RADVILIŠKIO TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYMO CENTRASKviečiame mokytis!
Kviečiame mokytis!
logotipas1.jpg anigif11.gif
 
 
 
 
 
 

 
   Sveiki, Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro puslapio svečiai! Džiaugiamės, kad domitės mūsų mokykla. Kviečiame mokytis jaunuolius ir suaugusius, specialiųjų poreikių mokinius ir neįgaliuosius. Tikimės, kad rasite mūsų svetainėje Jus dominančią informaciją. PADĖKOS VAKARAS


Laukdami gražiausių metų švenčių Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro mokiniai ir darbuotojai surengė Kalėdinių dekoracijų parodą, kurioje eksponavo pačių rankomis sukurtus darbus. Virėjo ir viešbučio darbuotojo specialybių mokiniai paruošė šventinių valgių parodą. 
Gruodžio 16 dieną į Padėkos vakarą aktų salėje susirinko RTVMC bendruomenės nariai, norėdami pasidžiaugti sėkmingai praėjusiais metais ir pasvarstyti, ko tikimasi ateinančiais. Vakaro vedėjai Irenai Kavaliauskienei palinkėjus, kad visų širdis nušviestų tauri Advento žvakių šviesa, centro mokiniai  uždegė didelę Advento žvakę. Skambant eilėms buvo uždegtos ir mažos  žvakelės, kad šios įžiebtų kiekvieno širdyje atleidimo, ramybės, švelnumo ir meilės žiburėlius. Su artėjančiomis šventėmis vakaro dalyvius pasveikino direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė, linkėdama, kad, pasitinkant šventes, namuose kvepėtų ne tik pyragais, mandarinais, cinamonu, bet  ir gerais darbais. 

p1010646.jpg

Puikias Kalėdines giesmes centro bendruomenei dovanojo Radviliškio Švč. Mergelės Marijos Gimimo parapijos jaunimo choras, vadovaujamas Aurelijos Šakinienės. Šventinę nuotaiką pratęsė į svečius atvykusio Šiaulių rajono Šakynos kultūros namų saviveiklininkų kolektyvo, vadovaujamo Alfonso Giedros, koncertas. 
Padėkos vakaras tęsėsi bendrabučiuose, kur mokiniai vaišinosi šventine vakariene, žaidė lietuvių liaudies žaidimus. Vakarienės metu juos aplankė centro administracijos atstovai, Kalėdų senelis su Snieguole, nešini dovanomis.


[ Skaityti toliau ]
Julija AstrauskienėįPenktadienis 19 gruodžio 2014 - 10:48:54

 DALYVAVOME KONKURSE „BLAIVI TAUTA – LAISVA TAUTA“


   Atsiliepdami į projekto vadovo Algirdo Jankausko kvietimą dalyvauti projekte VPI-1.3-SADM-01-K-02-012 Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro apdailininko specialybės mokytojai ir mokiniai 2014 metų pavasarį ruošėsi ir dalyvavo Lietuvos moksleivių ir suaugusiųjų rašinių ir piešinių konkurse ,,Blaivi tauta – laisva tauta“. Pasibaigus parodai, lapkričio 29 dieną mokytojams ir mokiniams buvo įteikti padėkos raštai.     
   Mokinius konkursui rengė profesijos mokytojai Romas Elinauskas ir Almantas Minkevičius. Konkurse dalyvavo centro mokiniai: Aurelija Benaitytė, Eglė Stanislavskaja, Andrius Lazdovskij, Mindaugas Sirius, Saulius Budreckas ir Justas Nikiforovas.
 
blaivi_7898.jpg
 
                                                                                         Almantas Minkevičius, profesijos mokytojas
Julija AstrauskienėįKetvirtadienis 18 gruodžio 2014 - 13:56:04

 2014-1-LT01-KA102-000139


Jau antra RTVMC mokinių grupė atlieka darbo praktiką pagal projektą Nr. 2014-1-LT01-KA102-000139 „Geriausia praktika jaunuoliams, turintiems mažiau galimybių“. Šiuo metu yra įgyvendinamas trijų savaičių darbo vizitas į Ispaniją, į Tenerifės salą, kur trys šaltkalvių specialybės mokiniai ir trys stalių specialybės mokiniai atlieka praktiką savivaldybėje Granadilla de Abona, keturiose smulkaus verslo įmonėse. 
Pirmą darbo dieną mokiniai buvo supažindinti su darbdaviais ir su darbo saugos taisyklėmis. 
Trys staliai dirba stalių dirbtuvėse, jie gamina baldų detales, 

img_6025_-_copy.jpg

poliruoja, beicuoja, dažo jas, surenka naujus baldus. 

img_6020_-_copy.jpg

Taip pat atnaujina ir restauruoja senus.

img_5976_-_copy.jpg

Taip pat jie, kartu su darbdaviu, vykdo užsakymus- keičia senus langus ir duris. 

dscf0217_-_copy.jpg

Šaltkalvių mokiniai visi dirba pas skirtingus darbdavius. Bet dirbtuvės, kuriose jie dirba, yra visai šalia. 
Šaltkalviai pagal savo darbdavių nurodymus atlieka darbus, vykdo užsakymus. Jie pjausto, lanksto metalą, suvirina rėmus ir figūrinius strypus, pagamina tvoreles. 

