RADVILIŠKIO TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYMO CENTRASKviečiame mokytis!
Kviečiame mokytis!
logotipas1.jpg anigif11.gif
 
 
 
 
 
 

 
   Sveiki, Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro puslapio svečiai! Džiaugiamės, kad domitės mūsų mokykla. Kviečiame mokytis jaunuolius ir suaugusius, specialiųjų poreikių mokinius ir neįgaliuosius. Tikimės, kad rasite mūsų svetainėje Jus dominančią informaciją. NAUJŲ MOKSLO METŲ PRADŽIA


 
Rugsėjo 1 – ąją Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centras prisipildė linksmo mokinių klegesio: prasidėjo nauji 2014-2015 mokslo metai.
Šiemet centro mokinių gretas papildė nemažas būrys pirmakursių. Jau nuo pat ryto vyko jų sutikimas ir supažindinimas su mokykla.
Iškilminga naujų mokslo metų šventė buvo surengta rudeniškai pasidabinusioje aktų salėje.

p1010980.jpgVisiems kartu sugiedojus Lietuvos himną, centro bendruomenę, svečius su naujų mokslo metų pradžia pasveikino direktorius Jonas Pravilonis, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė, profesinio mokymo skyriaus vedėjas Alfonsas Ivoškis, socialinė pedagogė Silva Bosienė. Į sceną pakviesti pirmakursiai sulaukė senbuvių palaikymo ir gausių plojimų. 

p1010999.jpg

Audringų plojimų susirinkusieji negailėjo ir šventėje nuotaikingai koncertavusiems Šiaulių universiteto studentams Sonatai ir Mantui.

p1011005.jpg
p1011021.jpg

Julija AstrauskienėįAntradienis 02 rugsėjo 2014 - 12:23:51

 Saugių kaimynysčių sąskrydis 2014


Liepos 18 d. centro darbuotojai ketvirtą kartą dalyvavo Radviliškio policijos organizuotame Saugių kaimynysčių sąskrydyje, kuris vyko Radviliškio rajone prie Aukštelkų tvenkinio. Smagu, kad tarp susirinkusių bendruomenių narių, policijos rėmėjų, policijos pareigūnų, šaulių, kariškių, Savivaldybės atstovų, ugniagesių ir miškininkų, teko galimybė atstovauti mokymo instituciją. 
Centro komanda išsiskyrė gausumu, spalvingumu ir dviem puikiais žirgais, kurie paįvairino ne tik prisistatymą, bet ir ne vieną sąskrydžio dalyvį viliojo nusifotografuoti su jais, pajodinėti ar pasivažinėti. 
Renginio metu centro komanda įsirengė puošnų kiemelį, pasiruošė gausų vaišių stalą, išsivirė puikią sriubą, kuria pavaišino ir kitus sąskrydžio dalyvius.  
Komandos nariai aktyviai dalyvavo visose sportinėse rungtyse. Sudalyvavę orientavimosi rungtyje „išėjo degtukų“, turėjo galimybę paskanauti Aukštelkų gyventojų pagamintu sūriu. 
Kadangi varžybos vyko prie tvenkinio, tai ir vandens buvo daug... Smagius įspūdžius paliko kiauros statinės pripildymas vandeniu, kurio daugiausiai teko komandos kapitonui. Ne ką mažiau smagi rungtis buvo ir „Vanduo – griovėjas“. 
Komandos kapitonui, centro direktoriui, kartu su penkiais komandos nariais, teko traukti virvę„ pagal gaisrininkus“, keturiese „šaudyti“ iš lanko, šautuvo ir ragatkės. 
Nors nugalėjo stipriausieji ir prizinių vietų komanda neužėmė, bet džiaugiamės Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariato padėka už „dalyvavimą „Saugių kaimynysčių“ sąskrydyje, vykusiame Radviliškio rajone Aukštelkų kaime“.
p1010692.jpg

p1010702.jpg

p1010772.jpg

p1010806.jpg

p1010826.jpg

p1010914.jpg
Julija AstrauskienėįAntradienis 22 liepos 2014 - 17:15:02

 PAŽYMĖJIMŲ ĮTEIKIMO ŠVENTĖ


           Birželio 26 – ąją Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro aktų salėje vyko kiekvienais metais pasikartojanti, tačiau kasmet vis kitokia ir nepaprastai jaudinanti Pažymėjimų įteikimo šventė.                
        Šiemet vieną savo gyvenimo etapą sėkmingai įveikė 19-oji laida. Kvalifikacijos, profesinio mokymo bei kompetencijų įvertinimo pažymėjimai įteikti 70-čiai absolventų, įgijusių apdailininko, staliaus, viešbučio darbuotojo, virėjo ir  automobilių mechaniko specialybes.
 
