ŠIMTADIENIO IR PASKUTINIO SKAMBUČIO ŠVENTĖ


Vasario 27 dieną RTVMC trečio kurso mokiniams buvo surengta  ŠIMTADIENIO IR PASKUTINIO SKAMBUČIO šventė. 14.15 val. trečio kurso mokiniai, profesijos mokytojai ir auklėtojai susirinko į paskutinę pamoką. Paskutinį kartą aidint mokykliniam varpeliui būsimieji 18 laidos absolventai buvo pakviesti į šventiškai papuoštą aktų salę, kur vyko iškilminga šventės dalis. Skambant Gyčio Paškevičiaus dainai „Šiam pasauly visko būna“, trečiakursiams buvo prisegtos emblemos. 
Iškilmingos dalies pradžioje šešių trečio kurso grupių seniūnai uždegė  žvakutes, simbolizuojančias šviesą tolimesniame gyvenimo kelyje.   Pasirinkę šventės temą „Gyvenimas – tai knyga“, kiekvienam simbolinės knygos puslapiui (žmogaus gimimas, vaikystė, pirmoji klasė, pirmoji meilė, svajonės, absolventai) trečiakursiai parengė jaudinančius pasirodymus. Padrąsinamąjį žodį trečiakursiams tarė centro direktorius Jonas Pravilonis, nuoširdžius patarimus ir palinkėjimus išsakė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė, profesinio mokymo skyriaus vedėjas Alfonsas Ivoškis, mokytoja Vitalija Rutkauskienė. Mokiniams buvo įteikti padėkos raštai už gerą mokymąsi, lankomumą, aktyvią visuomeninę ir sportinę veiklą, pasveikinti profesinio meistriškumo konkurso nugalėtojai.   
Trečio kurso mokiniai padovanojo mokyklai pačių pagamintus suvenyrus, o antrakursiams perskaitė  testamentą ir perdavė mokyklos raktą.  Antro kurso mokiniai šventės kaltininkams įteikė po nuotrauką, kad atmintyje ilgai išliktų mokykla ir grupės draugai. Šventės pabaigoje į sceną buvo įneštas puošnus tortas, kuris, kaip paaiškėjo šventinės vakarienės metu, buvo ne tik puošnus, bet ir skanus.
img_2506.jpg

img_2562.jpg

img_2574.jpg

img_2589.jpg

img_2609_1.jpg

img_2622.jpg

img_2636.jpg

img_2646.jpg

100_7163.jpg

100_7202.jpg
Julija AstrauskienėįPenktadienis 01 kovo 2013 - 08:57:49

 RTVMC ATLETAI LSO ŠTANGOS SPAUDIMO ČEMPIONATE


Vasario 21 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro sportininkai pasiekė gerų rezultatų Ventoje vykusiame Lietuvos Specialiosios Olimpiados štangos spaudimo čempionate. Jame dalyvavo šešios Lietuvos komandos ir svečiai iš Latvijos. Kiekvienas sportininkas turėjo atlikti du bandymus, kurių metu reikėjo kuo daugiau kartų išspausti 50 kg sveriančią štangą. 
101_0279.jpg
Centro komandą sudarė keturi atletai: Arkadijus Antonovas, Tadas Balčiūnas, Gražvydas Palionis ir Vytautas Lapienis. Jie štangą išspaudė 260 kartų ir iškovojo I vietą. Asmeniškai geriausią varžybų rezultatą pasiekė Arkadijus Antonovas, 82 kartus išspaudęs 50 kg svorį. Sportininkai buvo apdovanoti medaliais, visa komanda – taure ir padėkos raštu. 
101_0281.jpg
Julija AstrauskienėįŠeštadienis 23 vasario 2013 - 08:49:47

 SVEIKATINGUMO MĖNESIO RENGINIAI


Vasaris yra sveikatingumo mėnuo, todėl visą mėnesį visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Jolita Baužienė centro mokiniams pasakojo apie sporto naudą  žmogui, apie grūdinimąsi, apie fizinio aktyvumo ir mitybos svarbą sveikatai šaltuoju metų laiku. Mokiniai piešė piešinius apie judėjimo ir sveikos mitybos reikšmę, buvo parengta stendinė medžiaga su informacija ir mokinių piešiniais.  
dsc03438.jpg
Sunkiosios atletikos ir sporto salėse vyko svarsčių kilnojimo 
img_2166.jpg
ir stalo teniso varžybos. 
dsc03462.jpg
Buvo prieita prie išvados, kad sportuodami mokiniai palaiko geresnį kūno sudėjimą, tampa ištvermingi ir užsigrūdinę. 
Jaunuolių drąsą ir ištvermę vertino visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Jolita Baužienė ir kūno kultūros mokytojai Stefa Bartkuvienė bei Dalis Lapašinskas. 
Julija AstrauskienėįPenktadienis 22 vasario 2013 - 08:41:20

