Gegužės mėnesio veikla


Gegužės 8 dieną Radviliškio TVMC  koordinacinės paslaugų teikimo grupės nariai (profesinio mokymo skyriaus vedėjas Alfonsas Ivoškis ir mokytoja Vitalija Rutkauskienė) vyko į  Pakruojo rajono  Pašvitinio ir Triškonių pagrindines mokyklas ir pristatė Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre ruošiamas specialybes bei mokymosi sąlygas.   

Gegužės 2 dieną į Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centrą atvyko Šiaulių rajono Meškuičių gimnazijos psichologė ir vienas mokinys su mama bei susitiko su karjeros koordinatoriu Kazimieru Špokausku ir profesinio tinkamumo nustatymo ir orientavimo skyriaus specialistu Eugeniju Mikša ir  susipažino su mokymo aplinka, mokinių gyvenimo sąlygomis ir specialiųjų poreikių mokinių priėmimo į RTVMC tvarka.

Paruošė Kazimieras Špokauskas
Julija AstrauskienėįKetvirtadienis 09 gegužės 2013 - 10:34:00

 CENTRO MERGINOS LSO KREPŠINIO VARŽYBOSE IŠKOVOJO PRIZINES VIETAS


Gegužės 8 dieną RTVMC pirmo ir antro kurso merginų komandos ir kūno kultūros mokytoja metodininkė Stefa Bartkuvienė dalyvavo Lietuvos Specialiosios Olimpiados merginų 3x3 krepšinio varžybose, vykusiose Ukmergės specialiojoje mokykloje.  Komandinėse varžybose antro kurso merginų komanda iškovojo I vietą. Pirmo kurso merginų komanda užėmė II vietą. III vieta atiteko varžybų šeimininkėms. Mūsų centro merginos šauniai pasirodė ir asmeninėse varžybose: baudų metimo rungtyje Snieguolė Poškutė iškovojo I vietą, o Karolina Poškutė – II vietą. Testų rungtyse centro sportininkės taip pat iškovojo prizines vietas.

dsc01745.jpg

dsc01743.jpg

dsc01756.jpg

Paruošė Audronė Urbonavičienė ir Stefa Bartkuvienė
Julija AstrauskienėįTrečiadienis 08 gegužės 2013 - 16:46:25

 DALYVAVOME TRADICINĖJE PAVASARINĖJE MUGĖJE


Gegužės 3 dieną RTVMC profesinio mokymo skyriaus vedėjas, profesinio tinkamumo nustatymo ir orientavimo skyriaus specialistas, profesijų mokytojai ir mokiniai  dalyvavo Radviliškio jaunimo mokyklos kieme vykusioje penkioliktoje Pavasarinėje mugėje, skirtoje Motinos dienai. 
 
img_3075.jpg

Centro atstovai mugėje demonstravo ir pardavinėjo lankytojams apdailininko, šaltkalvio, staliaus, viešbučio darbuotojo, virėjo specialybių mokinių gaminius: 

img_3092.jpg

medžio, metalo dirbinius, konditerijos gaminius, siuvinėtus paveikslus ir servetėles, įvairia apdailos technologija papuoštus vazonėlius gėlėms.  
 
img_3071.jpg
 
Su gausia mūsų centro ekspozicija susipažino mugėje dalyvavęs Radviliškio rajono savivaldybės meras Darius Brazys. 

100_7701.jpg

Mugės metu kalbėjęs RTVMC direktorius Jonas Pravilonis pasidžiaugė, kad ši mugė jau tapo tradicija ne tik Radviliškio jaunimo mokyklai, bet ir mūsų centrui, pasveikino parodoje dalyvaujančias mamas su artėjančia švente, o mugės dalyviams palinkėjo sėkmingos prekybos. 

100_7688.jpg 
 
Baigiantis šventei už gausios ekspozicijos pristatymą padėkos raštu buvo apdovanotas Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centras ir parodoje dalyvavę profesijos mokytojai.

Paruošė Audronė Urbonavičienė, Alfonsas Ivoškis
Julija AstrauskienėįPenktadienis 03 gegužės 2013 - 14:59:26

 PAMINĖTA MAMOS DIENA


Be Tavęs nebūčiau gimęs, jei ne Tu – nebūt manęs. 
Vien dėl to labai dėkingas Tau esu, Mamyt, išties...

Gegužės 3 dieną centre nuoširdžiai ir šiltai paminėta Mamos diena. 

img_3036.jpg

Nors renginio metu salėje nebuvo mokinių mamų, mokytoja Vitalija Rutkauskienė pakvietė visus pabūti kartu su jomis nors mintimis, o mamas, jau atgulusias smėlio kalnelyje, simboliškai pagerbti gėlėmis. Mokiniai skaitė mamoms skirtas  eiles, 

img_3023.jpg

kalbėjo centro direktorius Jonas Pravilonis, 

img_3049.jpg

skambėjo M. Mikutavičiaus daina „Aš labai myliu savo mamą“. 
Šia proga buvo surengta iš įvairių medžiagų pačių mokinių padarytų ir skintų gėlių puokščių bei atvirukų parodėlė „Gėlės Mamai“.

Paruošė Audronė Urbonavičienė
Julija AstrauskienėįPenktadienis 03 gegužės 2013 - 14:52:41

 RTVMC ugdymo karjeros paslaugų centro veikla VIII


Balandžio 29 dieną vyko Vd-2 gr. (mokytoja Loreta Zakienė) integruota ugdymo karjerai pamoka  „Kompetencijų nustatymas“. Dalyvavo karjeros koordinatorius Kazimieras Špokauskas.  Mokiniams buvo ugdoma karjeros kompetencija - pažinti socialinę aplinką ir ugdomos kitos kompetencijos (asmeninė, iniciatyvumo ir kūrybingumo).       
 
kaz_18.jpg
 
kaz_19.jpg 
 
Balandžio 24 dieną vyko Vd-2 gr. valandėlė (auklėtoja Birutė Adminienė) „Grupės fotografija“. Dalyvavo karjeros koordinatorius Kazimieras Špokauskas. Mokiniams buvo sudarytos sąlygos analizuoti ir labiau pažinti savo mokymosi grupę kaip artimos socialinės aplinkos dalį. Du grupės mokiniai (savanoriai) „ režisavo fotografiją“, kiekvienam mokiniui nurodydami kur ir kaip jie turi atsistoti. Kai visi mokiniai buvo išskirstyti į bendrą vaizdą „ fotografai“ taip pat greitai surado nuotraukoje vietą sau, o karjeros koordinatorius nufotografavo. Po to vyko nuotraukų apžiūra ir aptarimas kaip sekėsi „fotografams“.       

kaz_20.jpg

kaz_21.jpg

Balandžio 23 dieną vyko Š-1 gr. (auklėtoja Nijolė Rakšnienė) valandėlė „Asmeninės karjeros viziją“. Mokiniai galvojo apie savo ateitį ir planavo kuo užsiims po 10 – 20 metų ir diskutavo apie savo  asmeninės karjeros viziją.  
Paruošė Kazimieras Špokauskas
Julija AstrauskienėįPenktadienis 03 gegužės 2013 - 14:48:57

 

Julija AstrauskienėįKetvirtadienis 02 gegužės 2013 - 09:39:18

Eiti į puslapį   <<        >>  

Naujienų rubrikos
DB užklausų45. Atminties panaudojimas3,387KB