Date / Time
 
Pagrindinis meniu
Viešieji pirkimai
Kokybės užtikrinimas
RTVMC vairavimo mokykla
EUROPASS dokumentas
Pagal projektus dalyvaudami darbo praktikoje užsienyje, LRPRC mokiniai gauna EUROPASS mobilumo dokumentus. 
europass.jpg
Baigus profesinę mokyklą galima gauti ir
Europass pažymėjimo priedėlį. 
Jį nemokamai gali gauti kiekvienas Lietuvos pilietis, baigęs profesinio mokymo programą arba profesinio rengimo kursus ir turintis tai įrodantį pažymėjimą.   
INTERNATIONAL PARTNERS
INTERNATIONAL PROJECTS
ENABLE
Mokyklos partnerės
Partneriai darbdaviai
Mūsų partneriai
svetaine.png

keiciu_v_baneris.gif


Laisvalaikis
Laisvalaikio metu mokiniai gali lankyti įvairius būrelius. Centre veikia šokių, dainavimo, pirografijos (deginimo), dailės, interneto, rankdarbių, stalo žaidimų ir daug kitų būrelių. Savo darbais mokiniai puošia aplinką. Šiemet, laukdami Velykų, auklėtojos B.Adminienės rankdarbių būrelio mokiniai taip papuošė trečio bendrabučio foje.copy_of_img_8695b.jpg
Sporto klubas "Vilties olimpas"
Svarbiausios nuorodos
copy_of_smm.gif
copy_of_logo_aikos.gif


smpf_logo.jpg
copy_of_darbo_birza_a.png

socmin.gif

i94tds82.gif
pprc.gif
sppc.gif
itc.gif
lssic.gif
lmssc.gif
herbas.gif
Saugus Internetas
LRPRC darbuotojų profsąjunga
Šeduvos TVMS
Naujienos 2015
pratkpšs
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
 
Kur mes esame
 
Gedimino g. 81, Radviliškis
 


Laikrodis
Sportas RTVMC
Nuo pat mokyklos įsikūrimo čia vykdomas labai aktyvus mokinių sportinis parengimas. LRPRC, vėliau pavadinto RTVMC,  auklėtiniai įvairiais metais tapdavo Spec. Olimpiadų nugalėtojais.
copy_of_image0012.jpg
Specialiosiose Olimpiadose Atlantoje (JAV), Romoje (Italija), Šanchajuje (Kinija), Turkijoje, Lenkijoje, Graikijoje mūsų mokiniai laimėdavo aukso, sidabro ir bronzos medalius.
Pagalbos telefonai
  • Jaunimo linija
  • 8 800 28888 (darbo laikas 16:00-07:00 val. kasdiena, savaitgaliais visą parą).
  • Vaikų linija
  • 8 800 11111 (darbo laikas 11:00-21:00 val. kasdien).
  • Vilties linija
  • 8 800 60700 (darbo laikas visą parą).
  • Linija dovėrija
  • 8 800 77277 (pagalba teikiama rusų kalba, darbo laikas 16:00-20:00).
Lankytojų vėliavų skaitiklis

Mūsų svetainę aplankė svečiai iš 75 pasaulio šalių!
Svetainės statistika: aplankiusių svečių šalių vėliavos ir lankytojų skaičius
 Free counters! 
Jūsų IP adresas
RTVMC, Ketvirtadienis 21 gegužės 2015 - 15:46:22 //


aaa1.gif


CENTRE APSILANKĖ SVEČIAI IŠ KUPIŠKIO
RTVMC, Ketvirtadienis 28 gegužės 2015 - 15:25:27 //


   Gegužės 28 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre lankėsi Vaiko gerovės komisijos nariai ir pagalbos specialistai iš Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos. Tikslas – susipažinti su Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre rengiamomis profesijomis, ugdytinių gyvenimo sąlygomis bei VGK veikla.
   Atvykusieji susitiko su centro administracija ir socialine pedagoge. Direktorius Jonas Pravilonis supažindino svečius su Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro veikla. Specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių profesinio mokymo/si galimybes pristatė profesinio mokymo skyriaus vedėjas Alfonsas Ivoškis.
 
