CENTRE VEIKIA KRISTINOS MASELSKIENĖS TAPYBOS DARBŲ PADODA


  • Paruošė Irena Kavaliauskienė ir Audronė Urbonavičienė
Balandžio 18 dieną RTVMC  vyko radviliškietės Kristinos Maselskienės tapybos darbų parodos „Ekspresija“ atidarymas. Kristina papasakojo apie save ir savo kūrybą, pristatė savo darbus, sukurtus abstrakcionizmo stiliumi. Mokiniai apžiūrėjo parodą, pateikė  klausimų ir išrinko labiausiai jiems patikusius paveikslus: „Gyvatynas“, „Ekspresija“ ir „Prasiskverbimas“. Po parodos atidarymo Kristina Maselskienė pravedė tapybos užsiėmimą. Mokiniai abstrakcionizmo stiliumi tapė paveikslus tema „Gėlės mamai“.  Jaunuoliams buvo įdomu pabandyti tapyti kitokiu, nei įprasta, stiliumi. Geriausiai nutapyti paveikslus ir perteikti temą pavyko Ap-2 grupės mokiniui Andriui Kubiliui, Vd-1 grupės mokinei Ievai Sankalaitei ir Ap-1 grupės mokiniui Sauliui Budreckui. Tapybos užsiėmime dalyvavę mokiniai liko patenkinti įdomiai praleistu laisvalaikiu.  Balandžio 25 dieną centre surengta jų piešinių paroda.

img_3000.jpg
Julija AstrauskienėįPirmadienis 29 balandžio 2013 - 16:36:02

 CENTRO SPORTININKŲ PASIEKIMAI LSO KREPŠINIO 3X3 ČEMPIONATE


Balandžio 25 dieną Joniškio „Saulės“ pagrindinėje mokykloje  vyko Lietuvos Specialiosios Olimpiados krepšinio 3x3 čempionatas, kuriame sėkmingai pasirodė mūsų centro merginų ir vaikinų komandos. 
Merginų komanda (V-2 grupės mokinės Janina Brinkytė, Lina Bielskytė ir V-1 grupės mokinė Karolina Poškutė) užėmė II vietą.   
Vaikinų komanda (Am-1 grupės mokiniai Žilvinas Milašius, Vytautas Jonaitis ir Ap-2 grupės mokinys Darius Norkus) iškovojo I vietą. 
Asmeninėse varžybose tritaškių metime Darius Norkus užėmė III vietą. Čempionato dalyviai aplankė Joniškio krepšinio muziejų.

dsc01682.jpg

dsc01719.jpg

dsc01722.jpg

dsc01725.jpg
Julija AstrauskienėįPirmadienis 29 balandžio 2013 - 16:28:47

 CENTRO MOKINIAI DALYVAVO REGIONINIAME ŠAUNIAUSIO APDAILININKO KONKURSE


  • Paruošė Audronė Urbonavičienė

Balandžio 4 dieną RTVMC trečio kurso apdailininko specialybės mokiniai Danutė Baltrimaitė, Aurimas Petravičius, lydimi profesijos mokytojo  Rimanto Jurevičiaus,  dalyvavo Kėdainių profesinio rengimo centre vykusiame regioniniame apdailininkų (statybininkų) profesinio meistriškumo konkurse „Šauniausias apdailininkas 2013“. Suderinus su darbdaviu, trečiakursiai buvo iškviesti iš baigiamosios  praktikos UAB „Kaprao“. 
Konkurse dalyvavo Kėdainių, Panevėžio, Kauno profesinio mokymo įstaigų ir RTVMC komandos.  Mokiniai per tris valandas dekoratyviniu tinku turėjo nutinkuoti 16 kv. metrų plotą. Darbo medžiagas, tinką turėjo pasiruošti patys konkurso dalyviai. Konkurse dalyvavęs mokytojas turėjo galimybę patobulinti profesines žinias seminare „Sakret dekoratyvinio tinko mišiniai ir naujos technologijos“. 
Mūsų centro būsimieji apdailininkai konkurse užėmė trečią vietą ir buvo apdovanoti diplomais bei specialiais prizais. Įteiktas diplomas ir Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centrui už mokinių paruošimą regioniniam konkursui.

