RADVILIŠKIO TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYMO CENTRAS aa.gif 
Kviečiame mokytis!
 
logotipas1.jpg anigif11.gif
 
 
 
 
 
 

 
   Sveiki, Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro puslapio svečiai! Džiaugiamės, kad domitės mūsų mokykla. Kviečiame mokytis jaunuolius ir suaugusius, specialiųjų poreikių mokinius ir neįgaliuosius. Tikimės, kad rasite mūsų svetainėje Jus dominančią informaciją.


  SVARBIAUSIA SPALVŲ SAVAITĖS DIENA


Sausio 26 – 29 dienomis Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre vyko spalvų savaitė, kurią organizavo mokinių taryba ir koordinatorė Irena Kavaliauskienė. 
Savaitės metu ant žalių, mėlynų, raudonų ir geltonų lapelių mokiniai rašė vardus tų, su kuriais daugiausia bendravo, sveikinosi, skyrė linkėjimus ir rinko gražiausią šypseną. Kiekvieną dieną mokiniai rinkosi prie aktų salės, kur vyko rungtys ir žaidimai, skirti bendravimui, mandagumui, draugiškumui lavinti. 
Baigiamojo renginio, vykusio aktų salėje, metu įvertinti Spalvų savaitėje dalyvavusių grupių aktyvumas, išradingumas, parodytos iniciatyvos. Aktyviausia savaitės grupe išrinkta V14 grupė.
 Renginio metu grupės demonstravo įvairiaspalvius modelius. Spalvingiausiu modeliu išrinkta Ieva Sankalaitė. Įdomiausio personažo nominaciją pelnė Š14 grupė, o linksmiausio personažo apdovanojimas įteiktas Š-3,Ap-3 grupei. Išrinkti draugiškiausi, mandagiausi ir komunikabiliausi centro mokiniai. 

img_8252.jpg

img_8376.jpg

img_8457.jpg

img_8487.jpg
Julija AstrauskienėįPenktadienis 30 sausio 2015 - 12:06:02

 VISUOTINIS MOKINIŲ SUSIRINKIMAS


Sausio 29 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre vyko visuotinis mokinių susirinkimas, kurio metu išrinktas mokinių tarybos pirmininkas Mindaugas Zakarauskas. Pirmininkui talkins pavaduotojos Iveta Čepaitė ir Elena Rusaitė. 
Susirinkimo metu kūno kultūros mokytojai Stefa Bartkuvienė ir Dalis Lapašinskas pristatė geriausius 2014 metų centro sportininkus: Snieguolę Poškutę (lengvoji atletika), Kristiną Kirilesku (jėgos trikovė), Aistę Alešiūnaitę (stalo tenisas), Algirdą Tirilį (stalo tenisas), Justiną Bladiką (jėgos trikovė), Dalių Petrošką (jėgos trikovė). 
Ugdymo tarybos narys Kazimieras Špokauskas paskelbė mokinius, kurie per 2014 metų IV ketvirtį nepraleido nė vienos pamokos. Tai Asta Paldūnaitė, Normantė Kulikauskaitė, Inga Bespalovaitė, Jūratė Tarasevičiūtė, Deimantas Stasiūnas, Jolita ir Jovita Sadauskaitės, Greta Golcaitė, Simona Kulbeckaitė, Almantas Valinčius, Justas Nikiforovas, Armandas Jurgis Daunys. 
Centro direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė geriausiems centro sportininkams įteikė taures, o geriausiai lankantiems mokiniams – padėkas.

img_8392.jpg

img_8406.jpg

img_8419.jpg
Julija AstrauskienėįPenktadienis 30 sausio 2015 - 11:54:11

 Spalvų savaitė


SAUSIO 26 – 29 DIENOMIS RTVMC VYKSTA SPALVŲ SAVAITĖ.   
 
 
PIRMADIENIS – ŽALIA SPALVA (BENDRAVIMO DIENA). 
 
 
ANTRADIENIS – MĖLYNA SPALVA (MANDAGUMO DIENA). 
 
 
TREČIADIENIS – RAUDONA SPALVA (DRAUGYSTĖS DIENA). 
 
 
KETVIRTADIENIS – GELTONA SPALVA (ŠYPSENŲ IR GERŲ DARBŲ DIENA). 
 
 
ŠIĄ DIENĄ VYKS IR SPALVINGŲ MODELIŲ ŠOU BEI GRUPIŲ APDOVANOJIMAI.  
Julija AstrauskienėįAntradienis 27 sausio 2015 - 14:20:05

 CENTRE VYKO ŠAŠKIŲ IR ŠACHMATŲ VARŽYBOS


Sausio 22 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre vyko Šiaulių regiono profesinių mokymo įstaigų sporto žaidynių komandinės šaškių ir šachmatų varžybos. Varžybose dalyvavo merginų ir vaikinų komandos iš Šiaulių, Žeimelio, Kelmės, Mažeikių, Kuršėnų, Telšių ir RTVMC.                
Šaškių varžybose merginų tarpe mūsų centro komanda (Dovilė Janeliūnaitė, Inga Bespalovaitė ir Danutė Baltrimaitė) užėmė trečią vietą. Vaikinų tarpe taip pat trečią vietą iškovojo centro mokiniai: Darius Bareika, Svajūnas Ališauskas ir Robertas Paulauskas.      
Šachmatų varžybose centro merginų komanda (Malvina Ladukaitė ir Agnė Karpenkaitė) užėmė trečią vietą. Vaikinų komanda (Robertas Steponas ir Romanas Suchodskis) liko penktoje vietoje.                 
Centro direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė varžybų prizinių vietų laimėtojams įteikė diplomus.

p1011222.jpg

p1011226.jpg
 
iteikimas.jpg
 
Julija AstrauskienėįPenktadienis 23 sausio 2015 - 12:02:58

 RTVMC PAMINĖTA LAISVĖS GYNĖJŲ DIENA


Sausio 13 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre pagerbtas Laisvės gynėjų, žuvusių 1991 metų sausio 13 – ąją, atminimas.
Pamokų metu klasėse vyko pokalbiai, buvo demonstruojama video medžiaga apie Lietuvos piliečių vieningumu pasiektą pergalę.
II aukšto fojė uždegta keturiolika žvakelių. Jų mirgančios liepsnelės – tai gyvoji atmintis tiems beginkliams kovotojams, kurie negalvodami apie save stojo prieš tankus ginti savo Tėvynės.  
 
ginejai.jpg
 
laisves.jpg
 
Julija AstrauskienėįAntradienis 13 sausio 2015 - 14:42:12

 CENTRO PEDAGOGAI DALYVAVO SEMINARE


Nors gražiausios metų šventės jau prasidėjo, tačiau Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro pedagogai gruodžio 30 dieną susirinko nusiteikę mokytis ir tobulėti. Jie dalyvavo seminare „Kūrybiškumo ugdymas profesinio ugdymo pamokose“. 
Seminarą vedė lektorius – Šiaulių universiteto gimnazijos technologijų mokytojas metodininkas Algirdas Zibalis. Atsakingos už seminaro organizavimą – Radviliškio  rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus metodininkė Skirmantė Petraitienė ir Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė.  

img_7915.jpg
 
Julija AstrauskienėįPenktadienis 02 sausio 2015 - 11:01:50

Eiti į puslapį       >>  

Naujienų rubrikos
DB užklausų46. Atminties panaudojimas3,383KB