Date / Time
 
Pagrindinis meniu
Viešieji pirkimai
Kokybės užtikrinimas
RTVMC vairavimo mokykla
EUROPASS dokumentas

Pagal projektus dalyvaudami darbo praktikoje užsienyje, LRPRC mokiniai gauna EUROPASS mobilumo dokumentus. 
europass.jpg
Baigus profesinę mokyklą galima gauti ir
Europass pažymėjimo priedėlį. 
Jį nemokamai gali gauti kiekvienas Lietuvos pilietis, baigęs profesinio mokymo programą arba profesinio rengimo kursus ir turintis tai įrodantį pažymėjimą.   
INTERNATIONAL PARTNERS
INTERNATIONAL PROJECTS
ENABLE
Mokyklos partnerės
Partneriai darbdaviai
Mūsų partneriai
svetaine.png

keiciu_v_baneris.gif


Laisvalaikis
Laisvalaikio metu mokiniai gali lankyti įvairius būrelius. Centre veikia šokių, dainavimo, pirografijos (deginimo), dailės, interneto, rankdarbių, stalo žaidimų ir daug kitų būrelių. Savo darbais mokiniai puošia aplinką. Šiemet, laukdami Velykų, auklėtojos B.Adminienės rankdarbių būrelio mokiniai taip papuošė trečio bendrabučio foje.copy_of_img_8695b.jpg
Sporto klubas "Vilties olimpas"
Svarbiausios nuorodos

 
copy_of_smm.gif
 
copy_of_logo_aikos.gif


smpf_logo.jpg
 
copy_of_darbo_birza_a.png
 
socmin.gif

i94tds82.gif
 
sppc.gif
 
itc.gif
 
lmssc.gif
 
herbas.gif
 
 
dirba.lt.jpg
 
 
Saugus Internetas
LRPRC darbuotojų profsąjunga
Šeduvos TVMS
Naujienos 2016
pratkpšs
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
ELEKTRONINIS DIENYNAS

tamo.jpg
Kur mes esame
 
Gedimino g. 81, Radviliškis
 


Laikrodis
Sportas RTVMC
Nuo pat mokyklos įsikūrimo čia vykdomas labai aktyvus mokinių sportinis parengimas. LRPRC, vėliau pavadinto RTVMC,  auklėtiniai įvairiais metais tapdavo Spec. Olimpiadų nugalėtojais.
copy_of_image0012.jpg
Specialiosiose Olimpiadose Atlantoje (JAV), Romoje (Italija), Šanchajuje (Kinija), Turkijoje, Lenkijoje, Graikijoje mūsų mokiniai laimėdavo aukso, sidabro ir bronzos medalius.
Pagalbos telefonai
  • Jaunimo linija
  • 8 800 28888 (darbo laikas 16:00-07:00 val. kasdiena, savaitgaliais visą parą).
  • Vaikų linija
  • 8 800 11111 (darbo laikas 11:00-21:00 val. kasdien).
  • Vilties linija
  • 8 800 60700 (darbo laikas visą parą).
  • Linija dovėrija
  • 8 800 77277 (pagalba teikiama rusų kalba, darbo laikas 16:00-20:00).
Lankytojų vėliavų skaitiklis

Mūsų svetainę aplankė svečiai iš 77 pasaulio šalių!
Svetainės statistika: aplankiusių svečių šalių vėliavos ir lankytojų skaičius
 Free counters! 
Jūsų IP adresas
DAR VIENAS SEMINARAS APDAILININKAMS
Julija Astrauskienė, Pirmadienis 20 spalio 2014 - 09:35:41 //


   Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre vyko UAB „Meffert Balica“ seminaras, kurį vedė pardavimų vadovas Audrius Alekna. Jis pristatė vokiečių įmonių PROFI TEC, DUFA, MEFFRT EFEKT-DESIGN gaminamą produkciją, apibūdino dažų, gruntų ir kitų gaminių kokybę, savybes.
  Kita seminaro dalis buvo iliustruojama praktiškai demonstruojant dažų dengiamumą bei dekoratyvinių efektų išgavimą. Praktinius darbus demonstravo Mindaugas Jatulis.
  Seminaras skirtas apdailininkų specialybės mokiniams bei darbo biržos studentams. Visi klausėsi pristatymo su dideliu susidomėjimu. Įmonės „Meffert Balica“  atstovai kalbėjosi su RTVMC administracijos atstovais ir ketina pasirašyti bendradarbiavimo sutartį. 
 
 
apdailin_1.jpg
 
apdailin2.jpg
                                                                                                                      
 
                                                           Romas Elinauskas, vyresnysis profesijos mokytojas


PIRMAKURSIŲ KRIKŠTYNOS
Julija Astrauskienė, Penktadienis 17 spalio 2014 - 13:19:03 //


   Kaip ir kiekvieną rudenį, centro pirmakursiai su nerimu laukė krikštynų. Spalio 16 dieną po pamokų prie bendrabučių išsirikiavusių „nuliukų“ laukė vyresniųjų kursų mokiniai, parengę ilgą ir  sudėtingą  kliūčių ruožą. Pirmakursiai turėjo pereiti siaubo tunelį, fontano lietų, minų lauką, parodyti orientacinius gebėjimus. Prie aktų salės pirmakursiai buvo pavaišinti „jėgų suteikiančiu eliksyru“.
  Aktų salėje susirinkusius pasveikino vedantieji Andželika ir Mindaugas,  kurie pirmakursius pakvietė prisistatyti ir įrodyti, kad jie verti tapti pilnateisiais centro mokiniais.
  Visų specialybių pirmakursių prisistatymai buvo  išradingi, linksmi.  Trečio kurso mokiniai pirmakursiams įteikė savo gamintas dovanėles. Atskirą užduotį turėjo atlikti pirmo kurso grupių seniūnai, kad įrodytų, jog sugebės suburti vieningą kaip kumštis grupę. Pirmo kurso grupių auklėtojai taip pat gavo užduočių.
  Atlikus krikšto apeigas, pirmakursius pasveikino centro direktorius Jonas Pravilonis, kuris   padėkojo už gražius ir kūrybingus pasirodymus bei palinkėjo gerai mokytis, būti draugiškais, aktyviais centro bendruomenės nariais. 
                                                                                                                 
 krikstinos.gif
 
                                                                                                Vitalija Rutkauskienė, mokytoja


AKCIJA ,,AUTOMOBILĮ KEISK Į DVIRATĮ“
Julija Astrauskienė, Penktadienis 10 spalio 2014 - 09:03:23 //


       Minėdami Tarptautinę dieną be automobilio, centro mokiniai surengė akciją: jau nuo pat ryto darbuotojams ir mokiniams dalino lankstinukus ir pateikinėjo klausimus, kokia  dar susisiekimo priemone, be automobilio, galima vykti į darbą, kaip automobilio išmetamos dujos veikia aplinką, ar naudingas šiaurietiškas ėjimas su lazdomis ir kt. Lankstinukais buvo „papuoštos“ ir centro darbuotojų mašinos: taip norėta atkreipti dėmesį į neigiamą transporto įtaką aplinkai ir žmonėms.  Tie, kurie akcijos dieną atvyko dviračiais, sulaukė pagyrimo, nes prisidėjo prie švarios aplinkos išsaugojimo.                                
 
automobil.jpg                                                                
  Jolita Baužienė, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė  


DALYVAVOME LANKSTINUKO KONKURSE
Julija Astrauskienė, Ketvirtadienis 09 spalio 2014 - 15:14:04 //