img_6088_-_copy.jpg

img_6291_-_copy.jpg

Pagamintą produktą šveičia ir dažo, paruošdami kaitriai tropikų saulei. Tenerifėje visos metalinės konstrukcijos būtinai dažomos, kad ilgiau tarnautų. 
Savaitgaliais mokiniai pramogauja. Jie jau pamatė Granadilą, San Isidro, Los Kristianos, Las Amerikas miestus, aplankė Akvalandą, Jungle parką, Siam parką, LORO parką, maudėsi Atlanto vandenyne. 
Darbo praktika eina į pabaigą. Mokinių pasiekimai bus įvertinti Europasais ir darbdavių išduotais pažymėjimais. 
Straipsnis apie mūsų praktiką įkeltas į Granadila savivaldybės laikraštį, visa grupė nusipaveikslavo su darbdaviais ir miesto meru.
Paskaityti straipsnį galima čia:
Julija AstrauskienėįPenktadienis 12 gruodžio 2014 - 23:27:23

 RTVMC MOKINIAI MĖGSTA KREPŠINĮ


Lapkričio – gruodžio mėnesiais Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre vyko įvairios krepšinio varžybos.
   Vaikinų grupės aktyviai dalyvavo tarpgrupinėse vaikinų krepšinio varžybose.  Po ilgų kovų pirmą vietą iškovojo Š-2 grupės vaikinai, antrą vietą užėmė Š-3 grupės mokiniai, trečia vieta atiteko Ap-3 grupės vaikinams.
   Tarpgrupinėse merginų 3x3 krepšinio varžybose A lygyje nenugalima buvo Vd-3 grupės komanda. B lygyje pirmą vietą iškovojo V14 grupės merginos.
   Gruodžio 11 dieną centre vyko Kalėdinis vaikinų 3x3 krepšinio turnyras. Vaikinai iš skirtingų grupių patys susibūrė į komandas. Turnyre pirmą vietą iškovojo komanda „Olimpiečiai“, antri liko „Fuksai“, treti – komanda „Žaibas“.
Julija AstrauskienėįPenktadienis 12 gruodžio 2014 - 11:23:15

 AIDS – GERIAU ŽINOTI!


        Gruodžio 1 – osios rytą RTVMC pirmo aukšto fojė buvo uždegtos žvakutės, o darbuotojams ir mokiniams prisegti raudoni kaspinėliai – tai vilties, paramos ir atsakomybės simbolis minint Pasaulinę AIDS dieną.
       Lapkričio 28 dieną Europos kambaryje mokiniai diskutavo temomis  „AIDS – geriau žinoti!“, ,,AIDS – žmonijos rykštė“. Savo mintis apie šią baisią ligą jie išreiškė aprašymuose ir piešiniuose. I aukšto fojė buvo parengti stendai su aprašymais  ir mokinių piešiniais. Viešbučio darbuotojo specialybės I kurso mokiniai ir profesijos mokytoja Janė Džiautienė darė karpinius ,,Mano didelės svajonės“.                 
      Pokalbių metu paaiškėjo, kad mokiniai gali gyventi kitaip: užsiimdami mėgstama veikla bei linkėdami vieni kitiems dažniau šypsotis, daugiau sportuoti, mylėti ir saugoti ne tik save, bet ir šalia esančius. Aktyviausi dalyviai apdovanoti Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro dovanėlėmis. 
 
   aids_2.jpg
  
aids_1.jpg
 
aids_5.jpg
 
aids_4.jpg                                         
                        Jolita Baužienė, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė                         
Julija AstrauskienėįPenktadienis 05 gruodžio 2014 - 11:55:22

 RTVMC VYKO LSO JĖGOS TRIKOVĖS ČEMPIONATAS


                 Lapkričio 27 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre vyko Lietuvos Specialiosios Olimpiados jėgos trikovės čempionatas. Mūsų centro sportininkai, kuriuos varžyboms rengė kūno kultūros mokytojas metodininkas Dalis Lapašinskas, čempionate pasiekė gerų rezultatų.                 
         Moterų tarpe svorio kategorijoje iki 60 kg nugalėjo RTVMC mokinė Malvina Ladukaitė. Svorio kategorijoje virš 60 kg geriausiai pasirodė Inga Valentaitė iš Aukštelės SGN.            
         Vyrų tarpe atskirose svorio kategorijose nugalėtojais tapo: Modestas Kalinauskas – RTVMC, Pijus Kupričenko – Kaunas, Ernestas Rafonavičius – RTVMC, Justinas Bladika – RTVMC, Aivaras Selenis – RTVMC, Dalius Petroška – RTVMC, Arūnas Janušauskas – Aukštelkės SGN.      
         Komandinėje įskaitoje I vietą iškovojo mūsų centro komanda. II vietą užėmė Aukštelės SGN komanda, o III – Kauno Vilijampolės SGN komanda.
        Čempionato nugalėtojus pasveikino RTVMC direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė. Ingai Valentaitei ir Justinui Bladikai, čempionate pasiekusiems geriausių rezultatų, ji įteikė RTVMC įsteigtus prizus. Treneriai, paruošę čempionus, apdovanoti specialiais prizais.
        Varžyboms tradiciškai teisėjavo sunkiosios atletikos veteranas Edvardas Nakčiūnas.
 
anigif_9.gif
 
Julija AstrauskienėįPenktadienis 28 lapkričio 2014 - 14:18:45

Eiti į puslapį       >>  

Naujienų rubrikos
DB užklausų46. Atminties panaudojimas3,403KB