RADVILIŠKIO TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYMO CENTRASKviečiame mokytis!
Kviečiame mokytis!
logotipas1.jpg anigif11.gif
 
 
 
 
 
 

 
   Sveiki, Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro puslapio svečiai! Džiaugiamės, kad domitės mūsų mokykla. Kviečiame mokytis jaunuolius ir suaugusius, specialiųjų poreikių mokinius ir neįgaliuosius. Tikimės, kad rasite mūsų svetainėje Jus dominančią informaciją. DAR VIENAS SEMINARAS APDAILININKAMS


   Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre vyko UAB „Meffert Balica“ seminaras, kurį vedė pardavimų vadovas Audrius Alekna. Jis pristatė vokiečių įmonių PROFI TEC, DUFA, MEFFRT EFEKT-DESIGN gaminamą produkciją, apibūdino dažų, gruntų ir kitų gaminių kokybę, savybes.
  Kita seminaro dalis buvo iliustruojama praktiškai demonstruojant dažų dengiamumą bei dekoratyvinių efektų išgavimą. Praktinius darbus demonstravo Mindaugas Jatulis.
  Seminaras skirtas apdailininkų specialybės mokiniams bei darbo biržos studentams. Visi klausėsi pristatymo su dideliu susidomėjimu. Įmonės „Meffert Balica“  atstovai kalbėjosi su RTVMC administracijos atstovais ir ketina pasirašyti bendradarbiavimo sutartį. 
 
 
apdailin_1.jpg
 
apdailin2.jpg
                                                                                                                      
 
                                                           Romas Elinauskas, vyresnysis profesijos mokytojas
Julija AstrauskienėįPirmadienis 20 spalio 2014 - 09:35:41

 PIRMAKURSIŲ KRIKŠTYNOS


   Kaip ir kiekvieną rudenį, centro pirmakursiai su nerimu laukė krikštynų. Spalio 16 dieną po pamokų prie bendrabučių išsirikiavusių „nuliukų“ laukė vyresniųjų kursų mokiniai, parengę ilgą ir  sudėtingą  kliūčių ruožą. Pirmakursiai turėjo pereiti siaubo tunelį, fontano lietų, minų lauką, parodyti orientacinius gebėjimus. Prie aktų salės pirmakursiai buvo pavaišinti „jėgų suteikiančiu eliksyru“.
  Aktų salėje susirinkusius pasveikino vedantieji Andželika ir Mindaugas,  kurie pirmakursius pakvietė prisistatyti ir įrodyti, kad jie verti tapti pilnateisiais centro mokiniais.
  Visų specialybių pirmakursių prisistatymai buvo  išradingi, linksmi.  Trečio kurso mokiniai pirmakursiams įteikė savo gamintas dovanėles. Atskirą užduotį turėjo atlikti pirmo kurso grupių seniūnai, kad įrodytų, jog sugebės suburti vieningą kaip kumštis grupę. Pirmo kurso grupių auklėtojai taip pat gavo užduočių.
  Atlikus krikšto apeigas, pirmakursius pasveikino centro direktorius Jonas Pravilonis, kuris   padėkojo už gražius ir kūrybingus pasirodymus bei palinkėjo gerai mokytis, būti draugiškais, aktyviais centro bendruomenės nariais. 
                                                                                                                 
 krikstinos.gif
 
                                                                                                Vitalija Rutkauskienė, mokytoja
Julija AstrauskienėįPenktadienis 17 spalio 2014 - 13:19:03

 AKCIJA ,,AUTOMOBILĮ KEISK Į DVIRATĮ“


       Minėdami Tarptautinę dieną be automobilio, centro mokiniai surengė akciją: jau nuo pat ryto darbuotojams ir mokiniams dalino lankstinukus ir pateikinėjo klausimus, kokia  dar susisiekimo priemone, be automobilio, galima vykti į darbą, kaip automobilio išmetamos dujos veikia aplinką, ar naudingas šiaurietiškas ėjimas su lazdomis ir kt. Lankstinukais buvo „papuoštos“ ir centro darbuotojų mašinos: taip norėta atkreipti dėmesį į neigiamą transporto įtaką aplinkai ir žmonėms.  Tie, kurie akcijos dieną atvyko dviračiais, sulaukė pagyrimo, nes prisidėjo prie švarios aplinkos išsaugojimo.                                
 
automobil.jpg                                                                
  Jolita Baužienė, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė  
Julija AstrauskienėįPenktadienis 10 spalio 2014 - 09:03:23