anigif_paz.gif
 
            Iškilmingos šventės proga absolventus pasveikino centro direktorius Jonas Pravilonis. Darbdavių vardu kalbėjusi UAB Multimeda atstovė pasidžiaugė atsakingu centro mokinių darbu baigiamosios praktikos metu. Daug šiltų palinkėjimų absolventams skyrė profesijos mokytojas Saulius Dailidonis, auklėtoja Tatjana Proščepenkienė ir mokytoja Vitalija Rutkauskienė, kurios nuoširdūs žodžiai ne vienam išspaudė ašarą. Mokinių tėvelių vardu centro darbuotojams padėkojo Vaclovas Liubinas ir Vanda Mykolaitienė. 
        Už puikius ir labai gerus kompetencijų vertinimo rezultatus Janinai Kitavičiūtei, Jūratei Vasiliauskaitei, Mindaugui Zakarauskui, Liudai Glinskajai, Modestui Sinkui, Kęstučiui Venckui, Joanai Baltrimaitei, Arūnui Matoliūnui, Žygimantui Samalioniui įteiktos RTVMC padėkos. Už nepriekaištingą darbą baigiamosios praktikos metu  centro absolventams įteiktos ir darbdavių padėkos.           
        Šventinį renginį vedė neformaliojo švietimo užsiėmimų vadovė Irena Kavaliauskienė. Dalyviams šoko ir dainavo centro mokiniai, koncertavo Šeduvos gimnazijos vokalinis ansamblis „Dža-da“ (vadovė muzikos mokytoja Aurelija Meškauskienė).
 
lizdeika.jpg
 
                                                              Parengė Audronė Urbonavičienė, Eugenijus Mikšas
Julija AstrauskienėįPenktadienis 27 birželio 2014 - 10:37:48

 CENTRO SUNKIAATLETĖ IŠKOVOJO PERGALĘ


      Birželio 21 dieną Jonavoje vyko Lietuvos atviras štangos spaudimo čempionatas (be specialiosios aprangos). Jame dalyvavo Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro antro kurso virėjo specialybės mokinė Kristina Kirilesku.  
      Moterų tarpe svorio kategorijoje iki 63 kg Kristina iškovojo I vietą ir tapo čempione.
      Sportininkę varžyboms rengė treneris Dalis Lapašinskas.
 
kiriles.jpg
Julija AstrauskienėįTrečiadienis 25 birželio 2014 - 11:31:57

 LIETUS NESUGADINO TRADICINĖS SPORTO ŠVENTĖS


       Birželio 17 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre vyko tradicinė sporto šventė. Į  renginį susirinko beveik visa centro bendruomenė: pirmo ir antro kursų mokiniai, mokytojai, auklėtojai, iš baigiamosios praktikos sugrįžę trečiakursiai. Nors šventė prasidėjo gamtos išdaiga – lietumi, tačiau tai neišgąsdino susirinkusių: mokiniai rungėsi sporto salėje, o, nušvitus saulutei, dalyvavo bėgimo rungtyse stadione.                   
       Šventės atidarymo metu dalyvius pasveikino ir sėkmingų startų palinkėjo centro direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė. Renginio vedėja  Irena Kavaliauskienė pristatė vyriausiuosius teisėjus kūno kultūros mokytojus Stefą Bartkuvienę ir Dalį Lapašinską bei supažindino su varžybų rungtimis ir teisėjais.                
       Šventės dalyviai išbandė jėgas estafetinio bėgimo 3x110 m, 400 m sportinio ėjimo, 330 m bėgimo (merginos), 660 m bėgimo (vaikinai), giros kilnojimo, smiginio, bėgimo su maišais, kamuoliuko metimo, virvės traukimo rungtyse. Smiginio rungtyje jėgas išbandė ir centro darbuotojai.                  
      Rungčių nugalėtojams ir prizininkams centro direktorius Jonas Pravilonis įteikė medalius, kuriuos padovanojo Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacija „Nemunas“. Virvės traukimo rungties nugalėtojams įteikti saldūs prizai. Visos grupės, dalyvavusios šventėje, apdovanotos pyragais.                  
     Šauniai praleidę laiką varžydamiesi vieni su kitais ir laukdami rezultatų, varžybų dalyviai ir sirgaliai vaišinosi virėjų specialybės mokinių virta koše.
 
