Date / Time
 
Pagrindinis meniu
Viešieji pirkimai
Kokybės užtikrinimas
RTVMC vairavimo mokykla
EUROPASS dokumentas

Pagal projektus dalyvaudami darbo praktikoje užsienyje, LRPRC mokiniai gauna EUROPASS mobilumo dokumentus. 
europass.jpg
Baigus profesinę mokyklą galima gauti ir
Europass pažymėjimo priedėlį. 
Jį nemokamai gali gauti kiekvienas Lietuvos pilietis, baigęs profesinio mokymo programą arba profesinio rengimo kursus ir turintis tai įrodantį pažymėjimą.   
INTERNATIONAL PARTNERS
INTERNATIONAL PROJECTS
ENABLE
Mokyklos partnerės
Partneriai darbdaviai
Mūsų partneriai
svetaine.png

keiciu_v_baneris.gif


Laisvalaikis
Laisvalaikio metu mokiniai gali lankyti įvairius būrelius. Centre veikia šokių, dainavimo, pirografijos (deginimo), dailės, interneto, rankdarbių, stalo žaidimų ir daug kitų būrelių. Savo darbais mokiniai puošia aplinką. Šiemet, laukdami Velykų, auklėtojos B.Adminienės rankdarbių būrelio mokiniai taip papuošė trečio bendrabučio foje.copy_of_img_8695b.jpg
Sporto klubas "Vilties olimpas"
Svarbiausios nuorodos

 
copy_of_smm.gif
 
copy_of_logo_aikos.gif


smpf_logo.jpg
 
copy_of_darbo_birza_a.png
 
socmin.gif

i94tds82.gif
 
sppc.gif
 
itc.gif
 
lmssc.gif
 
herbas.gif
 
 
dirba.lt.jpg
 
 
Saugus Internetas
LRPRC darbuotojų profsąjunga
Šeduvos TVMS
Naujienos 2016
pratkpšs
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
ELEKTRONINIS DIENYNAS

tamo.jpg
Kur mes esame
 
Gedimino g. 81, Radviliškis
 


Laikrodis
Sportas RTVMC
Nuo pat mokyklos įsikūrimo čia vykdomas labai aktyvus mokinių sportinis parengimas. LRPRC, vėliau pavadinto RTVMC,  auklėtiniai įvairiais metais tapdavo Spec. Olimpiadų nugalėtojais.
copy_of_image0012.jpg
Specialiosiose Olimpiadose Atlantoje (JAV), Romoje (Italija), Šanchajuje (Kinija), Turkijoje, Lenkijoje, Graikijoje mūsų mokiniai laimėdavo aukso, sidabro ir bronzos medalius.
Pagalbos telefonai
  • Jaunimo linija
  • 8 800 28888 (darbo laikas 16:00-07:00 val. kasdiena, savaitgaliais visą parą).
  • Vaikų linija
  • 8 800 11111 (darbo laikas 11:00-21:00 val. kasdien).
  • Vilties linija
  • 8 800 60700 (darbo laikas visą parą).
  • Linija dovėrija
  • 8 800 77277 (pagalba teikiama rusų kalba, darbo laikas 16:00-20:00).
Lankytojų vėliavų skaitiklis

Mūsų svetainę aplankė svečiai iš 77 pasaulio šalių!
Svetainės statistika: aplankiusių svečių šalių vėliavos ir lankytojų skaičius
 Free counters! 
Jūsų IP adresas
CENTRE VYKO ŠAŠKIŲ IR ŠACHMATŲ VARŽYBOS
Julija Astrauskienė, Penktadienis 23 sausio 2015 - 12:02:58 //


Sausio 22 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre vyko Šiaulių regiono profesinių mokymo įstaigų sporto žaidynių komandinės šaškių ir šachmatų varžybos. Varžybose dalyvavo merginų ir vaikinų komandos iš Šiaulių, Žeimelio, Kelmės, Mažeikių, Kuršėnų, Telšių ir RTVMC.                
Šaškių varžybose merginų tarpe mūsų centro komanda (Dovilė Janeliūnaitė, Inga Bespalovaitė ir Danutė Baltrimaitė) užėmė trečią vietą. Vaikinų tarpe taip pat trečią vietą iškovojo centro mokiniai: Darius Bareika, Svajūnas Ališauskas ir Robertas Paulauskas.      
Šachmatų varžybose centro merginų komanda (Malvina Ladukaitė ir Agnė Karpenkaitė) užėmė trečią vietą. Vaikinų komanda (Robertas Steponas ir Romanas Suchodskis) liko penktoje vietoje.                 
Centro direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė varžybų prizinių vietų laimėtojams įteikė diplomus.

p1011222.jpg

p1011226.jpg
 
iteikimas.jpg
 


RTVMC PAMINĖTA LAISVĖS GYNĖJŲ DIENA
Julija Astrauskienė, Antradienis 13 sausio 2015 - 14:42:12 //


Sausio 13 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre pagerbtas Laisvės gynėjų, žuvusių 1991 metų sausio 13 – ąją, atminimas.
Pamokų metu klasėse vyko pokalbiai, buvo demonstruojama video medžiaga apie Lietuvos piliečių vieningumu pasiektą pergalę.
II aukšto fojė uždegta keturiolika žvakelių. Jų mirgančios liepsnelės – tai gyvoji atmintis tiems beginkliams kovotojams, kurie negalvodami apie save stojo prieš tankus ginti savo Tėvynės.  
 
