Date / Time
 
Pagrindinis meniu
Viešieji pirkimai
Kokybės užtikrinimas
RTVMC vairavimo mokykla
EUROPASS dokumentas

Pagal projektus dalyvaudami darbo praktikoje užsienyje, LRPRC mokiniai gauna EUROPASS mobilumo dokumentus. 
europass.jpg
Baigus profesinę mokyklą galima gauti ir
Europass pažymėjimo priedėlį. 
Jį nemokamai gali gauti kiekvienas Lietuvos pilietis, baigęs profesinio mokymo programą arba profesinio rengimo kursus ir turintis tai įrodantį pažymėjimą.   
INTERNATIONAL PARTNERS
INTERNATIONAL PROJECTS
ENABLE
Mokyklos partnerės
Partneriai darbdaviai
Mūsų partneriai
svetaine.png

keiciu_v_baneris.gif


Laisvalaikis
Laisvalaikio metu mokiniai gali lankyti įvairius būrelius. Centre veikia šokių, dainavimo, pirografijos (deginimo), dailės, interneto, rankdarbių, stalo žaidimų ir daug kitų būrelių. Savo darbais mokiniai puošia aplinką. Šiemet, laukdami Velykų, auklėtojos B.Adminienės rankdarbių būrelio mokiniai taip papuošė trečio bendrabučio foje.copy_of_img_8695b.jpg
Sporto klubas "Vilties olimpas"
Svarbiausios nuorodos
copy_of_smm.gif
copy_of_logo_aikos.gif


smpf_logo.jpg
copy_of_darbo_birza_a.png

socmin.gif

i94tds82.gif
pprc.gif
sppc.gif
itc.gif
lssic.gif
lmssc.gif
herbas.gif
Saugus Internetas
LRPRC darbuotojų profsąjunga
Šeduvos TVMS
Naujienos 2016
pratkpšs
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29 
 
ELEKTRONINIS DIENYNAS

tamo.jpg
Kur mes esame
 
Gedimino g. 81, Radviliškis
 


Laikrodis
Sportas RTVMC
Nuo pat mokyklos įsikūrimo čia vykdomas labai aktyvus mokinių sportinis parengimas. LRPRC, vėliau pavadinto RTVMC,  auklėtiniai įvairiais metais tapdavo Spec. Olimpiadų nugalėtojais.
copy_of_image0012.jpg
Specialiosiose Olimpiadose Atlantoje (JAV), Romoje (Italija), Šanchajuje (Kinija), Turkijoje, Lenkijoje, Graikijoje mūsų mokiniai laimėdavo aukso, sidabro ir bronzos medalius.
Pagalbos telefonai
  • Jaunimo linija
  • 8 800 28888 (darbo laikas 16:00-07:00 val. kasdiena, savaitgaliais visą parą).
  • Vaikų linija
  • 8 800 11111 (darbo laikas 11:00-21:00 val. kasdien).
  • Vilties linija
  • 8 800 60700 (darbo laikas visą parą).
  • Linija dovėrija
  • 8 800 77277 (pagalba teikiama rusų kalba, darbo laikas 16:00-20:00).
Lankytojų vėliavų skaitiklis

Mūsų svetainę aplankė svečiai iš 77 pasaulio šalių!
Svetainės statistika: aplankiusių svečių šalių vėliavos ir lankytojų skaičius
 Free counters! 
Jūsų IP adresas

virsus_03.gif

RTVMC, Pirmadienis 21 gruodžio 2015 - 11:39:06 //


 


MOKINIŲ SUSIRINKIMAS
RTVMC, Penktadienis 12 vasario 2016 - 11:39:36 //


PASVEIKINTI CENTRO MOKINIAI IR MOKYTOJAI 
 
Vasario 11 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro mokiniai ir mokytojai susirinko į aktų salę paminėti Vasario  16 – ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.

Minint nacionalinę Lietuvos šventę pasveikinti centro mokiniai ir mokytojai, pasiekę svarių rezultatų profesinėje ir sportinėje srityse. Direktorius Jonas Pravilonis padėkojo už atsakingą požiūrį į mokymąsi ir įteikė atminimo dovanėles profesijos mokytojai metodininkei Raisai Bučinskienei bei virėjo specialybės mokinėms Ivetai Čepaitei ir Arvilei Vaitekūnaitei, Nacionaliniame virėjų meistriškumo konkurse laimėjusioms garbingą I – ąją vietą.
 
 
susir_02.jpg
 


[ Skaityti toliau ]


