RADVILIŠKIO TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYMO CENTRASKviečiame mokytis!
Kviečiame mokytis!
logotipas1.jpg anigif11.gif
 
 
 
 
 
 

 
   Sveiki, Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro puslapio svečiai! Džiaugiamės, kad domitės mūsų mokykla. Kviečiame mokytis jaunuolius ir suaugusius, specialiųjų poreikių mokinius ir neįgaliuosius. Tikimės, kad rasite mūsų svetainėje Jus dominančią informaciją. CENTRO STALO TENISININKŲ PERGALĖ JURDAIČIUOSE


   Spalio 22 dieną Jurdaičių socialinės globos namuose vyko Lietuvos Specialiosios Olimpiados Komiteto 2014 m.  jungtinis stalo teniso čempionatas. Jame puikiai pasirodė Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro sportininkai.
   Vyrų dvejeto varžybose RTVMC mokinys Kazimieras Tirilis ir profesijos mokytojas Valdimaras Balčiauskis iškovojo I-ąją vietą. Mišraus dvejeto varžybose centro mokinei Aistei Alešiūnaitei ir profesijos mokytojui Valdimarui Balčiauskiui  taip pat skirta I-oji vieta.
   Moterų dvejeto varžybose Aistė Alešiūnaitė ir RTVMC kūno kultūros mokytoja metodininkė Stefa Bartkuvienė užėmė I-ąją vietą. Mišraus dvejeto varžybose kovoję Kazimieras Tirilis ir mokytoja Stefa Bartkuvienė taip pat buvo nenugalimi.
   Visi varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais.
 
 
stalo_ten_1.jpg
 
stalo_ten_2.jpg
 
Audronė Urbonavičienė, bibliotekininkė
 
Julija AstrauskienėįKetvirtadienis 23 spalio 2014 - 14:24:56

 2014-1-LT01-KA102-000139 „Geriausia praktika jaunuoliams, turintiems mažiau galimybių“.


erasmus_mazas.jpg

2014-2015 mokslo metais Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centras įgyvendina projektą Nr. 2014-1-LT01-KA102-000139 „Geriausia praktika jaunuoliams, turintiems mažiau galimybių“. 
Šiuo metu yra įgyvendinamas trijų savaičių darbo vizitas į Ispaniją, į Tenerifės salą, kur trys šaltkalvių specialybės mokiniai, du stalių specialybės mokiniai ir vienas stalių specialybės absolventas atlieka praktiką darbo vietose, kurias suteikė savivaldybė Granadilla de Abona. Tai jau antras projektas, kuris įgyvendinamas RTVMC kartu su šiais darbdaviais. 
Pirmą darbo dieną mokiniai susipažino su darbdaviais ir buvo supažindinti su darbo saugos taisyklėmis. Nusipaveikslavo su priimančių partnerių ir savivaldybės atstovais.

img_2427_-_kopija.jpg

Šaltkalvių specialybės mokiniai gamina metalo konstrukcijas. Jie karpo, lanksto metalą, iš mažesnių dalių virina konstrukcijas, kuriomis sutvirtina metalinius konteinerius. 

img_4059_-_kopija.jpg

img_4061_-_kopija.jpg

img_4094_-_kopija.jpg[ Skaityti toliau ]
Julija AstrauskienėįKetvirtadienis 23 spalio 2014 - 08:35:42

 DAR VIENAS SEMINARAS APDAILININKAMS


   Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre vyko UAB „Meffert Balica“ seminaras, kurį vedė pardavimų vadovas Audrius Alekna. Jis pristatė vokiečių įmonių PROFI TEC, DUFA, MEFFRT EFEKT-DESIGN gaminamą produkciją, apibūdino dažų, gruntų ir kitų gaminių kokybę, savybes.
  Kita seminaro dalis buvo iliustruojama praktiškai demonstruojant dažų dengiamumą bei dekoratyvinių efektų išgavimą. Praktinius darbus demonstravo Mindaugas Jatulis.
  Seminaras skirtas apdailininkų specialybės mokiniams bei darbo biržos studentams. Visi klausėsi pristatymo su dideliu susidomėjimu. Įmonės „Meffert Balica“  atstovai kalbėjosi su RTVMC administracijos atstovais ir ketina pasirašyti bendradarbiavimo sutartį. 
 
