkinys“.
Julija Astrauskienė pristatė tyrimą, atliktą projekto "Bendradarbiavimo tinklas ENABLE, neįgaliųjų mokymui, paremtam kompiuterinėmis technologijomis" metu. Šis tyrimas sudaro projekto rezultatą "Deliverable D2.2".
Mokytoja Vitalija Rutkauskienė pristatė tiriamąjį darbą – referatą „Darbo grupėmis metodo panaudojimas, dirbant su specialiųjų ugdymosi poreikių turinčiais mokiniais“.
Išradingus ir spalvingus darbus pateikė bendrabučio auklėtojos: Sigita Ramanauskienė „Patalpų puošimas“; Birutė Adminienė „Laisvalaikio piešiniai“; Nijolė Rakšnienė „Rankdarbių iš odos darymas“ (su rankdarbių pavyzdžiais); Tatjana Proščepenkienė „Laisvalaikio organizavimas“ (su paveikslais iš dėlionių). Renė Zaukienė ir Marijana Sinkevičienė pateikė sukauptą stendinę medžiagą.
 
100_8005.jpg
 
                                                                                                               Paruošė Vitalija Rutkauskienė


MOKINIŲ SUSIRINKIMAS
Julija Astrauskienė, Antradienis 04 birželio 2013 - 14:26:54 //


Birželio 4 dieną centro aktų salėje vyko mokinių susirinkimas. Susirinkimą pradėjo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė, supažindinusi visus su susirinkimo darbotvarke.
 
img_3736.jpg
 
 Bendruomenės slaugytoja Jolita Baužienė susirinkimo dalyviams papasakojo, kokių taisyklių reikia laikytis, kad vasaros metu būtume saugūs.  Buvo kalbama apie erkes, bites, uodus ir kitus vabzdžius, kurie gali sukelti įvairius susirgimus, apie apsinuodijimą maisto produktais šiltuoju metų laiku, apie infekcines ligas, apie alkoholio ir saldžiųjų gėrimų žalą. Taip pat buvo kalbama apie saulės (šilumos) smūgį, kaip elgtis nudegus odai, kokių taisyklių reikia laikytis esant prie vandens telkinių ir vandenyje.
 
img_3740.jpg 
 
 Kūno kultūros mokytojas Dalis Lapašinskas paskelbė lengvosios atletikos varžybų „Judėk – netingėk, žalingų įpročių neturėk“ nugalėtojus ir prizininkus, kuriems centro direktorius Jonas Pravilonis įteikė diplomus.
 
img_3766.jpg
 
img_3752.jpg


RTVMC UGDYMO KARJEROS PASLAUGŲ CENTRO VEIKLA
Julija Astrauskienė, Pirmadienis 03 birželio 2013 - 13:55:44 //


       Gegužės 31 dieną vyko Am-1 gr. (mokytoja Vitalija Rutkauskienė) lietuvių kalbos integruota ugdymo karjeros pamoka „Parašyk kitaip“, kurioje dalyvavo karjeros koordinatorius Kazimieras Špokauskas. Pamokos tikslas - ugdyti mokinių gebėjimus perteikti informaciją, projektuojant juos į įvairias darbo ieškos situacijas. Aptarimo metu mokytoja ir karjeros koordinatorius pozityviai vertino šias savybes: originalų mąstymą, erudiciją, greitą reakciją, kūrybiškumą ir pabrėžė, kad nėra klaidingų ar teisingų atsakymų, galima skirtingus reiškinius įvardinti savaip. 
  


[ Skaityti toliau ]


CENTRE VYKO TRADICINĖ SPORTO ŠVENTĖ
Julija Astrauskienė, Pirmadienis 03 birželio 2013 - 10:26:42 //


Gegužės 31 dieną centro stadione vyko Sporto šventė, skirta Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti. Šį kartą į  tradicinį renginį sugužėjo beveik visa centro bendruomenė: mokiniai, mokytojai, auklėtojai, kiti darbuotojai.  Šventės atidarymo metu dalyvius pasveikino ir sėkmingų startų bei geros nuotaikos palinkėjo centro direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė. Vėliavą pakelti buvo pakviesti geriausi centro sportininkai Snieguolė Poškutė ir Žilvinas Milašius. Renginio vedėja  Irena Kavaliauskienė pristatė vyriausiuosius teisėjus kūno kultūros mokytojus Stefą Bartkuvienę ir Dalį Lapašinską bei supažindino su varžybų rungtimis ir teisėjais.
 
img_3505.jpg
 
img_3503.jpg
 
img_3506.jpg
 
img_3514.jpg
 
 
 Šventės dalyviai išbandė savo jėgas estafetinio bėgimo 3x100 m,  400 m sportinio ėjimo, 330 m bėgimo, 660 m bėgimo, giros kilnojimo, smiginio, bėgimo su maišais, virvės traukimo, „Taikliosios rankos“ rungtyse. 
 
img_3580.jpg
 
img_3577.jpg
 
img_3546.jpg
 
img_3624.jpg
 
100_7914.jpg
 
100_7918.jpg
 
 Rungčių nugalėtojams ir prizininkams centro direktorius Jonas Pravilonis įteikė medalius. Virvės traukimo rungties dalyviams buvo įteikti saldūs prizai, o masiškiausiai varžybose dalyvavusioms grupėms – diplomai.
 
100_7964.jpg
 
100_7973.jpg
 
100_7988.jpg
 
100_7995.jpg
 
 Šventės metu puikiai praleidę laiką varžybų dalyviai ir sirgaliai mėgavosi neįprastai skania koše.  
 
 100_7941.jpg
 
 
Paruošė Audronė Urbonavičienė, Eugenijus Mikšas


Eiti į puslapį   <<        >>  
Naujienų rubrikos
DB užklausų44. Atminties panaudojimas3,407KB