Date / Time
 
Pagrindinis meniu
Viešieji pirkimai
Kokybės užtikrinimas
RTVMC vairavimo mokykla
EUROPASS dokumentas

Pagal projektus dalyvaudami darbo praktikoje užsienyje, LRPRC mokiniai gauna EUROPASS mobilumo dokumentus. 
europass.jpg
Baigus profesinę mokyklą galima gauti ir
Europass pažymėjimo priedėlį. 
Jį nemokamai gali gauti kiekvienas Lietuvos pilietis, baigęs profesinio mokymo programą arba profesinio rengimo kursus ir turintis tai įrodantį pažymėjimą.   
INTERNATIONAL PARTNERS
INTERNATIONAL PROJECTS
ENABLE
Mokyklos partnerės
Partneriai darbdaviai
Mūsų partneriai
svetaine.png

keiciu_v_baneris.gif


Laisvalaikis
Laisvalaikio metu mokiniai gali lankyti įvairius būrelius. Centre veikia šokių, dainavimo, pirografijos (deginimo), dailės, interneto, rankdarbių, stalo žaidimų ir daug kitų būrelių. Savo darbais mokiniai puošia aplinką. Šiemet, laukdami Velykų, auklėtojos B.Adminienės rankdarbių būrelio mokiniai taip papuošė trečio bendrabučio foje.copy_of_img_8695b.jpg
Sporto klubas "Vilties olimpas"
Svarbiausios nuorodos

 
copy_of_smm.gif
 
copy_of_logo_aikos.gif


smpf_logo.jpg
 
copy_of_darbo_birza_a.png
 
socmin.gif

i94tds82.gif
 
sppc.gif
 
itc.gif
 
lmssc.gif
 
herbas.gif
 
 
dirba.lt.jpg
 
 
Saugus Internetas
LRPRC darbuotojų profsąjunga
Šeduvos TVMS
Naujienos 2016
pratkpšs
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
ELEKTRONINIS DIENYNAS

tamo.jpg
Kur mes esame
 
Gedimino g. 81, Radviliškis
 


Laikrodis
Sportas RTVMC
Nuo pat mokyklos įsikūrimo čia vykdomas labai aktyvus mokinių sportinis parengimas. LRPRC, vėliau pavadinto RTVMC,  auklėtiniai įvairiais metais tapdavo Spec. Olimpiadų nugalėtojais.
copy_of_image0012.jpg
Specialiosiose Olimpiadose Atlantoje (JAV), Romoje (Italija), Šanchajuje (Kinija), Turkijoje, Lenkijoje, Graikijoje mūsų mokiniai laimėdavo aukso, sidabro ir bronzos medalius.
Pagalbos telefonai
  • Jaunimo linija
  • 8 800 28888 (darbo laikas 16:00-07:00 val. kasdiena, savaitgaliais visą parą).
  • Vaikų linija
  • 8 800 11111 (darbo laikas 11:00-21:00 val. kasdien).
  • Vilties linija
  • 8 800 60700 (darbo laikas visą parą).
  • Linija dovėrija
  • 8 800 77277 (pagalba teikiama rusų kalba, darbo laikas 16:00-20:00).
Lankytojų vėliavų skaitiklis

Mūsų svetainę aplankė svečiai iš 77 pasaulio šalių!
Svetainės statistika: aplankiusių svečių šalių vėliavos ir lankytojų skaičius
 Free counters! 
Jūsų IP adresas
DALYVAVOME KONKURSE „BLAIVI TAUTA – LAISVA TAUTA“
Julija Astrauskienė, Ketvirtadienis 18 gruodžio 2014 - 13:56:04 //


   Atsiliepdami į projekto vadovo Algirdo Jankausko kvietimą dalyvauti projekte VPI-1.3-SADM-01-K-02-012 Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro apdailininko specialybės mokytojai ir mokiniai 2014 metų pavasarį ruošėsi ir dalyvavo Lietuvos moksleivių ir suaugusiųjų rašinių ir piešinių konkurse ,,Blaivi tauta – laisva tauta“. Pasibaigus parodai, lapkričio 29 dieną mokytojams ir mokiniams buvo įteikti padėkos raštai.     
   Mokinius konkursui rengė profesijos mokytojai Romas Elinauskas ir Almantas Minkevičius. Konkurse dalyvavo centro mokiniai: Aurelija Benaitytė, Eglė Stanislavskaja, Andrius Lazdovskij, Mindaugas Sirius, Saulius Budreckas ir Justas Nikiforovas.
 
