RADVILIŠKIO TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYMO CENTRASKviečiame mokytis!
Kviečiame mokytis!
logotipas1.jpg anigif11.gif
 
 
 
 
 
 

 
   Sveiki, Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro puslapio svečiai! Džiaugiamės, kad domitės mūsų mokykla. Kviečiame mokytis jaunuolius ir suaugusius, specialiųjų poreikių mokinius ir neįgaliuosius. Tikimės, kad rasite mūsų svetainėje Jus dominančią informaciją. LIETUVOS KURČIŲJŲ ĮSTAIGŲ RENGINYS, SKIRTAS PASAULINEI KURČIŲJŲ DIENAI PAMINĖTI „PAJUSKIME BENDRAVIMO DŽIAUGSMĄ“


Lietuvos kurčiųjų įstaigos ir įstaigos, dirbančios su kurčiaisiais, susitiko Panevėžyje - 2014 m. Lietuvos kultūros sostinėje ir aptarė klausos negalią turinčių asmenų klausimus, parodė kultūrinę programą. 
Keturių valandų renginys buvo organizuotas Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų mokyklos direktorės Danutės Kriščiūnienės ir kolektyvo pastangomis 2014-09-25.
Renginio metu buvo siekiama Lietuvos rekordo pavadinimu „Vienoje vietoje daugiausia žmonių, kalbančių lietuvių – gestų kalba“. 
Gražiai bendraudami, įdomiai ir prasmingai leisdami laiką, mokytojai stiprino kurčiųjų mokinių socialinius įgūdžius, kurtieji artistai mokė miesto visuomenę lietuvių kurčiųjų daktilės (abėcėlės) ir svarbiausių gestų. 

dsc02235_-_copy.jpg

Renginyje dalyvavo daugiau nei 2000 žmonių. Rekordą dar turi patvirtinti agentūra FAKTUM prie Lietuvos kultūros fondo. 
Šiame renginyje dalyvavo ir RTVMC atstovai - projektų vadovė bei klausos negalią turintys mokiniai, besimokantys mūsų mokykloje. Jie pristatė mūsų mokyklą kurtiesiems renginio dalyviams ir Panevėžio bendruomenei. 

dsc02353_-_copy.jpg

 
Julija AstrauskienėįPenktadienis 26 rugsėjo 2014 - 18:54:55

 RTVMC APSILANKĖ ŠEDUVOS GIMNAZIJOS MOKINIAI IR JŲ SVEČIAI


Rugsėjo 24 – osios rytas RTVMC prasidėjo kiek neįprastai. Pirmieji duris pravėrė ne centro mokiniai, bet Šeduvos gimnazijos mokiniai ir jų svečiai, atvykę iš Latvijos, Švedijos ir Danijos, bei juos lydintys mokytojai. Gausų svečių būrį pasitiko direktoriaus pavaduotoja Stanislava Kavaliauskienė, profesinio mokymo skyriaus vedėjas Alfonsas Ivoškis, projektų vadovė Julija Astrauskienė, kuri ir vertėjavo. Svečiams buvo papasakota apie centro veiklą, jie susipažino su mokinių mokymosi sąlygomis ir tvarka. 

p1011077.jpg

Atvykusieji aplankė centro projektų kambarį, apžiūrėjo apdailininkų, viešbučio darbuotojų, virėjų, stalių, šaltkalvių praktinio mokymo darbo vietas. 


p1011093.jpg

p1011089.jpg

Glaudūs bendradarbiavimo ryšiai su kitomis mokyklomis skatina dalintis gerąja patirtimi, padeda gerinti jaunimo požiūrį į būsimą darbą, didinti tarptautiškumo kompetencijas.  
Julija AstrauskienėįPenktadienis 26 rugsėjo 2014 - 18:00:55

 MOKINIŲ SUSIRINKIMAS


Rugsėjo 24 dieną centre vyko mokinių susirinkimas. Jo metu direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė informavo mokinius apie tarptautinius projektus, kurie šiais mokslo metais bus vykdomi centre. Staliaus, šaltkalvio, viešbučio darbuotojo, virėjo, apdailininko, automobilių mechaniko specialybių mokiniai vyks į stažuotes Vokietijoje, Ispanijoje, Italijoje, Suomijoje, Maltoje. Mokiniai bus atrenkami pagal kriterijus: pažangumas, lankomumas, drausmingumas. Projektų metu bus didinamos mokinių profesinių gebėjimų kompetencijos. 
Socialinė pedagogė Silva Bosienė kalbėjo apie drausmės pažeidimus bendrabutyje. 
Kūno kultūros mokytoja metodininkė Stefa Bartkuvienė papasakojo apie Belgijoje vykusias SO Europos vasaros žaidynes ir mūsų centro sportininko Algirdo Tirilio pasiekimus. Direktorius Jonas Pravilonis padėkojo sportininkui ir trenerei už puikius rezultatus ir įteikė jiems asmenines dovanėles.

