DALYVAVOME PARODOJE „STUDIJOS 2013“


Vasario 7–9 dienomis Vilniuje Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyko Švietimo ir mokslo ministerijos organizuojama paroda „Studijos 2013“. Parodoje pirmą kartą profesinis mokymas ir reikalingiausios profesijos buvo pristatomos visos Lietuvos mastu. Dalyvavo Alytaus, Šiaulių, Panevėžio, Klaipėdos, Kauno ir Vilniaus regionų profesinės mokyklos, kurios pristatė visų reikalingiausių profesijų spektrą gyvai – nuo inžinerinės ir statybų pramonės, medžio apdirbimo, energetikos, transporto, laivų statybos ir remonto iki floristikos, reklamos, dailiųjų amatų, juvelyrikos, kirpėjų, viešbučių ir restoranų specialistų ruošimo. 
Vasario 7 dieną RTVMC profesinio mokymo skyriaus vedėjas Alfonsas Ivoškis, profesijos mokytoja Janė Džiautienė, 
img_2216.jpg
II kurso viešbučio darbuotojo specialybės mokinė Sandra Skrodenytė bei Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus atstovės profesijos mokytoja metodininkė, RTVMC Šeduvos skyriaus karjeros koordinatorė Aldona Narbutienė ir kompiuterio ir organizacinės technikos operatoriaus specialybės mokinė Karolina Radzišauskienė dalyvavo šioje parodoje ir kartu su kitomis Šiaulių krašto profesinėmis mokyklomis pristatė savo mokymo įstaigą, pateikė mokinių darbus iš metalo bei rankdarbius. 
img_2199.jpg

vv_071.jpg
Julija AstrauskienėįPenktadienis 15 vasario 2013 - 22:28:49

 SVARSČIŲ KILNOJIMO VARŽYBOS


Sausio 30 dieną centre vyko svarsčių kilnojimo varžybos. Mokiniai jėgas išbandė šiose svorio kategorijose: iki 63 kg, iki 68 kg, iki 73 kg – svarsčių svoris 16 kg; iki 78 kg, iki 85 kg, iki 95 kg, iki 105 kg – svarsčių svoris 24 kg. Atskirose svorio kategorijose I – ąsias vietas iškovojo šie stipruoliai: Am-2 grupės mokiniai Rolandas Bakutis, Arkadijus Antonovas, Gražvydas Palionis, St-2 grupės mokinys Ernestas Rafonavičius, Ap-2 grupės mokinys Gintaras Stapulionis, Am-1 grupės mokinys Žilvinas Milašius. Sportininkai, pasiekę geriausių rezultatų, dalyvaus Šiaulių regiono profesinių mokymo įstaigų sporto žaidynių svarsčių kilnojimo varžybose Šiauliuose.
img_2174.jpg
Julija AstrauskienėįPenktadienis 15 vasario 2013 - 22:19:42

 RTVMC ugdymo karjeros paslaugų centro sausio mėnesio VEIKLA


 
Sausio 8 dieną RTVMC administracijai buvo pristatytas projektas "Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme"  (1 etapas).   
Sausio 14-18 dienomis  RTVMC karjeros paslaugų koordinavimo grupė organizavo mokiniams piešinių ir rašinių konkursą "Mano profesija".   
Sausio 22 dieną karjeros konsultantė Radviliškio rajono ugdymo įstaigoms Živilė Laurutienė ir karjeros koordinatorius Kazimieras Špokauskas pristatė RTVMC mokiniams ir mokytojams projektą "Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme" (1 etapas).
 
karjeros_centras_05_-_kopija.jpg 
 
karjeros_centras_06_-_kopija.jpg
 
Sausio 18d. (penktadienį) vyko RTVMC ugdymo karjerai koordinacinės paslaugų teikimo grupės narių susirinkimas. Buvo aptarti sausio 14-18 dienomis vykusio piešinių ir rašinių konkurso "MANO PROFESIJA" rezultatai . Piešinių konkurse, kuriame dalyvavo 50 mokinių, buvo atrinkti 5 nugalėtojai pagal specialybes: Robertas Mieldažys (St-2gr.), Sigita Grėbliauskaitė (V-3gr.), Feliksas Tučkus (Š-3gr.), Mindaugas Zakarauskas (Vd-2gr.) ir Andrius Kubilius (Ap-2gr.), bei išrinkti 19 laureatų (piešinių konkurse – 14, rašinių konkurse – 5). 

karjeros_centras_01_-_kopija.jpg

karjeros_centras_02_-_kopija.jpg

Sausio 22d. (antradienį) vyko RTVMC bendruomenės susirinkimas (mokinių, mokytojų ir administracijos). Susirinkime dalyvavusi karjeros konsultantė Radviliškio rajono ugdymo įstaigoms Živilė Laurutienė pristatė projektą "Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme". RTVMC karjeros koordinatorius Kazimieras Špokauskas parodė filmuką "Karjeros žingsniai". Po pristatymo kalbėjo RTVMC direktorius Jonas Pravilonis ir pasidžiaugė, kad taip aktyviai mokiniai dalyvavo piešinių konkurse ir padėkojo visiems dalyvavusiems bei įteikė nugalėtojams padėkos raštus, o visiems dalyviams atminimo dovanėles ir saldainių.

karjeros_centras_03_-_kopija.jpg
 
karjeros_centras_04_-_kopija.jpg

Karjeros konsultantė  Živilė Laurutienė susitiko su RTVMC mokytojais ir jiems pristatė projektą "Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme" bei papasakojo apie projekto naudą RTVMC.