blaivi_7898.jpg
 
                                                                                         Almantas Minkevičius, profesijos mokytojas


2014-1-LT01-KA102-000139
Julija Astrauskienė, Penktadienis 12 gruodžio 2014 - 23:27:23 //


Jau antra RTVMC mokinių grupė atlieka darbo praktiką pagal projektą Nr. 2014-1-LT01-KA102-000139 „Geriausia praktika jaunuoliams, turintiems mažiau galimybių“. Šiuo metu yra įgyvendinamas trijų savaičių darbo vizitas į Ispaniją, į Tenerifės salą, kur trys šaltkalvių specialybės mokiniai ir trys stalių specialybės mokiniai atlieka praktiką savivaldybėje Granadilla de Abona, keturiose smulkaus verslo įmonėse. 
Pirmą darbo dieną mokiniai buvo supažindinti su darbdaviais ir su darbo saugos taisyklėmis. 
Trys staliai dirba stalių dirbtuvėse, jie gamina baldų detales, 

img_6025_-_copy.jpg

poliruoja, beicuoja, dažo jas, surenka naujus baldus. 

img_6020_-_copy.jpg

Taip pat atnaujina ir restauruoja senus.

img_5976_-_copy.jpg

Taip pat jie, kartu su darbdaviu, vykdo užsakymus- keičia senus langus ir duris. 

dscf0217_-_copy.jpg

Šaltkalvių mokiniai visi dirba pas skirtingus darbdavius. Bet dirbtuvės, kuriose jie dirba, yra visai šalia. 
Šaltkalviai pagal savo darbdavių nurodymus atlieka darbus, vykdo užsakymus. Jie pjausto, lanksto metalą, suvirina rėmus ir figūrinius strypus, pagamina tvoreles. 

img_6088_-_copy.jpg

img_6291_-_copy.jpg

Pagamintą produktą šveičia ir dažo, paruošdami kaitriai tropikų saulei. Tenerifėje visos metalinės konstrukcijos būtinai dažomos, kad ilgiau tarnautų. 
Savaitgaliais mokiniai pramogauja. Jie jau pamatė Granadilą, San Isidro, Los Kristianos, Las Amerikas miestus, aplankė Akvalandą, Jungle parką, Siam parką, LORO parką, maudėsi Atlanto vandenyne. 
Darbo praktika eina į pabaigą. Mokinių pasiekimai bus įvertinti Europasais ir darbdavių išduotais pažymėjimais. 
Straipsnis apie mūsų praktiką įkeltas į Granadila savivaldybės laikraštį, visa grupė nusipaveikslavo su darbdaviais ir miesto meru.
Paskaityti straipsnį galima čia:
http://www.granadilladeabona.org/seis-estudiantes-de-lituania-realizan-sus-practicas-en-empresas-del-municipio/   


RTVMC MOKINIAI MĖGSTA KREPŠINĮ
Julija Astrauskienė, Penktadienis 12 gruodžio 2014 - 11:23:15 //


Lapkričio – gruodžio mėnesiais Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre vyko įvairios krepšinio varžybos.
   Vaikinų grupės aktyviai dalyvavo tarpgrupinėse vaikinų krepšinio varžybose.  Po ilgų kovų pirmą vietą iškovojo Š-2 grupės vaikinai, antrą vietą užėmė Š-3 grupės mokiniai, trečia vieta atiteko Ap-3 grupės vaikinams.
   Tarpgrupinėse merginų 3x3 krepšinio varžybose A lygyje nenugalima buvo Vd-3 grupės komanda. B lygyje pirmą vietą iškovojo V14 grupės merginos.
   Gruodžio 11 dieną centre vyko Kalėdinis vaikinų 3x3 krepšinio turnyras. Vaikinai iš skirtingų grupių patys susibūrė į komandas. Turnyre pirmą vietą iškovojo komanda „Olimpiečiai“, antri liko „Fuksai“, treti – komanda „Žaibas“.


