„Verslas veža“


Šį penktadienį Radviliškyje, Vaižganto gimnazijos patalpose, nuo 15 val. vyks nemokamas renginys jaunimui apie verslumą.
Kovo 22 d. patirties ir žinių sukaupusi pranešėjų komanda, suformuota iš įvairių verslui aktualių sričių, aplankys Radviliškį. „Verslas veža“ renginyje sužinosite kaip įkurti savo verslą, sužinosite įdomių motyvuojančių verslo sėkmės istorijų. Aktualios informacijos ras kiekvienas.Renginių ciklas „Verslas veža“– naujas verslumo skatinimo renginių ciklas, siekiantis įtraukti iš visos Lietuvos jaunus, ambicingus ir apie savo ateitį galvojančius jaunuolius, kurie brandina savyje verslumo idėjas ir nori jas įgyvendinti. „Verslas veža“ – tai savo kelio beieškančiajam galimybė sužinoti, nuo ko ir kaip pradėti savo verslą, padėti jam suvokti, kad už savo ir savo šalies ateitį ir gerbuvį yra atsakingas kiekvienas iš mūsų.
Julija AstrauskienėįTrečiadienis 20 kovo 2013 - 16:21:22

 RTVMC SPORTININKAI GERAI PASIRODĖ JĖGOS TRIKOVĖS ČEMPIONATE


  • Straipsnis D.Lapašinsko

Kovo 16 – 17 dienomis Rokiškyje vyko Lietuvos jaunių ir jaunimo jėgos trikovės čempionatas, į kurį susirinko stipriausi sportininkai iš 14– os respublikos miestų ir rajonų. Čempionate sėkmingai rungtyniavo mūsų centro sportininkai, iškovoję vieną sidabro ir du bronzos medalius. Jaunių tarpe merginų grupėje svorio kategorijoje iki 63 kg virėjo specialybės mokinė Diana Gurskytė, kurios asmeninis svoris yra 46 kg, rungtyniavo su žymiai sunkesnėmis varžovėmis ir iškovojo III vietą. Jaunimo tarpe automobilių mechaniko specialybės mokinys Rolandas Bakutis svorio kategorijoje iki 59 kg iškovojo II vietą. Tos pačios specialybės mokinys Arkadijus Antonovas svorio kategorijoje iki 66 kg trikovėje surinko 412,5 kg. Vaikinas pasiekė savo asmeninį rekordą ir iškovojo III vietą. Sportininkus varžyboms paruošė RTVMC kūno kultūros mokytojas Dalis Lapašinskas.
picture_150.jpg
Julija AstrauskienėįAntradienis 19 kovo 2013 - 14:58:19

 RTVMC ugdymo karjeros paslaugų centro VEIKLA


Paruošė RTVMC karjeros koordinatorius Kazimieras Špokauskas  

Sausio mėnesį 91-as RTVMC mokinys (trečdalis iš 15 grupių) dalyvavo ugdymo karjeros paslaugų (UKP) nuostatų nustatymo tyrime. Buvo ištirtos mokinių nuostatos bei pradinis informacijos lygis ugdymo karjeros srityje, ugdymo karjeros sistemos sukūrimui, palaikymui ir tobulinimui. Nustatyta mokinių ugdymo karjerai esama situacija bei mokinių ugdymo karjerai paslaugų poreikis. Remiantis rezultatų duomenimis išsikelti trumpalaikiai ir ilgalaikiai tikslai ir planuojamos ugdymo karjerai veiklos Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre.  

Kovo 7 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre, Europos kambaryje, įvyko renginys - paskaita „Savęs pažinimas“. Paskaitoje dalyvavo 60 RTVMC mokinių. Renginys įvyko, nes RTVMC dalyvauja bendrame projekte su įstaiga „SĖKMĖS MOKYKLA“, kuri rengia panašius renginius ir paskaitas. „Sėkmės mokykla“ bendradarbiauja su TEO įmone, kuri teikia finansinę paramą rengti neformalias lektorių paskaitas. Jų dėka į RTVMC iš Vilniaus atvyko lektorė Birutė Garmanaitė. Ji pravedė mokiniams paskaitą „Savęs pažinimas“, kurioje mokiniai aktyviai dalyvavo bei pateikė lektorei klausimus ir diskutavo. Po paskaitos dalyviai padėkojo lektorei už pravestą paskaitą. Renginyje dalyvavo ir Radviliškio rajono ugdymo įstaigų karjeros konsultantė Živilė Laurutienė.