Sausio 23d. (trečiadienį) 14 stalių specialybės mokinių ir 4 lydintys darbuotojai: profesinio mokymo skyriaus vedėjas A. Ivoškis,  stalių specialybės mokytojai S. Dailidonis ir V. Balčiauskis bei karjeros koordinatorius K.Špokauskas buvo išvykę į pažintinę ekskursiją UAB „VENTA LT“ kėdžių ir stalų gamybos įmonę (J.Basanavičiaus g.69, Šiauliai). Mokiniams buvo parodytas ir papasakotas visas kėdžių gaminimo procesas nuo medžio lentos pjaustymo, rūšiavimo, lenkimo, gręžimo, lakavimo, pakavimo ir sandėliavimo. Visiems  ekskursijos dalyviams buvo įteikti suvenyrai su įmonės simbolika.

karjeros_centras_07_-_kopija.jpg

Ekskursija tęsėsi Dariaus Beconio įmonėje. Savininkas labai gražiai ir aiškiai paaiškino mokiniams, kad pas jį gali dirbti visi, kurie kompetentingai ir gerai išmano savo darbą. Jo įmonėje dirba vidutiniškai 110 žmonių, kurie pagamina per metus 7000 namelių ir apie 50 gyvenamųjų namų. Dažniausiai eksportuojama į Didžiaja Britaniją, Airija, Ispaniją, Italiją, Prancūziją ir Vokietiją.

karjeros_centras_08_-_kopija.jpg

karjeros_centras_09_-_kopija.jpg
Julija AstrauskienėįKetvirtadienis 07 vasario 2013 - 15:54:21

 SEMINARAS CENTRO APDAILININKAMS


Sausio 29 dieną apdailininko specialybės mokiniams ir profesijos mokytojams vyko seminaras „Dažai ir jų gamyba“. Seminarą vedė vilnietis TIKKURILA  mokymų centro vadovas Rokas Vičkus.   Demonstruodamas filmuotą medžiagą svečias iš Vilniaus supažindino visus su dažų gamyklos, esančios Suomijoje, išsidėstymu, struktūra, gaminama produkcija. Jis papasakojo apie dažų sudėtines dalis, alkidus, užpildus, pateikė dažytų paviršių pavyzdžių, paaiškino jų savitumus ir skirtumus, atsakė į mokinių klausimus. Seminarą organizavo RTVMC profesijos mokytojas Almantas Minkevičius.  

img_3647.jpg
Julija AstrauskienėįPenktadienis 01 vasario 2013 - 22:14:00

 „BRAVO“ APDOVANOJIMŲ ŠVENTĖ


Sausio 10 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre organizuota „BRAVO“ apdovanojimų šventė. Renginio metu vyko mokinių  pasirodymai:  jie dainavo, šoko, vaidino.  Mokiniams buvo įteikta dvylika  2012 metų  „Bravo“ nominacijų.  Ruošdamiesi  renginiui nominantus  išrinko patys mokiniai ir mokytojai: 
„Metų pastebimiausias“ – Š-3 gr. mokinys Feliksas Tučkus 
„Metų mandagiausias“ – Vd-2 gr. mokinys Lukas Petraška 
„Metų linksmuolis“ – Ap-1 gr. mokinys Justinas Kazilevičius 
„Metų drąsuolė“ – Vd-2 gr. mokinė Liuda Glinskaja 
„Metų originaliausias“ – V-2 gr. mokinys Arūnas Matoliūnas 
„Metų stilingiausia“ – V-2 gr. mokinė Janina Brinkytė 
„Metų tolerancija“ – Š-1 gr. mokinys Aivaras Selenis 
„Metų romantikė“ – V-1 gr. mokinė Karolina Poškutė 
„Metų paslaptingiausia“ – V-2 gr. mokinė Marytė Švobaitė 
„Žaviausios akys“ – Vd-3 gr. mokinė Toma Putriūtė 
„Gražiausia šypsena“ – V-2 gr. mokinė Jolanta Samuilytė 
„Metų mokyklos pora“ – Vd-3 gr. mokinė Jolanta Sadauskaitė ir St-3 gr. mokinys Mindaugas  Paulauskas. 
Nominantai buvo apdovanoti staliaus specialybės mokinių pagamintomis  statulėlėmis.
100_6855.jpg

100_6861.jpg

100_6885.jpg

100_6887.jpg

100_6924.jpg

100_6939.jpg

100_6954.jpg

100_6961.jpg

100_6998.jpg
Julija AstrauskienėįKetvirtadienis 17 sausio 2013 - 21:03:00

 PAMINĖTOS SAUSIO 13 ĮVYKIŲ 22 – OSIOS METINĖS


Sausio 11 dieną centre paminėtos Laisvės gynėjų dienos 22 – osios metinės. 
8.00 – 8.10 val. centro languose žibėjo žvakių liepsnelės, simbolizuojančios gyvybę, šviesą, atmintį ir susikaupimą. 

img_2032.jpg

Taip centro bendruomenė įsijungė į jau kasmetine tradicija tapusią pilietinę akciją „Atmintis gyva, nes liudija“.   II aukšto fojė buvo galima susipažinti su stendine medžiaga  apie tų dienų  įvykius. Laisvės gynėjų garbei uždegta keturiolika žvakelių.  

img_2053.jpg
Julija AstrauskienėįPirmadienis 14 sausio 2013 - 14:57:34

Eiti į puslapį   <<        >>  

Naujienų rubrikos
DB užklausų45. Atminties panaudojimas3,394KB