DALYVAVOME KAZIUKO MUGĖJE


Kovo 1 dieną RTVMC profesijos mokytojai Janė Džiautienė, Pranas Remeika ir Žydrūnas Dulinskas kartu su  viešbučio darbuotojo, šaltkalvio ir staliaus specialybių mokiniais dalyvavo Šeduvos gimnazijoje vykusioje tradicinėje Kaziuko mugėje. Centro atstovai mugėje demonstravo rankdarbius, medžio ir metalo dirbinius. Didžiausią pasisekimą pirkėjų tarpe turėjo viešbučio darbuotojo specialybės mokinių pagaminti suvenyrai, šaltkalvio specialybės mokinių – metalinės rožės ir žvakidės, staliaus specialybės mokinių – medinės pjaustymo lentelės. Besidomintiems stojimo į RTVMC ir mokymosi centre sąlygomis buvo dalijami bukletai, suvenyrai.  

m_001.jpg
Julija AstrauskienėįŠeštadienis 09 kovo 2013 - 08:23:00

 PAGERBTI GERIAUSI RTVMC SPORTININKAI


Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre sportinė veikla labai populiari. Čia nuolat vyksta įvairiausios varžybos, mokiniai dalyvauja ir pasiekia gerų rezultatų Šiaulių regiono profesinių mokymo įstaigų sporto žaidynių varžybose, Lietuvos Specialiosios Olimpiados varžybose, Lietuvos jėgos trikovės čempionatuose. 
Šiemet, kaip ir kiekvienais metais, centro bendruomenės nariai tradiciškai rinko geriausius 2012 metų sportininkus. Į geriausių sportininkų penketuką pateko: Gražina Bernotaitė – Lietuvos jaunimo jėgos trikovės čempionė, Rolandas Bakutis – Lietuvos jaunių jėgos trikovė,  III vieta, Arkadijus Antonovas – jėgos trikovė, Ernestas Gedrimas – lengvoji atletika, Tadas Balčiūnas – krepšinis, jėgos trikovė. 
Geriausieji 2012 metų sportininkai buvo iškilmingai pristatyti centro bendruomenei. RTVMC direktorius Jonas Pravilonis pasveikino sportininkus ir įteikė jiems atminimo medalius bei sportinius suvenyrus.  
100_7191.jpg
Julija AstrauskienėįTrečiadienis 06 kovo 2013 - 11:09:07

 ŠIMTADIENIO IR PASKUTINIO SKAMBUČIO ŠVENTĖ


Vasario 27 dieną RTVMC trečio kurso mokiniams buvo surengta  ŠIMTADIENIO IR PASKUTINIO SKAMBUČIO šventė. 14.15 val. trečio kurso mokiniai, profesijos mokytojai ir auklėtojai susirinko į paskutinę pamoką. Paskutinį kartą aidint mokykliniam varpeliui būsimieji 18 laidos absolventai buvo pakviesti į šventiškai papuoštą aktų salę, kur vyko iškilminga šventės dalis. Skambant Gyčio Paškevičiaus dainai „Šiam pasauly visko būna“, trečiakursiams buvo prisegtos emblemos. 
Iškilmingos dalies pradžioje šešių trečio kurso grupių seniūnai uždegė  žvakutes, simbolizuojančias šviesą tolimesniame gyvenimo kelyje.   Pasirinkę šventės temą „Gyvenimas – tai knyga“, kiekvienam simbolinės knygos puslapiui (žmogaus gimimas, vaikystė, pirmoji klasė, pirmoji meilė, svajonės, absolventai) trečiakursiai parengė jaudinančius pasirodymus. Padrąsinamąjį žodį trečiakursiams tarė centro direktorius Jonas Pravilonis, nuoširdžius patarimus ir palinkėjimus išsakė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė, profesinio mokymo skyriaus vedėjas Alfonsas Ivoškis, mokytoja Vitalija Rutkauskienė. Mokiniams buvo įteikti padėkos raštai už gerą mokymąsi, lankomumą, aktyvią visuomeninę ir sportinę veiklą, pasveikinti profesinio meistriškumo konkurso nugalėtojai.   
Trečio kurso mokiniai padovanojo mokyklai pačių pagamintus suvenyrus, o antrakursiams perskaitė  testamentą ir perdavė mokyklos raktą.  Antro kurso mokiniai šventės kaltininkams įteikė po nuotrauką, kad atmintyje ilgai išliktų mokykla ir grupės draugai. Šventės pabaigoje į sceną buvo įneštas puošnus tortas, kuris, kaip paaiškėjo šventinės vakarienės metu, buvo ne tik puošnus, bet ir skanus.
img_2506.jpg