p1090330.jpg

p1090350.jpg

p1090359.jpg
Julija AstrauskienėįKetvirtadienis 18 balandžio 2013 - 20:40:14

 Radviliškio TVMC ugdymo karjeros paslaugų centro balandžio veikla


  • Paruošė Kazimieras Špokauskas
Balandžio 3 dieną vyko St-2 ir Ap-2 gr. (auklėtoja Tatjana Proščiapenkienė ) valandėlė „ Kaip priimi informaciją“. Valandėlės tikslas nustatyti mokinių mokymosi stilių pagal informacijos priėmimą, kad mokiniai tobulintų savo gebėjimus mokytis. Mokiniai atsakinėjo į klausimus ir sužinojo mokymosi stilius (regimasis, girdimasis, judesio). Pabaigoje vyko kiekvieno mokinio mokymosi stiliaus aptarimas, kad gerėtų jų gebėjimas mokytis.

Balandžio 4 dieną  vyko Am-1 gr. (mokytojas Algimantas Vaicekauskas) integruota ugdymo karjerai pamoka „Sutvarkyk darbotvarkę“. Pamokos tikslas tobulinti mokinių gebėjimus planuoti laiką ir integruotos pamokos pagalba, tobulinti ugdymą karjerai.   
Balandžio 6 dieną Radviliškio TVMC vyko mokinių tėvų, globėjų, rūpintojų susirinkimas, kuriame karjeros koordinatorius Kazimieras Špokauskas pristatė projektą „Ugdymo karjerai ir stebėsenai modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame ir profesiniame mokyme (I etapas)“ bei papasakojo apie projekto vykdymą Radviliškio TVMC.

kazimiero.jpg
 
Balandžio 9 dieną RTVMC Šeduvos skyriuje vyko Radviliškio rajono karjeros koordinatorių pasitarimas. Pasitarime dalyvavęs centro direktorius Jonas Pravilonis pristatė mokymo centrą ir ateities planus. Radviliškio rajono karjeros koordinatoriai pristatė savo veiklas nuo pat įdarbinimo projekte  („Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme (I etapas)“ Nr.VP1-2.3-ŠMM-01-V-01-002) iki balandžio mėnesio. Po veiklų pristatymo ir aptarimo Šiaulių regiono vadovė Audronė Gelžinienė, karjeros konsultantė Živilė Laurutienė ir karjeros koordinatoriai susipažino su Šeduvos skyriaus mokymosi aplinka ir mokinių gyvenimo sąlygomis.

kazimiero_02.jpg

kazimiero_03.jpg

kazimiero_04.jpg
 
Balandžio 10 dieną vyko V-1 gr. (auklėtoja Marijana Sinkevičienė) valandėlė „Gabumų bankas“. Kiekvienai mokinei buvo išdalinti 3 lipnūs lapeliai, ant kurių reikėjo surašyti turimus gabumus ir prilipinti ant lentos pagal gabumų reikšmę į „Gabumų banką“. Atlikusios užduotį, mokinės atskleidė savo ir grupės gabumų įvairovę, jų svarbią įtaką asmenybės savitumui ir pritaikymą  karjeros kelyje.Valandėlės pabaigoje vyko užduoties aptarimas.

Balandžio 11 dieną 14.15 val. į RTVMC buvo atvykusi Radviliškio rajono ugdymo įstaigų karjeros konsultantė Živilė Laurutinė ir su virėjų specialybės mokiniais pravedė grupinę konsultaciją „Karjeros planai“. Profesinio mokymo skyriaus vedėjas (koordinacinės paslaugų teikimo grupės vadovas) Alfonsas Ivoškis pasveikino mokinius su nauju ir drąsiu karjeros gerinimo žingsniu, karjeros plano parengimu.