skaitykl_5.jpg 
 
skaitykl2.jpg 
 
skaitykl3.jpg
 


[ Skaityti toliau ]


SVEČIAI IŠ ITALIJOS
RTVMC, Ketvirtadienis 28 gegužės 2015 - 15:03:31 //


   Gegužės 26 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre apsilankė svečiai iš Italijos ir Neįgaliųjų draugijos atstovai iš Vilniaus, lydimi Šiaulių universiteto Socialinės gerovės ir negalės studijų fakulteto specialistų.
   Svečiams organizuotas susitikimas su centro administracija, kurio metu direktorius Jonas Pravilonis  pristatė centro veiklą, supažindino su specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems mokiniams skirtomis profesinio mokymo programomis.
 
direkt.jpg
 


[ Skaityti toliau ]


RTVMC VYKO RESPUBLIKINIS PROFESINIO MEISTRIŠKUMO KONKURSAS
RTVMC, Ketvirtadienis 21 gegužės 2015 - 16:08:03 //


      Gegužės 21 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre vyko respublikinis virėjo ir viešbučio darbuotojo profesinio meistriškumo konkursas „Jaunieji talentai 2015“.
      Konkurso atidarymo metu sėkmės ir gerų rezultatų palinkėjo Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro direktorius Jonas Pravilonis. Profesinio mokymo skyriaus vedėjas Alfonsas Ivoškis pristatė virėjo ir viešbučio darbuotojo specialybių konkurso dalyves, paskelbė užduočių vertinimo komisijos narius, atvykusius iš Kęstučio Gailiūno įmonės, UAB „Šeduvos malūnas“, UAB „Šeduvos kepykla“.
 
atidarymas.jpg


[ Skaityti toliau ]


RTVMC APLANKĖ ŽYGIO „PER ŽYDINČIĄ LIETUVĄ“ DALYVIAI
RTVMC, Trečiadienis 20 gegužės 2015 - 11:35:39 //


    Lietuvai pagražinti draugija, kuri siekia, kad Lietuvoje būtų kuo daugiau gražių poilsio kampelių, o žmonių širdyse daugiau dvasingumo ir meilės tėvynei, jos gamtai, gegužės 18 – 23 dienomis organizuoja dviratininkų žygį „Per žydinčią Lietuvą“. Žygis skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25 – mečiui ir Lietuvai pagražinti draugijos atkūrimo 20 – mečiui paminėti.
    Žygio metu gegužės 18 dieną dviratininkai organizavo valstybingumo šventę Radviliškio laisvalaikio ir pramogų parke ir aplankė Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centrą, pasidalino įspūdžiais su centro bendruomenės nariais.     
    Susitikimo metu centro direktorius Jonas Pravilonis džiaugėsi, kad mūsų mokymo įstaiga turėjo galimybę prisidėti prie kilnios Lietuvai pagražinti draugijos misijos įgyvendinimo.
 
dvir.jpg
 
dvir1.jpg
 
   Lietuvai pagražinti draugijos pirmininkas Juozas Dingelis ir Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro direktorius Jonas Pravilonis žygeivių apsilankymo centre metu.
 
dvir2.jpg


POPIETĖ „ARBATA IR JOS GALIA“
RTVMC, Pirmadienis 18 gegužės 2015 - 08:43:11 //


    Minėdami Tarptautinę šeimos dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro mokiniai susirinko į mokinių tarybos inicijuotą popietę „Arbata ir jos galia“. Išmanumo, kūrybiškumo ir geros nuotaikos netrūko nei vienai grupei. Tarsi darni šeima prie paserviruotų stalų, ant kurių garavo skirtingus aromatus skleidžianti arbata, susėdo aštuonių grupių mokiniai ir jų auklėtojai.
    Centro direktorius Jonas Pravilonis pasidžiaugė prasminga mokinių tarybos iniciatyva ir atsakingu mokinių požiūriu į šeimos vertybes.   
 
arbatos1.jpg                   


[ Skaityti toliau ]


Eiti į puslapį       >>  
Naujienų rubrikos
DB užklausų45. Atminties panaudojimas3,366KB