img_2562.jpg

img_2574.jpg

img_2589.jpg

img_2609_1.jpg

img_2622.jpg

img_2636.jpg

img_2646.jpg

100_7163.jpg

100_7202.jpg
Julija AstrauskienėįPenktadienis 01 kovo 2013 - 08:57:49

 RTVMC ATLETAI LSO ŠTANGOS SPAUDIMO ČEMPIONATE


Vasario 21 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro sportininkai pasiekė gerų rezultatų Ventoje vykusiame Lietuvos Specialiosios Olimpiados štangos spaudimo čempionate. Jame dalyvavo šešios Lietuvos komandos ir svečiai iš Latvijos. Kiekvienas sportininkas turėjo atlikti du bandymus, kurių metu reikėjo kuo daugiau kartų išspausti 50 kg sveriančią štangą. 
101_0279.jpg
Centro komandą sudarė keturi atletai: Arkadijus Antonovas, Tadas Balčiūnas, Gražvydas Palionis ir Vytautas Lapienis. Jie štangą išspaudė 260 kartų ir iškovojo I vietą. Asmeniškai geriausią varžybų rezultatą pasiekė Arkadijus Antonovas, 82 kartus išspaudęs 50 kg svorį. Sportininkai buvo apdovanoti medaliais, visa komanda – taure ir padėkos raštu. 
101_0281.jpg
Julija AstrauskienėįŠeštadienis 23 vasario 2013 - 08:49:47

 SVEIKATINGUMO MĖNESIO RENGINIAI


Vasaris yra sveikatingumo mėnuo, todėl visą mėnesį visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Jolita Baužienė centro mokiniams pasakojo apie sporto naudą  žmogui, apie grūdinimąsi, apie fizinio aktyvumo ir mitybos svarbą sveikatai šaltuoju metų laiku. Mokiniai piešė piešinius apie judėjimo ir sveikos mitybos reikšmę, buvo parengta stendinė medžiaga su informacija ir mokinių piešiniais.  
dsc03438.jpg
Sunkiosios atletikos ir sporto salėse vyko svarsčių kilnojimo 
img_2166.jpg
ir stalo teniso varžybos. 
dsc03462.jpg
Buvo prieita prie išvados, kad sportuodami mokiniai palaiko geresnį kūno sudėjimą, tampa ištvermingi ir užsigrūdinę. 
Jaunuolių drąsą ir ištvermę vertino visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Jolita Baužienė ir kūno kultūros mokytojai Stefa Bartkuvienė bei Dalis Lapašinskas. 
Julija AstrauskienėįPenktadienis 22 vasario 2013 - 08:41:20

 „ATĖJO ŠV. VALENTINAS...“


Šv. Valentino diena – tai kupina romantikos, meilės, gražių žodžių ir  meilės prisipažinimų diena.  Ši diena turi nemažai gerbėjų ir mūsų centre, todėl vasario 11 – 14 dienomis mokinių tarybos iniciatyva RTVMC veikė Šv. Valentino dienos paštas. Mokiniai rašė gražius žodžius, sveikinimus, linkėjimus mylimiesiems, draugams, mokytojams, kitiems centro darbuotojams. 

img_2287.jpg

Vasario 14 – ąją mokiniai centro darbuotojams dovanojo širdeles, 

img_2281.jpg

o vakare vyko romantiška diskoteka, kurios metu mokiniai prisiminė Šv. Valentino dienos atsiradimo istoriją,

img_2312.jpg

porelės atliko įvairias užduotis. 

img_2323.jpg

Renginyje netrūko gražių žodžių, geros nuotaikos ir nuoširdaus juoko.
Julija AstrauskienėįKetvirtadienis 21 vasario 2013 - 16:53:00

Eiti į puslapį   <<        >>  

Naujienų rubrikos
DB užklausų45. Atminties panaudojimas3,389KB