 „ATĖJO ŠV. VALENTINAS...“


Šv. Valentino diena – tai kupina romantikos, meilės, gražių žodžių ir  meilės prisipažinimų diena.  Ši diena turi nemažai gerbėjų ir mūsų centre, todėl vasario 11 – 14 dienomis mokinių tarybos iniciatyva RTVMC veikė Šv. Valentino dienos paštas. Mokiniai rašė gražius žodžius, sveikinimus, linkėjimus mylimiesiems, draugams, mokytojams, kitiems centro darbuotojams. 

img_2287.jpg

Vasario 14 – ąją mokiniai centro darbuotojams dovanojo širdeles, 

img_2281.jpg

o vakare vyko romantiška diskoteka, kurios metu mokiniai prisiminė Šv. Valentino dienos atsiradimo istoriją,

img_2312.jpg

porelės atliko įvairias užduotis. 

img_2323.jpg

Renginyje netrūko gražių žodžių, geros nuotaikos ir nuoširdaus juoko.
Julija AstrauskienėįKetvirtadienis 21 vasario 2013 - 16:53:00

 ŽIEMOS IŠVARYMO ŠVENTĖ


Vasario 12 dieną centro bendruomenė, norėdama išvyti įkyrėjusią žiemą ir paskatinti kuo greičiau ateiti pavasarį, linksmai ir triukšmingai šventė Užgavėnes. Būrys persirengėlių, paslėpę veidus po kaukėmis bei apsiginklavę įvairiais triukšmą keliančiais instrumentais, vaikštinėjo po mokyklą, 

img_2239.jpg

bendrabučius, triukšmavo, krėtė išdaigas, 

img_2251.jpg
 
dainavo Užgavėnių dainas ir kvietė visus po pamokų susirinkti į kiemą prie laužo. 

img_2231.jpg
Mokiniai ir centro darbuotojai kartu su persirengėliais žaidė lietuvių liaudies žaidimus, dalyvavo atrakcijose, Užgavėnių būrimuose. 
img_2266.jpg
Artėjant vakarui, centro kieme suliepsnojo laužas, kuriame buvo sudegintas visas per žiemą susikaupęs blogis. 

100_7085.jpg

Šventės dalyviai sutartinai skandavo: „Žiema žiema, lauk iš kiemo!“.  Skambant liaudiškai muzikai vyko tikra blynų puota.
Julija AstrauskienėįKetvirtadienis 21 vasario 2013 - 16:39:00

 DALYVAVOME PARODOJE „STUDIJOS 2013“


Vasario 7–9 dienomis Vilniuje Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyko Švietimo ir mokslo ministerijos organizuojama paroda „Studijos 2013“. Parodoje pirmą kartą profesinis mokymas ir reikalingiausios profesijos buvo pristatomos visos Lietuvos mastu. Dalyvavo Alytaus, Šiaulių, Panevėžio, Klaipėdos, Kauno ir Vilniaus regionų profesinės mokyklos, kurios pristatė visų reikalingiausių profesijų spektrą gyvai – nuo inžinerinės ir statybų pramonės, medžio apdirbimo, energetikos, transporto, laivų statybos ir remonto iki floristikos, reklamos, dailiųjų amatų, juvelyrikos, kirpėjų, viešbučių ir restoranų specialistų ruošimo. 
Vasario 7 dieną RTVMC profesinio mokymo skyriaus vedėjas Alfonsas Ivoškis, profesijos mokytoja Janė Džiautienė, 
img_2216.jpg
II kurso viešbučio darbuotojo specialybės mokinė Sandra Skrodenytė bei Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus atstovės profesijos mokytoja metodininkė, RTVMC Šeduvos skyriaus karjeros koordinatorė Aldona Narbutienė ir kompiuterio ir organizacinės technikos operatoriaus specialybės mokinė Karolina Radzišauskienė dalyvavo šioje parodoje ir kartu su kitomis Šiaulių krašto profesinėmis mokyklomis pristatė savo mokymo įstaigą, pateikė mokinių darbus iš metalo bei rankdarbius. 
img_2199.jpg

vv_071.jpg
Julija AstrauskienėįPenktadienis 15 vasario 2013 - 22:28:49

Eiti į puslapį   <<        >>  

Naujienų rubrikos
DB užklausų45. Atminties panaudojimas3,395KB