Date / Time
 
Pagrindinis meniu
Viešieji pirkimai
Kokybės užtikrinimas
RTVMC vairavimo mokykla
EUROPASS dokumentas

Pagal projektus dalyvaudami darbo praktikoje užsienyje, LRPRC mokiniai gauna EUROPASS mobilumo dokumentus. 
europass.jpg
Baigus profesinę mokyklą galima gauti ir
Europass pažymėjimo priedėlį. 
Jį nemokamai gali gauti kiekvienas Lietuvos pilietis, baigęs profesinio mokymo programą arba profesinio rengimo kursus ir turintis tai įrodantį pažymėjimą.   
INTERNATIONAL PARTNERS
INTERNATIONAL PROJECTS
ENABLE
Mokyklos partnerės
Partneriai darbdaviai
Mūsų partneriai
svetaine.png

keiciu_v_baneris.gif


Laisvalaikis
Laisvalaikio metu mokiniai gali lankyti įvairius būrelius. Centre veikia šokių, dainavimo, pirografijos (deginimo), dailės, interneto, rankdarbių, stalo žaidimų ir daug kitų būrelių. Savo darbais mokiniai puošia aplinką. Šiemet, laukdami Velykų, auklėtojos B.Adminienės rankdarbių būrelio mokiniai taip papuošė trečio bendrabučio foje.copy_of_img_8695b.jpg
Sporto klubas "Vilties olimpas"
Svarbiausios nuorodos

 
copy_of_smm.gif
 
copy_of_logo_aikos.gif


smpf_logo.jpg
 
copy_of_darbo_birza_a.png
 
socmin.gif

i94tds82.gif
 
sppc.gif
 
itc.gif
 
lmssc.gif
 
herbas.gif
 
 
dirba.lt.jpg
 
 
Saugus Internetas
LRPRC darbuotojų profsąjunga
Šeduvos TVMS
Naujienos 2016
pratkpšs
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
 
Mes Facebook'e
ELEKTRONINIS DIENYNAS

tamo.jpg
Kur mes esame
 
Gedimino g. 81, Radviliškis
 


Laikrodis
Sportas RTVMC
Nuo pat mokyklos įsikūrimo čia vykdomas labai aktyvus mokinių sportinis parengimas. LRPRC, vėliau pavadinto RTVMC,  auklėtiniai įvairiais metais tapdavo Spec. Olimpiadų nugalėtojais.
copy_of_image0012.jpg
Specialiosiose Olimpiadose Atlantoje (JAV), Romoje (Italija), Šanchajuje (Kinija), Turkijoje, Lenkijoje, Graikijoje mūsų mokiniai laimėdavo aukso, sidabro ir bronzos medalius.
Pagalbos telefonai
  • Jaunimo linija
  • 8 800 28888 (darbo laikas 16:00-07:00 val. kasdiena, savaitgaliais visą parą).
  • Vaikų linija
  • 8 800 11111 (darbo laikas 11:00-21:00 val. kasdien).
  • Vilties linija
  • 8 800 60700 (darbo laikas visą parą).
  • Linija dovėrija
  • 8 800 77277 (pagalba teikiama rusų kalba, darbo laikas 16:00-20:00).
Lankytojų vėliavų skaitiklis

Mūsų svetainę aplankė svečiai iš 77 pasaulio šalių!
Svetainės statistika: aplankiusių svečių šalių vėliavos ir lankytojų skaičius
 Free counters! 
Jūsų IP adresas
KAZIUKO MUGĖS DALYVIAI ĮVERTINO RTVMC MOKINIŲ DARBUS
RTVMC, Ketvirtadienis 05 kovo 2015 - 10:20:10 //


  Kovo 4 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro atstovai dalyvavo Šeduvos gimnazijoje vykusioje kasmetinėje Kaziuko mugėje. Tai puiki galimybė gerai praleisti laiką, pademonstruoti įvairių specialybių gaminius ir juos parduoti.
  Profesinio tinkamumo nustatymo ir orientavimo skyriaus specialistas Eugenijus Mikšas, profesijos mokytojas Saulius Dailidonis ir trys staliaus specialybės mokiniai mugės dalyvių vertinimui pateikė dirbinius iš medžio ir siuvinius. Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyrių atstovavo mokytoja metodininkė Aldona Narbutienė. Lankytojai noriai pirko staliaus specialybės mokinių pagamintus inkilus ir taburetes.  
 
kaziuko_1.jpg
 
kaziuko_2.jpg
 


RTVMC MOKINIAI DALYVAVO AKCIJOJE „ LIETUVAI IR MAN“
RTVMC, Ketvirtadienis 05 kovo 2015 - 08:48:20 //