kaz_10_.jpg

kaz_11_.jpg

Balandžio 11 dieną vyko V-2 gr. (auklėtoja Renė Zaukienė) valandėlė „Vertybių aukcionas“. Dalyvavo ir koordinatorius Kazimieras Špokauskas. Valandėlės tikslas sudaryti sąlygas mokiniams žaidybine forma patirti savųjų vertybių reikšmingumą. Mokiniams buvo užrašyta 15 vertybių ir pakabinta, kad mokiniai matytų. Kiekvienam dalyvavusiam mokiniui buvo skirta „100 Lt“, už kuriuos galėjo įsigyti bet kurią vertybę. Buvo skelbiama vertybė ir jos pradinė kaina. Kaip ir tikrame aukcione, vertybės savininku tapo tas mokinys, kuris pasiūlė didesnę kainą arba pirmas pasiūlė maksimalią kainą - „100 Lt“ ir buvo paskelbta, kad vertybė parduota bei vertybės savininko vardas buvo iškilmingai užrašytas prie jos. Aukcionas vyko tol, kol buvo išparduotos visos vertybės. Valandėlės pabaigoje buvo įvertintas mokinių aktyvumas ir puikus elgesys aukciono metu ir už tai jiems padėkota.

kaz_12_.jpg

kaz_13_.jpg

Balandžio 15 dieną 15.30 val. vyko RTVMC koordinacinės paslaugų teikimo grupės pasitarimas. 
Buvo svarstyta ir patvirtinta: 
1. Karjeros koordinatoriaus Kazimiero Špokausko 2013 m. pirmo ketvirčio ugdymo karjeros veiklų ataskaita. 
2. Balandžio mėnesio UK veiklų planas. 
3. Renginio „Karjeros diena“, kuris skirtas Radviliškio rajono gimnazijų ir progimnazijų klasių moksleiviams ir vyks gegužės 9 dieną, programa. 
4. Supažindino su mokinių sąrašu, kurie per 2013m. pirmą ketvirtį nepraleido nė vienos pamokos ir  jiems organizuojamu renginiu gegužės 16 dieną „Būk pastebėtas ir įvertintas“.
 
Julija AstrauskienėįTrečiadienis 17 balandžio 2013 - 00:42:45

 RTVMC KREPŠININKUS KAUNE LYDĖJO SĖKMĖ


Balandžio 10 dieną Kaune vyko Lietuvos Specialiosios Olimpiados vaikinų krepšinio varžybos, kuriose rungtyniavo vienuolika komandų. Varžybose sėkmingai  pasirodė mūsų centro krepšinio komanda, kuri stipriausiųjų grupėje iškovojo II  vietą. 
Komandoje žaidė: Am-2 grupės mokinys Liutauras Rimša, Ap-2 grupės mokiniai Laimonas Pilitauskas ir Darius Norkus, Am-1 grupės mokiniai Žilvinas Milašius ir Vytautas Jonaitis, Š-1 grupės mokinys Eitvidas Jankauskas ir Ap-1 grupės mokinys Mantas Skirius.  
Vaikinai apdovanoti medaliais ir taure. 
Žilvinas Milašius ir Eitvidas Jankauskas pateko į Lietuvos Specialiosios Olimpiados krepšinio rinktinės, kuri dalyvaus 2014 metų Europos SO  žaidynėse, kandidatų sąrašą. 

dsc01655.jpg

dsc01657.jpg

dsc01659.jpg
Julija AstrauskienėįTrečiadienis 17 balandžio 2013 - 00:27:52

 CENTRO MERGINŲ KREPŠINIO VARŽYBOS


Balandžio 9 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre vyko merginų krepšinio 5x5 varžybos. Tarpusavyje kovojo pirmo ir antro kurso merginų rinktinės. Po atkaklios kovos nugalėtoja tapo antro kurso merginų rinktinė: Janina Brinkytė, Monika Juraškaitė, Marytė Švobaitė, Iveta Rubežiūtė, Lina Bielskytė. 

dsc01635.jpg

dsc01647.jpg
Julija AstrauskienėįTrečiadienis 17 balandžio 2013 - 00:23:23

Eiti į puslapį   <<        >>  

Naujienų rubrikos
DB užklausų45. Atminties panaudojimas3,409KB