KALĖDINIS STALO TENISO TURNYRAS

Gruodžio 15 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre vyko Kalėdinis stalo teniso turnyras, kuriame dalyvavo 23 dalyviai iš Radviliškio rajono.
Turnyre RTVMC sportininkai iškovojo tris prizines vietas. Stalo tenisininkai kovojo moterų, vyrų, merginų ir vaikinų amžiaus grupėse.
Moterų grupėje I vietą iškovojo Stefa Bartkuvienė (RTVMC),
II vietą – Lina Našlėnienė (Radviliškis), III vietą – Rima Kurauskienė (Šeduva).
Merginų grupėje I vietą laimėjo Vytautė Šemetaitė (RTVMC), II vietą – Fausta Pranskevičiūtė (Radviliškis), III vietą – Edita Baranauskaitė (Radviliškis).
Vyrų grupėje nugalėjo Antanas Mažučiūnas (Daugėlaičiai). II vieta atiteko Romui Mikalauskui (Daugėlaičiai), o III vieta – Viktorui Gėdrai (Karčiamos).
Vaikinų grupėje geriausiai pasirodė Mantas Kleinas (Pakalniškiai). II vietą iškovojo Žilvinas Milašius (RTVMC),
o III vietą – Gytis Grigaliūnas (Radviliškis).
Julija AstrauskienėįAntradienis 18 gruodžio 2012 - 15:33:42

Nr. LLP–LdV–VETPRO–2012–LT–0713

VŠĮ KLAIPĖDOS DARBO RINKOS MOKYMO CENTRAS kartu su 5 Lietuvos partneriais
: Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centras; Klaipėdos kurčiųjų reabilitacijos centras; Klaipėdos regos ugdymo centras; Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos ugdymo ir kultūros departamento švietimo skyrius; Neįgaliųjų centras „Klaipėdos lakštutė“ įgyvendina Mokymosi visą gyvenimą programos Leonardo da Vinci paprogramės mobilumo projektą „NEĮGALIŲJŲ PROFESINIO ORIENTAVIMO IR MOKYMO PATIRTIS ES ŠALYSE“.

[ Skaityti toliau ]
Julija AstrauskienėįAntradienis 18 gruodžio 2012 - 15:15:07

RTVMC SPORTININKAI NUGALĖJO LSO STALO TENISO ČEMPIONATE

Gruodžio 13 dieną Ukmergės rajono Vidiškių pagrindinėje mokykloje vyko Lietuvos Specialiosios Olimpiados 2012 m. stalo teniso čempionatas.
Jame kartu su 14 komandų iš Lietuvos specialiųjų mokyklų, socialinės globos namų dalyvavo ir mūsų centro stalo tenisininkų komanda. Varžybų metu komandos buvo suskirstytos į pogrupius.
Mūsų centro komanda savo pogrupyje iškovojo I vietą. Komandoje žaidė Am-1 mokinys Žilvinas Milašius, Ap-1 grupės mokinys Kazimieras Tirilis ir V-1 grupės mokinė Vytautė Šemetaitė.
Julija AstrauskienėįPirmadienis 17 gruodžio 2012 - 15:27:00

Julija AstrauskienėįPirmadienis 17 gruodžio 2012 - 15:08:44

CENTRO STIPRUOLIAI PUIKIAI PASIRODĖ LSO JĖGOS TRIKOVĖS VARŽYBOSE

Gruodžio 5 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre vyko Lietuvos Specialiosios Olimpiados jėgos trikovės varžybos.
Jose dalyvavo aštuonios komandos (42 dalyviai) iš Kėdainių, Aukštelkės, Jurdaičių, Ventos, Duseikių, Kauno, Akmenės ir RTVMC. Varžybų dalyvius pasveikino ir sėkmingų startų palinkėjo centro direktorius Jonas Pravilonis.
Asmeninėse varžybose centro stipruoliai, treniruojami kūno kultūros mokytojo metodininko Dalio Lapašinsko, atskirose svorio kategorijose  pasiekė gerų  rezultatų.
Moterų grupėje mokinės Diana Gurskytė ir Gražina Bernotaitė iškovojo II – ąsias vietas. Vyrų grupėje I – ąsias vietas iškovojo mokiniai Eisvinas Kirilesku, Rolandas Bakutis, Arkadijus Antonovas, Gintaras Stapulionis, Ernestas Gedrimas, Gražvydas Palionis. Sidabro medalis atiteko mokiniui Tadui Balčiūnui.
Komandinėje įskaitoje  I – ją vietą iškovojo RTVMC stipruolių komanda. II – oji vieta atiteko Duseikių socialinės globos namų, o III – oji – Jurdaičių socialinės globos namų komandoms. RTVMC direktorius Jonas Pravilonis nugalėtojams įteikė medalius ir taures, o treneriams už aukštus varžybų rezultatus – padėkas.
Varžybose teisėjavo sunkiosios atletikos veteranas Edvardas Nakčiūnas.
Julija AstrauskienėįAntradienis 11 gruodžio 2012 - 15:21:00

RTVMC KREPŠININKŲ PERGALĖ FINALINĖSE VARŽYBOSE KAUNE

Lapkričio 29 dieną Kaune vyko Europos Specialiosios Olimpiados krepšinio savaitės „Krepšinis visiems“ finalinės varžybos. Varžybose dalyvavo 16 komandų, kurios pagal pajėgumą buvo suskirstytos į keturis pogrupius. RTVMC vaikinų komanda stipriausiame pogrupyje iškovojo sidabro medalius: 11:7 nugalėjo Kazlų Rūdos komandą, 11:6 nugalėjo Kauno II komandą ir 6:9 pralaimėjo Kauno I komandai. Komandoje žaidė Am-2 grupės mokiniai Laurynas Rimša ir Gintautas Taurutis, Ap-3 grupės mokinys Tomas Balčiūnas ir Am-1 grupės mokinys Žilvinas Milašius.