 DALYVAVOME LANKSTINUKO KONKURSE


       RTVMC mokiniai Mindaugas Zakarauskas, Donata Jucaitė, Aušra Geštautaitė ir  Kristina Jancevičiūtė dalyvavo Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro organizuotame lankstinuko konkurse "Kartu mes galime to išvengti", skirtame Pasaulinei savižudybių prevencijos dienai paminėti.     
      Europos kambaryje centro visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Jolita Baužienė su mokiniais ne tik diskutavo apie sportą, meilę,  laisvalaikio praleidimą, bet ir apie tai, kad, užplūdus blogiems jausmams, reikia būtinai pasikalbėti su draugais, artimaisiais, neužsidaryti vieniems su savo liūdesiu ir skausmu. Savo mintis jaunuoliai užrašė pačių pagamintuose lankstinukuose.
       Prie pirmos pagalbos kabineto mokinai galėjo paskaityti informacinį stendą „Stresui sakome Ne“, buvo dalinami lankstinukai „Ką turėtume žinoti apie stresą“ ir  „Kaip tapti  atsparesniam stresui“.
 
 
lankstinuk_jol.jpg
Julija AstrauskienėįKetvirtadienis 09 spalio 2014 - 15:14:04

 SEMINARAS CENTRO APDAILININKAMS


         Tęsdamas savo seminarų ciklą Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre lankėsi TIKKURILA mokymų centro vadovas Rokas Vičkus. Šį kartą vedamo seminaro tema ,,Įvadas. Dažų, lakų paskirtis. TIKKURILA gaminami produktai, jų savybės, spalviniai variantai“. 
       Mokymų centro vadovas supažindino apdailininkų specialybės mokinius ir mokytojus su medienos lakų, dažų, dažalų gamyba, pritaikymu, atsakė į seminaro dalyvių klausimus apie dažų savybes, pademonstravo pavyzdžius, spalvų paletes.
       Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė  ir profesinio mokymo skyriaus vedėjas  Alfonsas  Ivoškis padėkojo Rokui Vičkui už aktyvų bendravimą su RTVMC mokiniais ir mokytojais. Buvo aptarta sekančio seminaro data, būsimų seminarų temos.              
                                          
 apdail_25.jpg
 
                                                                           Almantas Minkevičius, profesijos mokytojas
Julija AstrauskienėįKetvirtadienis 09 spalio 2014 - 10:54:12

 MOKYTOJŲ DIENOS ŠVENTĖ


        Spalvingais rudeniniais lapais nubarstytais takais atskubėjo  Mokytojų diena. Šia proga centre vyko renginiai, kupini nuoširdžios pagarbos Mokytojams.  
       Spalio 2 dienos rytą centro bendruomenę pasitiko daugybe besišypsančių saulėgrąžų pasipuošusi mokykla. Pirmos pamokos metu vyko mokinių  susirinkimas, kurio metu buvo paskelbta mokinių savivaldos diena, pristatyti mokiniai, kurie šią dieną pavaduos centro vadovus ir mokytojus.    
       Arbatos pertraukos metu mokytojai buvo pakviesti į neeilinę pamoką Europos kambaryje, kur  juos šiltai pasveikino centro taryba.
       Po pietų šventiškai papuoštoje aktų salėje vyko iškilmingas Mokytojo dienos minėjimas, kurį vedė neformaliojo švietimo užsiėmimų vadovė Irena Kavaliauskienė ir virėjo specialybės mokinys Mindaugas Zakarauskas. Jaunieji centro „vadovai“ ir „mokytojai“ pasidalijo įspūdžiais apie savo darbo dieną, paskelbta mokinių savivaldos dienos pabaiga. Profesinės šventės proga centro pedagogus pasveikino direktorius Jonas Pravilonis, pačių pagamintus darbelius įteikė mokinių tarybos nariai. Skambėjo Šiaulių universiteto studentės Sigutės Vaičiulytės dainos.
 mokytojo.gif
  
      Pažymėdami gražią šventę spalio 1 dieną mokiniai centro kieme iš gamtinių medžiagų sukūrė įvairiaspalvius kilimus „Metų laikai“ (pagal Donelaitį). Jais centro bendruomenė džiaugėsi ne vieną dieną.
Julija AstrauskienėįPirmadienis 06 spalio 2014 - 11:23:27

Eiti į puslapį       >>  

Naujienų rubrikos
DB užklausų46. Atminties panaudojimas3,382KB