 
apdailin_1.jpg
 
apdailin2.jpg
                                                                                                                      
 
                                                           Romas Elinauskas, vyresnysis profesijos mokytojas
Julija AstrauskienėįPirmadienis 20 spalio 2014 - 09:35:41

 PIRMAKURSIŲ KRIKŠTYNOS


   Kaip ir kiekvieną rudenį, centro pirmakursiai su nerimu laukė krikštynų. Spalio 16 dieną po pamokų prie bendrabučių išsirikiavusių „nuliukų“ laukė vyresniųjų kursų mokiniai, parengę ilgą ir  sudėtingą  kliūčių ruožą. Pirmakursiai turėjo pereiti siaubo tunelį, fontano lietų, minų lauką, parodyti orientacinius gebėjimus. Prie aktų salės pirmakursiai buvo pavaišinti „jėgų suteikiančiu eliksyru“.
  Aktų salėje susirinkusius pasveikino vedantieji Andželika ir Mindaugas,  kurie pirmakursius pakvietė prisistatyti ir įrodyti, kad jie verti tapti pilnateisiais centro mokiniais.
  Visų specialybių pirmakursių prisistatymai buvo  išradingi, linksmi.  Trečio kurso mokiniai pirmakursiams įteikė savo gamintas dovanėles. Atskirą užduotį turėjo atlikti pirmo kurso grupių seniūnai, kad įrodytų, jog sugebės suburti vieningą kaip kumštis grupę. Pirmo kurso grupių auklėtojai taip pat gavo užduočių.
  Atlikus krikšto apeigas, pirmakursius pasveikino centro direktorius Jonas Pravilonis, kuris   padėkojo už gražius ir kūrybingus pasirodymus bei palinkėjo gerai mokytis, būti draugiškais, aktyviais centro bendruomenės nariais. 
                                                                                                                 
 krikstinos.gif
 
                                                                                                Vitalija Rutkauskienė, mokytoja
Julija AstrauskienėįPenktadienis 17 spalio 2014 - 13:19:03

 AKCIJA ,,AUTOMOBILĮ KEISK Į DVIRATĮ“


       Minėdami Tarptautinę dieną be automobilio, centro mokiniai surengė akciją: jau nuo pat ryto darbuotojams ir mokiniams dalino lankstinukus ir pateikinėjo klausimus, kokia  dar susisiekimo priemone, be automobilio, galima vykti į darbą, kaip automobilio išmetamos dujos veikia aplinką, ar naudingas šiaurietiškas ėjimas su lazdomis ir kt. Lankstinukais buvo „papuoštos“ ir centro darbuotojų mašinos: taip norėta atkreipti dėmesį į neigiamą transporto įtaką aplinkai ir žmonėms.  Tie, kurie akcijos dieną atvyko dviračiais, sulaukė pagyrimo, nes prisidėjo prie švarios aplinkos išsaugojimo.                                
 
automobil.jpg                                                                
  Jolita Baužienė, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė  
Julija AstrauskienėįPenktadienis 10 spalio 2014 - 09:03:23

 DALYVAVOME LANKSTINUKO KONKURSE


       RTVMC mokiniai Mindaugas Zakarauskas, Donata Jucaitė, Aušra Geštautaitė ir  Kristina Jancevičiūtė dalyvavo Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro organizuotame lankstinuko konkurse "Kartu mes galime to išvengti", skirtame Pasaulinei savižudybių prevencijos dienai paminėti.     
      Europos kambaryje centro visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Jolita Baužienė su mokiniais ne tik diskutavo apie sportą, meilę,  laisvalaikio praleidimą, bet ir apie tai, kad, užplūdus blogiems jausmams, reikia būtinai pasikalbėti su draugais, artimaisiais, neužsidaryti vieniems su savo liūdesiu ir skausmu. Savo mintis jaunuoliai užrašė pačių pagamintuose lankstinukuose.
       Prie pirmos pagalbos kabineto mokinai galėjo paskaityti informacinį stendą „Stresui sakome Ne“, buvo dalinami lankstinukai „Ką turėtume žinoti apie stresą“ ir  „Kaip tapti  atsparesniam stresui“.
 
 
lankstinuk_jol.jpg
Julija AstrauskienėįKetvirtadienis 09 spalio 2014 - 15:14:04

Eiti į puslapį       >>  

Naujienų rubrikos
DB užklausų46. Atminties panaudojimas3,389KB