       RTVMC mokiniai Mindaugas Zakarauskas, Donata Jucaitė, Aušra Geštautaitė ir  Kristina Jancevičiūtė dalyvavo Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro organizuotame lankstinuko konkurse "Kartu mes galime to išvengti", skirtame Pasaulinei savižudybių prevencijos dienai paminėti.     
      Europos kambaryje centro visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Jolita Baužienė su mokiniais ne tik diskutavo apie sportą, meilę,  laisvalaikio praleidimą, bet ir apie tai, kad, užplūdus blogiems jausmams, reikia būtinai pasikalbėti su draugais, artimaisiais, neužsidaryti vieniems su savo liūdesiu ir skausmu. Savo mintis jaunuoliai užrašė pačių pagamintuose lankstinukuose.
       Prie pirmos pagalbos kabineto mokinai galėjo paskaityti informacinį stendą „Stresui sakome Ne“, buvo dalinami lankstinukai „Ką turėtume žinoti apie stresą“ ir  „Kaip tapti  atsparesniam stresui“.
 
 
lankstinuk_jol.jpg


SEMINARAS CENTRO APDAILININKAMS
Julija Astrauskienė, Ketvirtadienis 09 spalio 2014 - 10:54:12 //


         Tęsdamas savo seminarų ciklą Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre lankėsi TIKKURILA mokymų centro vadovas Rokas Vičkus. Šį kartą vedamo seminaro tema ,,Įvadas. Dažų, lakų paskirtis. TIKKURILA gaminami produktai, jų savybės, spalviniai variantai“. 
       Mokymų centro vadovas supažindino apdailininkų specialybės mokinius ir mokytojus su medienos lakų, dažų, dažalų gamyba, pritaikymu, atsakė į seminaro dalyvių klausimus apie dažų savybes, pademonstravo pavyzdžius, spalvų paletes.
       Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė  ir profesinio mokymo skyriaus vedėjas  Alfonsas  Ivoškis padėkojo Rokui Vičkui už aktyvų bendravimą su RTVMC mokiniais ir mokytojais. Buvo aptarta sekančio seminaro data, būsimų seminarų temos.              
                                          
 apdail_25.jpg
 
                                                                           Almantas Minkevičius, profesijos mokytojas


MOKYTOJŲ DIENOS ŠVENTĖ
Julija Astrauskienė, Pirmadienis 06 spalio 2014 - 11:23:27 //


        Spalvingais rudeniniais lapais nubarstytais takais atskubėjo  Mokytojų diena. Šia proga centre vyko renginiai, kupini nuoširdžios pagarbos Mokytojams.  
       Spalio 2 dienos rytą centro bendruomenę pasitiko daugybe besišypsančių saulėgrąžų pasipuošusi mokykla. Pirmos pamokos metu vyko mokinių  susirinkimas, kurio metu buvo paskelbta mokinių savivaldos diena, pristatyti mokiniai, kurie šią dieną pavaduos centro vadovus ir mokytojus.    
       Arbatos pertraukos metu mokytojai buvo pakviesti į neeilinę pamoką Europos kambaryje, kur  juos šiltai pasveikino centro taryba.
       Po pietų šventiškai papuoštoje aktų salėje vyko iškilmingas Mokytojo dienos minėjimas, kurį vedė neformaliojo švietimo užsiėmimų vadovė Irena Kavaliauskienė ir virėjo specialybės mokinys Mindaugas Zakarauskas. Jaunieji centro „vadovai“ ir „mokytojai“ pasidalijo įspūdžiais apie savo darbo dieną, paskelbta mokinių savivaldos dienos pabaiga. Profesinės šventės proga centro pedagogus pasveikino direktorius Jonas Pravilonis, pačių pagamintus darbelius įteikė mokinių tarybos nariai. Skambėjo Šiaulių universiteto studentės Sigutės Vaičiulytės dainos.
 mokytojo.gif
  
      Pažymėdami gražią šventę spalio 1 dieną mokiniai centro kieme iš gamtinių medžiagų sukūrė įvairiaspalvius kilimus „Metų laikai“ (pagal Donelaitį). Jais centro bendruomenė džiaugėsi ne vieną dieną.


Eiti į puslapį   <<        >>  
Naujienų rubrikos
DB užklausų45. Atminties panaudojimas3,389KB