AIDS – GERIAU ŽINOTI!
Julija Astrauskienė, Penktadienis 05 gruodžio 2014 - 11:55:22 //


        Gruodžio 1 – osios rytą RTVMC pirmo aukšto fojė buvo uždegtos žvakutės, o darbuotojams ir mokiniams prisegti raudoni kaspinėliai – tai vilties, paramos ir atsakomybės simbolis minint Pasaulinę AIDS dieną.
       Lapkričio 28 dieną Europos kambaryje mokiniai diskutavo temomis  „AIDS – geriau žinoti!“, ,,AIDS – žmonijos rykštė“. Savo mintis apie šią baisią ligą jie išreiškė aprašymuose ir piešiniuose. I aukšto fojė buvo parengti stendai su aprašymais  ir mokinių piešiniais. Viešbučio darbuotojo specialybės I kurso mokiniai ir profesijos mokytoja Janė Džiautienė darė karpinius ,,Mano didelės svajonės“.                 
      Pokalbių metu paaiškėjo, kad mokiniai gali gyventi kitaip: užsiimdami mėgstama veikla bei linkėdami vieni kitiems dažniau šypsotis, daugiau sportuoti, mylėti ir saugoti ne tik save, bet ir šalia esančius. Aktyviausi dalyviai apdovanoti Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro dovanėlėmis. 
 
   aids_2.jpg
  
aids_1.jpg
 
aids_5.jpg
 
aids_4.jpg                                         
                        Jolita Baužienė, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė                         


Kokybės apdovanojimas
Julija Astrauskienė, Antradienis 02 gruodžio 2014 - 16:05:07 //


Metų pabaiga yra laikas, kada visur yra įvertinami nuveikti darbai. Švietimo mainų paramos fondas (ŠMPF) Vilniuje organizavo Kokybės konkurso apdovanojimų renginį. Renginio metu buvo pagerbti geriausi Mokymosi visą gyvenimą programos, Pažintinių vizitų organizavimo, eTwinning, Euroguidance projektų vykdytojai. Dalyvavo atstovai iš 24 švietimo įstaigų, ŠMPF, Švietimo ministerijos. Atrenkant nominantus, šiemet buvo įvestas konkretus kokybės kriterijus - projektų viešinimas ir rezultatų sklaida. 
Renginio metu buvo paskelbtos 8 nominacijos ir išdalinti apdovanojimai- Kokybės statulėlės. Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centras tapo Profesinio mokymo sektoriaus Kokybės apdovanojimo laureatu už aktyvų dalyvių įsitraukimą į Leonardo da Vinči programos mobilumo projekto „Šaltkalvių specialybės mokinių praktika užsienyje" sklaidą. 
Kokybės apdovanojimų renginyje dalyvavo RTVMC direktorius Jonas Pravilonis ir projektų vadovė Julija Astrauskienė. 

kka2014_186.jpg
 
Jiems buvo įteikti Kokybės apdovanojimo statulėlė ir laureato sertifikatas. 

kka2014_378.jpg

Daugiau apie renginį galima paskaityti čia:
http://www.smpf.lt/lt/naujienos/fondo_naujienos/apdovanoti_kokybiskiausi_svietimo_mainu_paramos_fondo_2014_m_projektai_ir_ju_dalyviai  


RTVMC VYKO LSO JĖGOS TRIKOVĖS ČEMPIONATAS
Julija Astrauskienė, Penktadienis 28 lapkričio 2014 - 14:18:45 //


                 Lapkričio 27 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre vyko Lietuvos Specialiosios Olimpiados jėgos trikovės čempionatas. Mūsų centro sportininkai, kuriuos varžyboms rengė kūno kultūros mokytojas metodininkas Dalis Lapašinskas, čempionate pasiekė gerų rezultatų.                 
         Moterų tarpe svorio kategorijoje iki 60 kg nugalėjo RTVMC mokinė Malvina Ladukaitė. Svorio kategorijoje virš 60 kg geriausiai pasirodė Inga Valentaitė iš Aukštelės SGN.            
         Vyrų tarpe atskirose svorio kategorijose nugalėtojais tapo: Modestas Kalinauskas – RTVMC, Pijus Kupričenko – Kaunas, Ernestas Rafonavičius – RTVMC, Justinas Bladika – RTVMC, Aivaras Selenis – RTVMC, Dalius Petroška – RTVMC, Arūnas Janušauskas – Aukštelkės SGN.      
         Komandinėje įskaitoje I vietą iškovojo mūsų centro komanda. II vietą užėmė Aukštelės SGN komanda, o III – Kauno Vilijampolės SGN komanda.
        Čempionato nugalėtojus pasveikino RTVMC direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė. Ingai Valentaitei ir Justinui Bladikai, čempionate pasiekusiems geriausių rezultatų, ji įteikė RTVMC įsteigtus prizus. Treneriai, paruošę čempionus, apdovanoti specialiais prizais.
        Varžyboms tradiciškai teisėjavo sunkiosios atletikos veteranas Edvardas Nakčiūnas.
 
anigif_9.gif
 


Eiti į puslapį   <<        >>  
Naujienų rubrikos
DB užklausų45. Atminties panaudojimas3,398KB