     Artėjant Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25 – osioms metinėms Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro II kurso viešbučio darbuotojo specialybės mokiniai ir profesijos mokytoja Janė Džiautienė dalyvavo akcijoje „Lietuvai ir man“ – pynė trispalves apyrankes. Pasipuošę jomis, mokiniai turėjo galimybę aplankyti Šiaulių krašto muziejus ir lankytinas vietas nemokamai.
     Kovo 3 dieną mokiniai kartu su profesijos mokytojomis Jane Džiautiene bei Danute Bloškiene išvyko į Šiaulius. Čia jie aplankė Frenkelio vilą, susipažino su muziejaus eksponatais, žavėjosi gausia suknelių kolekcija. Dviračių muziejuje buvo galima minti įvairių laikotarpių dviračius, įvertinti kojų miklumą, stebėti, kokį greitį galima išvystyti. Kokį kelią nueina grūdai, kol tampa miltais, mokiniai sužinojo Žaliūkių malūne, o malūnininko sodyboje stebėjo miltų kelią iki duonos. Mokiniai pabuvojo prie auksinio berniuko ir milžiniškos geležinės lapės skulptūrų, apsilankė  Kryžių kalne
 
ekskur.gif
   


TREČIO KURSO MOKINIAMS NUAIDĖJO PASKUTINIS SKAMBUTIS
RTVMC, Penktadienis 27 vasario 2015 - 14:41:06 //


    Šimtadienio ir Paskutinio skambučio šventė „Žingsniu svajonės link“ Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre prasidėjo skambant Gyčio Paškevičiaus dainai “Šiam pasauly visko būna“. Iš paskutinės pamokos į aktų salę susirinko išdidūs ir pasipuošę 20-osios laidos absolventai, mokytojai, auklėtojai, tėveliai (globėjai), pirmo ir antro kursų mokiniai.
Centro direktoriaus pavaduotojai ugdymui Stanislavai Kavaliauskienei paskelbus trečiakursių pavardes, šventės dalyviai plojimais pasveikino gausų absolventų būrį.
 
s1.jpg
 


[ Skaityti toliau ]


SEMINARAS APDAILININKO SPECIALYBĖS MOKINIAMS
Julija Astrauskienė, Trečiadienis 25 vasario 2015 - 09:39:33 //


Vasario 24 dieną RTVMC apdailininko specialybės mokiniams ir profesijos mokytojams buvo surengtas I. Krikščiūno firmos „Igis“ seminaras.  Seminarą vedė įmonės  projektų vadovas Egidijus Žižys  ir firmos laboratorijos darbuotoja  Eudokija  Černova.
Seminaro metu mokiniai  buvo supažindinti su firmos  gaminamais produktais, turėjo galimybę praktiškai juos išbandyti mokymo stenduose. Mokiniams teko glaistyti glaistu – tepamu voleliu. Artimiausiu metu geriausiųjų mokinių grupė galės apsilankyti gamykloje Panevėžyje ir susipažinti su statybinių  apdailos produktų  gamyba. Susitarta dėl  tolimesnio bendradarbiavimo.  
 
firmos_1.jpg 
Rimantas Jurevičius, profesijos mokytojas


POKALBIS APIE DARBUOTOJŲ SAUGĄ IR SVEIKATĄ
Julija Astrauskienė, Antradienis 24 vasario 2015 - 16:16:10 //


Vasario 24 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre vyko III kurso mokinių susitikimas su Valstybinės darbo inspekcijos Šiaulių skyriaus vedėjo pavaduotoju Stasiu Joneikiu ir skyriaus vyriausiuoju darbo inspektoriumi Mantu Leščiausku. Jie centro mokiniams vedė pokalbį „Pirmasis darbas, darbuotojų sauga ir sveikata atliekant apdailos, šaltkalvių, viešbučio darbuotojų, virėjų ir automechanikų darbus“.
Pokalbyje dalyvavo ir suaugę asmenys, centre besimokantys pagal apdailininko (statybininko), virėjo ir siuvėjo operatoriaus mokymo programas.
Profesinio mokymo skyriaus vedėjas Alfonsas Ivoškis aprodė Valstybinės darbo inspekcijos Šiaulių skyriaus atstovams centro dirbtuves, laboratorijas.  
 
darbo_1.jpg
 
 darbo6.jpg
 
 
darbo_2.jpg
 


TARP GERIAUSIŲ RADVILIŠKIO RAJONO SPORTININKŲ – IR MŪSŲ CENTRO ATSTOVAI
Julija Astrauskienė, Penktadienis 20 vasario 2015 - 14:58:17 //


Vasario 13 dieną Radviliškio rajono savivaldybėje surengta iškilminga 2014 metų rajono geriausiųjų sportininkų, trenerių ir komandų apdovanojimų šventė.
Gausiai susirinkusius sportininkus, trenerius, sporto veteranus pasveikino, už Radviliškio rajono savivaldybės vardo garsinimą Lietuvoje ir Europoje padėkojo Lietuvos Respublikos Seimo narys, Radviliškio miesto Garbės pilietis prof. Vytautas Juozapaitis, Radviliškio rajono savivaldybės meras Darius Brazys, jo pavaduotojas Kazimieras Augulis ir Radviliškio rajono savivaldybės tarybos Kultūros, švietimo ir sporto komiteto pirmininkas Jonas Pravilonis.
Už pasiektus sportinius rezultatus dovanomis ir mero padėkos raštais apdovanoti ir mūsų centro atstovai: Lietuvos jaunimo jėgos trikovės  čempionė,  suaugusiųjų čempionato antrosios vietos laimėtoja III kurso virėjo specialybės mokinė Kristina Kirilesku ir treneris Dalis Lapašinskas.


Eiti į puslapį   <<        >>  
Naujienų rubrikos
DB užklausų46. Atminties panaudojimas3,390KB