RADVILIŠKIO TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYMO CENTRAS aa.gif 
Kviečiame mokytis!
 
logotipas1.jpg anigif11.gif
 
 
 
 
 
 

 
   Sveiki, Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro puslapio svečiai! Džiaugiamės, kad domitės mūsų mokykla. Kviečiame mokytis jaunuolius ir suaugusius, specialiųjų poreikių mokinius ir neįgaliuosius. Tikimės, kad rasite mūsų svetainėje Jus dominančią informaciją.


  TREČIO KURSO MOKINIAMS NUAIDĖJO PASKUTINIS SKAMBUTIS


    Šimtadienio ir Paskutinio skambučio šventė „Žingsniu svajonės link“ Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre prasidėjo skambant Gyčio Paškevičiaus dainai “Šiam pasauly visko būna“. Iš paskutinės pamokos į aktų salę susirinko išdidūs ir pasipuošę 20-osios laidos absolventai, mokytojai, auklėtojai, tėveliai (globėjai), pirmo ir antro kursų mokiniai.
Centro direktoriaus pavaduotojai ugdymui Stanislavai Kavaliauskienei paskelbus trečiakursių pavardes, šventės dalyviai plojimais pasveikino gausų absolventų būrį.
 
s1.jpg
 


[ Skaityti toliau ]
Julija AstrauskienėįPenktadienis 27 vasario 2015 - 14:41:06

 SEMINARAS APDAILININKO SPECIALYBĖS MOKINIAMS


Vasario 24 dieną RTVMC apdailininko specialybės mokiniams ir profesijos mokytojams buvo surengtas I. Krikščiūno firmos „Igis“ seminaras.  Seminarą vedė įmonės  projektų vadovas Egidijus Žižys  ir firmos laboratorijos darbuotoja  Eudokija  Černova.
Seminaro metu mokiniai  buvo supažindinti su firmos  gaminamais produktais, turėjo galimybę praktiškai juos išbandyti mokymo stenduose. Mokiniams teko glaistyti glaistu – tepamu voleliu. Artimiausiu metu geriausiųjų mokinių grupė galės apsilankyti gamykloje Panevėžyje ir susipažinti su statybinių  apdailos produktų  gamyba. Susitarta dėl  tolimesnio bendradarbiavimo.  
 
firmos_1.jpg 
Rimantas Jurevičius, profesijos mokytojas
Julija AstrauskienėįTrečiadienis 25 vasario 2015 - 09:39:33

 POKALBIS APIE DARBUOTOJŲ SAUGĄ IR SVEIKATĄ


Vasario 24 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre vyko III kurso mokinių susitikimas su Valstybinės darbo inspekcijos Šiaulių skyriaus vedėjo pavaduotoju Stasiu Joneikiu ir skyriaus vyriausiuoju darbo inspektoriumi Mantu Leščiausku. Jie centro mokiniams vedė pokalbį „Pirmasis darbas, darbuotojų sauga ir sveikata atliekant apdailos, šaltkalvių, viešbučio darbuotojų, virėjų ir automechanikų darbus“.
Pokalbyje dalyvavo ir suaugę asmenys, centre besimokantys pagal apdailininko (statybininko), virėjo ir siuvėjo operatoriaus mokymo programas.
Profesinio mokymo skyriaus vedėjas Alfonsas Ivoškis aprodė Valstybinės darbo inspekcijos Šiaulių skyriaus atstovams centro dirbtuves, laboratorijas.  
 
darbo_1.jpg
 
 darbo6.jpg
 
 
darbo_2.jpg
 
Julija AstrauskienėįAntradienis 24 vasario 2015 - 16:16:10

 TARP GERIAUSIŲ RADVILIŠKIO RAJONO SPORTININKŲ – IR MŪSŲ CENTRO ATSTOVAI


Vasario 13 dieną Radviliškio rajono savivaldybėje surengta iškilminga 2014 metų rajono geriausiųjų sportininkų, trenerių ir komandų apdovanojimų šventė.
Gausiai susirinkusius sportininkus, trenerius, sporto veteranus pasveikino, už Radviliškio rajono savivaldybės vardo garsinimą Lietuvoje ir Europoje padėkojo Lietuvos Respublikos Seimo narys, Radviliškio miesto Garbės pilietis prof. Vytautas Juozapaitis, Radviliškio rajono savivaldybės meras Darius Brazys, jo pavaduotojas Kazimieras Augulis ir Radviliškio rajono savivaldybės tarybos Kultūros, švietimo ir sporto komiteto pirmininkas Jonas Pravilonis.
Už pasiektus sportinius rezultatus dovanomis ir mero padėkos raštais apdovanoti ir mūsų centro atstovai: Lietuvos jaunimo jėgos trikovės  čempionė,  suaugusiųjų čempionato antrosios vietos laimėtoja III kurso virėjo specialybės mokinė Kristina Kirilesku ir treneris Dalis Lapašinskas.
Julija AstrauskienėįPenktadienis 20 vasario 2015 - 14:58:17

 VALENTINO DIENOS POPIETĖ


Šv. Valentino diena kupina romantikos, gražių žodžių ir meilės prisipažinimų. Ši diena turi nemažai gerbėjų ir mūsų centre, todėl vasario 9 – 12 dienomis mokinių tarybos iniciatyva  centre veikė Valentino dienos paštas. Mokiniai rašė gražius žodžius mylimiesiems, draugams, mokytojams, kitiems centro darbuotojams.                 
Vasario 12 – ąją mokiniai centro darbuotojams dovanojo širdeles, o po pamokų vyko romantiška popietė, kurios metu porelės atliko įvairias užduotis. Popietėje netrūko geros nuotaikos ir nuoširdaus juoko.
 
valent_1.jpg
 
valent3.jpg
 
valent2.jpg
Julija AstrauskienėįTrečiadienis 18 vasario 2015 - 12:28:46

 CENTRE VYKO SPORTINĖS VARŽYBOS, SKIRTOS VASARIO 16-AJAI PAMINĖTI


Vasario 12 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro sporto salėje vyko asmeninės stalo teniso varžybos, skirtos Vasario 16-ajai – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Varžybose dalyvavo ir stalo tenisininkai iš Radviliškio Lizdeikos gimnazijos. Prie stalo teniso stalų jėgas išbandė 24 sportininkai.
Merginų tarpe I vietą iškovojo Viltė Tamošaitytė (Lizdeikos gimnazija), II vieta atiteko Agnei Goštautaitei ((Lizdeikos gimnazija), III vieta – Aistei Alešiūnaitei (RTVMC).
Vaikinų tarpe nenugalimas buvo Kristupas Petravičius (Lizdeikos gimnazija), II vietą iškovojo Kazimieras Tirilis (RTVMC), III vieta atiteko Jokūbui Jasmontui (Lizdeikos gimnazija).  
 
avasario_1.jpg
 
avasario_2.jpg
Julija AstrauskienėįAntradienis 17 vasario 2015 - 09:15:44

Eiti į puslapį       >>  

Naujienų rubrikos
DB užklausų46. Atminties panaudojimas3,381KB