UŽGAVĖNĖS
RTVMC, Ketvirtadienis 11 vasario 2016 - 13:28:18 //


UŽGAVĖNIŲ ŠVENTĖJE IŠLYDĖTA ŽIEMA  
 
                Palydėdami pamažu besitraukiančią žiemą ir baimindamiesi, kad ji nesugrįžtų, Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro mokiniai, auklėtojai ir mokytojai nutarė rimtai paplušėti ir triukšmingai bei linksmai atšvęsti Užgavėnes.                 
          Užgavėnių dieną dar pamokoms nesibaigus po centrą pasiklido gausus būrys persirengėlių, kurie triukšmingai dainuodami ir šokdami aplankė centro administraciją ir visus kabinetus, kuriuose tuo metu dar vyko pamokos.
 
ugav1.jpg 


[ Skaityti toliau ]


SPORTAS
RTVMC, Antradienis 09 vasario 2016 - 15:24:23 //


    GERIAUSIŲ SPORTININKŲ  PAGERBIMAS 
           Vasario 4 dieną Radviliškio miesto kultūros centre vykusioje geriausių 2015 metų Radviliškio rajono sportininkų pagerbimo šventėje  pagerbti ir apdovanoti geriausi 2015 metų sportininkai, treneriai, sportą remiančios organizacijos. 2015 metais rajono sportininkai ne tik iškovojo Lietuvos čempionų vardus, bet garsino rajono vardą ir tarptautinėse varžybose.            
         Savivaldybės mero pavaduotojas Kazimieras Augulis apdovanojimus įteikė ir geriausiems Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro sportininkams: Kristinai Kirilesku, Pasaulio sunkiosios atletikos specialiosios olimpiados vasaros žaidynių JAV nugalėtojai, ir Justinui Bladikai, Pasaulio jėgos trikovės specialiosios olimpiados vasaros žaidynių JAV nugalėtojui, bei jų treneriui Daliui Lapašinskui.
 
sportininkai.jpg
 


TARPTAUTINĖJE PARODOJE
RTVMC, Penktadienis 05 vasario 2016 - 14:38:32 //


STUDIJOS 2016
           Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centras vasario 4 – 6 dienomis dalyvavo 14 – oje tarptautinėje  mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje STUDIJOS 2016,  kuri  kasmet rengiama  Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO. 4 salėje (reikalingiausios profesijos ir amatai. Profesinių mokyklų absolventų sėkmės istorijos) kartu su kitomis profesinėmis mokyklomis buvo galima susipažinti ir su mūsų centro ekspozicija.
 
SVEIKINAME NACIONALINIO VIRĖJŲ KONKURSO LAIMĖTOJUS!
 
            Vasario 5 dieną Vilniuje Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vykusiame Nacionaliniame virėjų konkurse, kuriame dalyvavo dvylika profesinių mokyklų,  Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro komanda laimėjo I –ąją vietą.
             Nugalėtojus pasveikino Švietimo ir mokslo ministerijos Mokymosi visą gyvenimą departamento direktorius Dr. Saulius Zybartas ir Profesinio mokymo skyriaus vedėjas Dr. Mečislavas Griškevičius.
 
 
litex2a.jpg
 
            Konkurse dalyvavo virėjo specialybės  trečio kurso V-3 grupės  mokinės Iveta Čepaitė ir Arvilė Vaitekūnaitė. Konkurso dalyvės atliko praktinę užduotį, kurios metu ruošė dvi karštojo  patiekalo porcijas, panaudodamos kiaulienos išpjovą, ir dvi deserto porcijas, panaudodamos citrusinį vaisių.


[ Skaityti toliau ]


MEISTRIŠKUMO KONKURSAS
RTVMC, Penktadienis 29 sausio 2016 - 11:30:32 //


"KULINARINĖ KOVA"
             Sausio 28 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro trečio kurso virėjo specialybės mokiniams surengtas meistriškumo konkursas „Kulinarinė kova“.       
        Konkurso metu mokiniai įgijo daugiau patirties, drąsos gaminti stebint auditorijai, praplėtė akiratį, lavino skonį, skatino domėtis naujovėmis, susipažino su dar neatrastais produktais. Smagus renginys pradžiugino visus stebinčius ir degustuojančius, suteikė progą pabendrauti su  mylinčiais maistą ir mėgstančiais gaminti, įvertinti mokinių kulinarinius sugebėjimus ir išmonę.              
        Meistriškumo konkursą, kuris truko dvi valandas, vedė mokytoja metodininkė  Raisa Bučinskienė.
 
raisa.jpg
 


[ Skaityti toliau ]


Eiti į puslapį       >>  
Naujienų rubrikos
DB užklausų47. Atminties panaudojimas3,397KB