p1011123.jpg

p1011156.jpg

p1011171.jpg

p1011183.jpg
Julija AstrauskienėįPenktadienis 26 rugsėjo 2014 - 17:54:01

 SO EUROPOS VASAROS ŽAIDYNĖSE IŠKOVOTA MEDALIŲ


Rugsėjo 9 – 20 dienomis Belgijoje vyko Specialiosios Olimpiados Europos vasaros žaidynės. Žaidynėse dalyvavo du tūkstančiai atletų iš penkiasdešimt aštuonių šalių. Sportininkai jėgas išbandė dešimtyje sporto šakų. 
Lietuvos delegacijos sudėtyje žaidynėse dalyvavo du Radviliškio rajono atletai: buvęs Šeduvos gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriaus mokinys Raimondas Vaicekauskas (treneris – mokytojas metodininkas Arūnas Bagdonas) ir Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro sportininkas Kazimieras Tirilis (trenerė – mokytoja metodininkė Stefa Bartkuvienė). 
Raimondas Vaicekauskas dalyvavo lengvosios atletikos rungtyse. 200 m ir estafetinio bėgimo 4x400 m rungtyse jis iškovojo aukso medalius. 
Kazimieras Tirilis dalyvavo stalo teniso asmeninėse ir mišraus dvejeto varžybose (poroje su Džeine Bužinskaite iš Jurdaičių socialinės globos namų). Sportininkas iškovojo du aukso medalius. 
Visi atletai dalyvavo Sveiko atleto programoje ir buvo apdovanoti dovanėlėmis bei "Nike" sportiniais bateliais.  

dsc02248.jpg

dsc02264.jpg

dsc02274.jpg

dsc02276.jpg
Julija AstrauskienėįPenktadienis 26 rugsėjo 2014 - 17:19:35

 CENTRE – MOKINIAI IŠ ALKSNUPIŲ PAGRINDINĖS MOKYKLOS


Rugsėjo 23 dieną RTVMC apsilankė devintos klasės mokiniai iš Alksnupių pagrindinės mokyklos. 
Atvykusieji susitiko su centro direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskiene, kuri supažindino su  mokymosi mūsų centre galimybėmis. RTVMC profesinio tinkamumo nustatymo ir orientavimo skyriaus specialistas Eugenijus Mikšas mokiniams aprodė mokomuosius kabinetus, dirbtuves, laboratorijas, supažindino su gyvenimo bendrabučiuose sąlygomis.

kopija_i_img_7509.jpg
Julija AstrauskienėįAntradienis 23 rugsėjo 2014 - 17:39:47

 RTVMC MOKINIAMS – APIE SAUGIĄ APLINKĄ


Rugsėjo 18 dieną RTVMC pirmo kurso mokiniams organizuotas susitikimas su Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariato Prevencijos poskyrio vyriausiuoju tyrėju Aivaru Kardašiumi. 
Policijos pareigūnas kalbėjosi su pirmakursiais apie jaunimo tarpe dažniausiai vykstančius pažeidimus: rūkymą, alkoholio vartojimą, vagystes, smurtą, reketą, supažindino su administracinės teisės pažeidimais ir administracinėmis nuobaudomis, ragino laikytis saugaus eismo reikalavimų, atsakė į centro socialinės pedagogės ir mokinių klausimus. 
Susitikimas su policijos pareigūnu mūsų centro mokiniams suteikė reikalingos teisinės informacijos, paragino juos būti atsakingais už savo veiksmus. Tikimės, kad centre sumažės vidaus taisyklių pažeidimų, o mokiniai jausis saugūs.

p1011061.jpg

p1011047.jpg

      • Paruošė Silva Bosienė, socialinė pedagogė
Julija AstrauskienėįPenktadienis 19 rugsėjo 2014 - 09:41:53

Eiti į puslapį       >>  

Naujienų rubrikos
DB užklausų46. Atminties panaudojimas3,386KB