sport.gif
Julija AstrauskienėįTrečiadienis 18 birželio 2014 - 13:48:22

 DALYVAVOME KONKURSE – ŠVENTĖJE „ŽEMĖS VAIKAI 2014“


      Birželio 13 dieną Kupiškio technologijos ir verslo mokykloje septintąjį kartą vyko tradicinis respublikinis kaimo plėtros profesinio mokymo įstaigų profesinio meistriškumo konkursas – šventė „Žemės vaikai 2014“. Dvidešimt septynios profesinės mokyklos įrengė savo kiemelius, kuriuose mokiniai demonstravo amatus, vaišino savo krašto patiekalais. Mokyklų kiemeliai varžėsi dėl meistriškiausio, amatininkiškiausio, etnografiškiausio, išmaniausio, meniškiausio, dainingiausio, žaliausio, skaniausio vardo.  
      RTVMC šventėje atstovavo centro direktorius Jonas Pravilonis, Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus vedėjas Arūnas Vaičiulis, centro ir skyriaus mokytojų bei mokinių komanda.  Šaltkalvio specialybės mokiniai Eitvydas Jankauskas ir Marius Melnikovas pristatė kalvystės amatą: visos šventės metu demonstravo savo kalvystės gebėjimus ir stebino sukurtais gaminiais.
      Kiemelį puošė aptvare besiganantys poni veislės arkliukai, sulaukę didelio šventės dalyvių bei žiūrovų susidomėjimo. Su besidominčiais mažaisiais žirgeliais bendravo  žirgininkystės verslo darbuotojo specialybės antro kurso mokinės Jolanta Penikaitė ir Laura Buivytė. Stalą padengė ir vaišėmis rūpinosi  pirmo kurso virėjo specialybės mokinės Virginija Aksionovaitė, Vytautė Margytė ir Rasa Griechovaitė. 
      Šventėje dalyvavo ir kiemelius aplankė svečiai. Juos sutiko ir mokymo centrą bei įrengtą kiemelį pristatė centro direktorius Jonas Pravilonis. Kiemelyje lankėsi švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis, žemės ūkio ministras Vigilijus Jukna, žemės ūkio viceministras Mindaugas Kuklierius,  švietimo ir mokslo ministerijos profesinio mokymo ir orientavimo skyriaus vedėjas Mečislovas Griškevičius ir daug kitų svečių. Gerą nuotaiką palaikė renginyje dalyvavę mokiniai bei mokytojai. 
      Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministras Vigilijus Jukna ir  švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis centrui įteikė vertinimo komisijos skirtą „Amatininkiško kiemelio“ nominaciją ir Lietuvos nacionalinio muziejaus leidinį „Lietuvos tradicinis paveldas. Tradiciniai amatai“. LR Žemės ūkio ministerijos programos „Leader“ ir žemdirbių mokymo metodikos centras įteikė centrui padėką už kiemelio įrengimą. 
      Šventės metu pasidalinta gerąja patirtimi, idėjomis su kolegomis iš kitų profesinių mokyklų, pasigrožėta jų ekspozicijomis.
centro_direktorius_jonas_pravilonis_altkalvio_specialybs_mokiniai__pristato_kalvysts_amat_lr_ems_kio_viceministrui_mindaugui_kuklieriui.jpg

kiemelio_pristatymas_lr_vietimo_ir__mokslo_ministrui_dainiui_pavalkiui_lr_vietimo_ir_mokslo_ministerijos_profesinio_mokymo_ir_orientavimo_skyriaus_vedjui_meislavui_grikeviiui.jpg

        Šeduvos TVMS gimnazijos skyriaus vedėja S. Gilienė,  lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja G. Nausėdienė
Julija AstrauskienėįAntradienis 17 birželio 2014 - 14:15:00

Eiti į puslapį       >>  

Naujienų rubrikos
DB užklausų46. Atminties panaudojimas3,403KB