RADVILIŠKIO TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYMO CENTRASlogotipas1.jpg anigif11.gif
 
 
 
 
 
 

 
   Sveiki, Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro puslapio svečiai! Džiaugiamės, kad domitės mūsų mokykla. Kviečiame mokytis jaunuolius ir suaugusius, specialiųjų poreikių mokinius ir neįgaliuosius. Tikimės, kad rasite mūsų svetainėje Jus dominančią informaciją. Visuotinė Atvirų durų diena RTVMC


Balandžio 10 – ąją Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre organizuota Švietimo ir mokslo ministerijos inicijuota visuotinė atvirų durų diena, į kurią atvyko gausus būrys Radviliškio miesto mokyklų mokinių, pasirengusių išbandyti save, atrasti ir suprasti savo gebėjimus darbinėje veikloje. Atvykusius mokinius ir juos lydinčius mokytojus centro direktorius Jonas Pravilonis supažindino su RTVMC ir Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriuje ruošiamomis specialybėmis, palinkėjo sėkmės atliekant praktines užduotis pasirinktoje specialybėje. 

img_6451.jpg
 
Mokiniams buvo organizuota pažintinė ekskursija po centrą.


[ Skaityti toliau ]
Julija AstrauskienėįPenktadienis 11 balandžio 2014 - 11:12:11

 DALYVAVOME ŠIAULIUOSE VYKUSIOJE „PROFESIJŲ MUGĖJE“


Balandžio 8 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro ir Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus atstovai dalyvavo Šiaulių profesinio rengimo centro Technologijų skyriuje vykusioje „Profesijų mugėje 2014“, kurios metu vyko ir jaunimo meno festivalis „Mes PROFai“. 
RTVMC profesijos mokytoja Janė Džiautienė, profesinio tinkamumo nustatymo ir orientavimo skyriaus specialistas Eugenijus Mikšas ir automobilių mechaniko specialybės mokiniai supažindino į renginį atvykusius mokinius su stojimo ir mokymosi mūsų centre galimybėmis, dalijo lankstinukus, informacinius suvenyrus. Centro atstovai pristatė staliaus, viešbučio darbuotojo, šaltkalvio specialybių mokinių pagamintų darbų ekspoziciją. Didelio lankytojų dėmesio sulaukė staliaus specialybės mokinių darbai. 
Šeduvos skyriaus elektromontuotojo ir virėjo specialybių mokiniai, vadovaujami mokytojų Marytės Selenienės ir Vytauto Selenos, dalyvavo meninėje programoje. 
Už mokinių darbų ekspoziciją ir meninę programą buvome apdovanoti diplomais ir atminimo suvenyrais.

100_9405.jpg

100_9412.jpg

Paruošė Alfonsas Ivoškis, profesinio mokymo skyriaus vedėjas
Julija AstrauskienėįKetvirtadienis 10 balandžio 2014 - 16:54:36

 ENABLE Apdovanojimai


Paskelbtas kvietimas gauti Enable Apdovanojimą! 

enable.png

Enable bendradarbiavimo tinklas pažymi ir apdovanoja žmones, kurie naudoja ICT (informacines komunikacines technologijas) siekiant padėti suaugusiems neįgaliems dalyvauti Mokymosi visa gyvenimą programoje, įveikti kliūtis, ir padidinti jų galimybes. 

Yra 3 skirtingos apdovanojimų kategorijos ir 3 prizai. 
1.    Neįgaliajam, kuris naudoja ICT kad padėtų besimokantiems neįgaliems suaugusiems žmonėms. 
Prizas: HP 250 G1 Notebook PC, įsteigtas Assistive Solutions.  
2.    Mokytojui, kuris inovatyviai naudoja ICT, kad padėtų besimokantiems suaugusiems neįgaliems.
Prizas: iPad Mini with i-read/write software, įsteigtas TextHelp
3.    Naujos programinės įrangos suaugusiems besimokantiems neįgaliems kūrėjui.
Prizas: dalyvio vieta ALT-C 2014 konferencijoje, finansuojama ALT Inclusive Learning SIG

Nominuokite save arba ką nors kitą 

Parsisiųskite paraiškos formą iš čia: nomination form ir grąžinkite ją, užpildytą anglų kalba, į elektroninį paštą hanna.pasterny@cris.org.pl . Kandidatų į nominacijas pateikimo terminas pratęsiamas iki 2014-04-30.

Laimėtojai bus paskelbti Enable konferencijoje birželio mėnesį. Daugiau informacijos apie konferenciją: Enable conference in June

Enable Apdovanojimo garbės globėjas - Profesorius Jerzy Buzek, buvęs Europos Parlamento prezidentas.

Julija AstrauskienėįPirmadienis 07 balandžio 2014 - 14:45:03

 RTVMC ATSTOVAI KĖDAINIUOSE PRISTATĖ CENTRO VEIKLĄ


Balandžio 3 dieną RTVMC profesinio mokymo skyriaus vedėjas Alfonsas Ivoškis, profesijos mokytoja Janė Džiautienė ir profesinio tinkamumo nustatymo ir orientavimo skyriaus specialistas Eugenijus Mikšas dalyvavo Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo mokykloje vykusioje Profesinių mokyklų mugėje. 
Kartu su Kėdainių, Kauno, Jonavos, Panevėžio, Ukmergės profesinio mokymo įstaigomis RTVMC atstovai mugės dalyviams pristatė  centro veiklą.  Vėliau mokiniai ir mokytojai galėjo individualiai susipažinti su įstojimo ir mokymosi mūsų centre galimybėmis, apžiūrėti mokinių darbų parodėlę.  

l_003.jpg

l_005.jpg
Julija AstrauskienėįPirmadienis 07 balandžio 2014 - 11:07:15

 CENTRO KREPŠININKAI IŠKOVOJO SIDABRO MEDALIUS


Balandžio 2 dieną Kaune vykusiame Lietuvos Specialiosios Olimpiados krepšinio čempionate RTVMC krepšininkai iškovojo II vietą. Sportininkai buvo apdovanoti sidabro medaliais.  

101_0629.jpg
[ Skaityti toliau ]
Julija AstrauskienėįPenktadienis 04 balandžio 2014 - 11:15:28

 RTVMC ATLETŲ PERGALĖ VENTOJE


Kovo 27 dieną Ventoje vyko Lietuvos Specialiosios Olimpiados štangos spaudimo komandinės varžybos. Varžybose dalyvavo 6 komandos. Kiekvieną komandą sudarė keturi atletai, kurie turėjo kuo daugiau kartų išspausti 50 kg sveriančią štangą. Atletams buvo leidžiama atlikti du bandymus, kurių rezultatai buvo sumuojami į vieną bendrą rezultatą.

101_0619.jpg


[ Skaityti toliau ]
Julija AstrauskienėįPenktadienis 04 balandžio 2014 - 11:08:09

Eiti į puslapį       >>  

Naujienų rubrikos
DB užklausų49. Atminties panaudojimas2,940KB