ginejai.jpg
 
laisves.jpg
 


CENTRO PEDAGOGAI DALYVAVO SEMINARE
Julija Astrauskienė, Penktadienis 02 sausio 2015 - 11:01:50 //


Nors gražiausios metų šventės jau prasidėjo, tačiau Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro pedagogai gruodžio 30 dieną susirinko nusiteikę mokytis ir tobulėti. Jie dalyvavo seminare „Kūrybiškumo ugdymas profesinio ugdymo pamokose“. 
Seminarą vedė lektorius – Šiaulių universiteto gimnazijos technologijų mokytojas metodininkas Algirdas Zibalis. Atsakingos už seminaro organizavimą – Radviliškio  rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus metodininkė Skirmantė Petraitienė ir Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė.  

img_7915.jpg
 


NAUJAMETINIS MUZIKINIS REVIU
Julija Astrauskienė, Penktadienis 19 gruodžio 2014 - 14:31:00 //


  Gruodžio 18 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro aktų salėje vyko Naujametinis muzikinis reviu. Jo metu kiekvienos grupės mokiniai savo sveikinimus skyrė mokytojams, auklėtojams, administracijos atstovams, socialinei pedagogei, socialinei darbuotojai, centro sportininkams. Nuoširdžius palinkėjimus lydėjo mokinių atliekamos dainos ir šokiai. Daugelio pasirodymų pagrindinis veikėjas buvo Kalėdų Senelis. 
  Socialinė pedagogė Silva Bosienė pasveikino vakaro dalyvius su artėjančiomis šventėmis ir įteikė padėkos raštus už gražiausiai papuoštus bendrabučio kambarius ir išradingiausias Kalėdines dekoracijas. Visi pasirodymų dalyviai gavo saldžių prizų.
 
karnav1.jpg
 
karnav2.jpg
 
karnav3.jpg
 
karnav4.jpg
 
karnav5.jpg
 
karnav6.jpg
 
karnav7.jpg
 
Parengė Vitalija Rutkauskienė ir Audronė Urbonavičienė


PADĖKOS VAKARAS
Julija Astrauskienė, Penktadienis 19 gruodžio 2014 - 10:48:54 //


Laukdami gražiausių metų švenčių Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro mokiniai ir darbuotojai surengė Kalėdinių dekoracijų parodą, kurioje eksponavo pačių rankomis sukurtus darbus. Virėjo ir viešbučio darbuotojo specialybių mokiniai paruošė šventinių valgių parodą. 
Gruodžio 16 dieną į Padėkos vakarą aktų salėje susirinko RTVMC bendruomenės nariai, norėdami pasidžiaugti sėkmingai praėjusiais metais ir pasvarstyti, ko tikimasi ateinančiais. Vakaro vedėjai Irenai Kavaliauskienei palinkėjus, kad visų širdis nušviestų tauri Advento žvakių šviesa, centro mokiniai  uždegė didelę Advento žvakę. Skambant eilėms buvo uždegtos ir mažos  žvakelės, kad šios įžiebtų kiekvieno širdyje atleidimo, ramybės, švelnumo ir meilės žiburėlius. Su artėjančiomis šventėmis vakaro dalyvius pasveikino direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė, linkėdama, kad, pasitinkant šventes, namuose kvepėtų ne tik pyragais, mandarinais, cinamonu, bet  ir gerais darbais. 

p1010646.jpg

Puikias Kalėdines giesmes centro bendruomenei dovanojo Radviliškio Švč. Mergelės Marijos Gimimo parapijos jaunimo choras, vadovaujamas Aurelijos Šakinienės. Šventinę nuotaiką pratęsė į svečius atvykusio Šiaulių rajono Šakynos kultūros namų saviveiklininkų kolektyvo, vadovaujamo Alfonso Giedros, koncertas. 
Padėkos vakaras tęsėsi bendrabučiuose, kur mokiniai vaišinosi šventine vakariene, žaidė lietuvių liaudies žaidimus. Vakarienės metu juos aplankė centro administracijos atstovai, Kalėdų Senelis su Snieguole, nešini dovanomis.


[ Skaityti toliau ]


DALYVAVOME KONKURSE „BLAIVI TAUTA – LAISVA TAUTA“
Julija Astrauskienė, Ketvirtadienis 18 gruodžio 2014 - 13:56:04 //


   Atsiliepdami į projekto vadovo Algirdo Jankausko kvietimą dalyvauti projekte VPI-1.3-SADM-01-K-02-012 Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro apdailininko specialybės mokytojai ir mokiniai 2014 metų pavasarį ruošėsi ir dalyvavo Lietuvos moksleivių ir suaugusiųjų rašinių ir piešinių konkurse ,,Blaivi tauta – laisva tauta“. Pasibaigus parodai, lapkričio 29 dieną mokytojams ir mokiniams buvo įteikti padėkos raštai.     
   Mokinius konkursui rengė profesijos mokytojai Romas Elinauskas ir Almantas Minkevičius. Konkurse dalyvavo centro mokiniai: Aurelija Benaitytė, Eglė Stanislavskaja, Andrius Lazdovskij, Mindaugas Sirius, Saulius Budreckas ir Justas Nikiforovas.
 
blaivi_7898.jpg
 
                                                                                         Almantas Minkevičius, profesijos mokytojas


Eiti į puslapį   <<        >>  
Naujienų rubrikos
DB užklausų45. Atminties panaudojimas3,391KB