kaz_01_-_copy.jpg

kaz_02_-_copy.jpg

kaz_04_-_copy.jpg

kaz_06_-_copy.jpg

kaz_08_-_copy.jpg
Julija AstrauskienėįAntradienis 12 kovo 2013 - 08:36:34

 DALYVAVOME KAZIUKO MUGĖJE


Kovo 1 dieną RTVMC profesijos mokytojai Janė Džiautienė, Pranas Remeika ir Žydrūnas Dulinskas kartu su  viešbučio darbuotojo, šaltkalvio ir staliaus specialybių mokiniais dalyvavo Šeduvos gimnazijoje vykusioje tradicinėje Kaziuko mugėje. Centro atstovai mugėje demonstravo rankdarbius, medžio ir metalo dirbinius. Didžiausią pasisekimą pirkėjų tarpe turėjo viešbučio darbuotojo specialybės mokinių pagaminti suvenyrai, šaltkalvio specialybės mokinių – metalinės rožės ir žvakidės, staliaus specialybės mokinių – medinės pjaustymo lentelės. Besidomintiems stojimo į RTVMC ir mokymosi centre sąlygomis buvo dalijami bukletai, suvenyrai.  

m_001.jpg
Julija AstrauskienėįŠeštadienis 09 kovo 2013 - 08:23:00

 PAGERBTI GERIAUSI RTVMC SPORTININKAI


Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre sportinė veikla labai populiari. Čia nuolat vyksta įvairiausios varžybos, mokiniai dalyvauja ir pasiekia gerų rezultatų Šiaulių regiono profesinių mokymo įstaigų sporto žaidynių varžybose, Lietuvos Specialiosios Olimpiados varžybose, Lietuvos jėgos trikovės čempionatuose. 
Šiemet, kaip ir kiekvienais metais, centro bendruomenės nariai tradiciškai rinko geriausius 2012 metų sportininkus. Į geriausių sportininkų penketuką pateko: Gražina Bernotaitė – Lietuvos jaunimo jėgos trikovės čempionė, Rolandas Bakutis – Lietuvos jaunių jėgos trikovė,  III vieta, Arkadijus Antonovas – jėgos trikovė, Ernestas Gedrimas – lengvoji atletika, Tadas Balčiūnas – krepšinis, jėgos trikovė. 
Geriausieji 2012 metų sportininkai buvo iškilmingai pristatyti centro bendruomenei. RTVMC direktorius Jonas Pravilonis pasveikino sportininkus ir įteikė jiems atminimo medalius bei sportinius suvenyrus.  
100_7191.jpg
Julija AstrauskienėįTrečiadienis 06 kovo 2013 - 11:09:07

 ŠIMTADIENIO IR PASKUTINIO SKAMBUČIO ŠVENTĖ


Vasario 27 dieną RTVMC trečio kurso mokiniams buvo surengta  ŠIMTADIENIO IR PASKUTINIO SKAMBUČIO šventė. 14.15 val. trečio kurso mokiniai, profesijos mokytojai ir auklėtojai susirinko į paskutinę pamoką. Paskutinį kartą aidint mokykliniam varpeliui būsimieji 18 laidos absolventai buvo pakviesti į šventiškai papuoštą aktų salę, kur vyko iškilminga šventės dalis. Skambant Gyčio Paškevičiaus dainai „Šiam pasauly visko būna“, trečiakursiams buvo prisegtos emblemos. 
Iškilmingos dalies pradžioje šešių trečio kurso grupių seniūnai uždegė  žvakutes, simbolizuojančias šviesą tolimesniame gyvenimo kelyje.   Pasirinkę šventės temą „Gyvenimas – tai knyga“, kiekvienam simbolinės knygos puslapiui (žmogaus gimimas, vaikystė, pirmoji klasė, pirmoji meilė, svajonės, absolventai) trečiakursiai parengė jaudinančius pasirodymus. Padrąsinamąjį žodį trečiakursiams tarė centro direktorius Jonas Pravilonis, nuoširdžius patarimus ir palinkėjimus išsakė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė, profesinio mokymo skyriaus vedėjas Alfonsas Ivoškis, mokytoja Vitalija Rutkauskienė. Mokiniams buvo įteikti padėkos raštai už gerą mokymąsi, lankomumą, aktyvią visuomeninę ir sportinę veiklą, pasveikinti profesinio meistriškumo konkurso nugalėtojai.   
Trečio kurso mokiniai padovanojo mokyklai pačių pagamintus suvenyrus, o antrakursiams perskaitė  testamentą ir perdavė mokyklos raktą.  Antro kurso mokiniai šventės kaltininkams įteikė po nuotrauką, kad atmintyje ilgai išliktų mokykla ir grupės draugai. Šventės pabaigoje į sceną buvo įneštas puošnus tortas, kuris, kaip paaiškėjo šventinės vakarienės metu, buvo ne tik puošnus, bet ir skanus.
img_2506.jpg

img_2562.jpg

img_2574.jpg

img_2589.jpg

img_2609_1.jpg

img_2622.jpg

img_2636.jpg

img_2646.jpg

100_7163.jpg

100_7202.jpg
Julija AstrauskienėįPenktadienis 01 kovo 2013 - 08:57:49

Eiti į puslapį   <<        >>  

Naujienų rubrikos
DB užklausų45. Atminties panaudojimas3,389KB