RADVILIŠKIO TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYMO CENTRASlogotipas1.jpg anigif11.gif
 
 
 
 
 
 

 
   Sveiki, Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro puslapio svečiai! Džiaugiamės, kad domitės mūsų mokykla. Kviečiame mokytis jaunuolius ir suaugusius, specialiųjų poreikių mokinius ir neįgaliuosius. Tikimės, kad rasite mūsų svetainėje Jus dominančią informaciją. Projekto Nr. VP1-2.3-ŠMM-01-V-01-002 baigiamoji konferencija


Balandžio 17 dieną „Europa City Vilnius“ viešbutyje (Jasinskio g. 14, Vilnius) vyko projekto „Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme  (I etapas)“ baigiamoji konferencija, kurią organizavo projekto vykdytojas - Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras (direktorius Algirdas Sakevičius).
Konferencijoje dalyvavo mokymo įstaigų karjeros konsultantai, karjeros koordinatoriai ir lektoriai.
Radviliškio rajonui atstovavo karjeros konsultantė Živilė Laurutienė ir RTVMC karjeros koordinatorius Kazimieras Špokauskas.
Projekto veiklą nuo 2010-05-03 iki 2014-05-03 pristatė projekto vadovas Rimantas Pranskaitis ir kiti lektoriai. Po visų pasisakymų vyko konferencijos refleksija, bei aptartas tolesnis karjeros konsultantų ir karjeros koordinatorių darbų tęstinumas pasibaigus projektui.

  • Paruošė Kazimieras Špokauskas
Julija AstrauskienėįŠeštadienis 19 balandžio 2014 - 00:16:45

 Projektas Nr. LLP-LdV-IVT-2012-LT-0784


Įgyvendinant RTVMC Leonardo da Vinci projektą Nr. LLP-LdV-IVT-2012-LT-0784 „Stalių stažuotė specialių poreikių mokiniams“  šešių stalių specialybės mokinių grupė, kurią sudarė trys mokiniai iš Kauno socialinių paslaugų ir statybos verslo darbuotojų profesinio rengimo centro ir trys mokiniai iš Všį Kuršėnų politechnikos mokyklos, 2014-03-31/2014-04-18 atliko darbinę praktiką Vokietijoje, Švėrino mieste.

img_1936.jpg

Mokiniai dirbo įmonėje Der Baufirma Schelfbau GmbH & Co KG. Švėrino miesto senamiestyje jie mokėsi praktiškai restauruoti senovinės architektūros namą.[ Skaityti toliau ]
Julija AstrauskienėįPenktadienis 18 balandžio 2014 - 23:29:55

 Radviliškio rajono karjeros koordinatorių pasitarimas


Balandžio14 dieną Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinėje mokykloje vyko Radviliškio rajono karjeros koordinatorių pasitarimas - „Gerosios patirties pasidalijimas“ su kitais projekto dalyviais įgyvendinant projektą „Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme (I etapas)“. 
Karjeros koordinatoriai pristatė vieną savo ugdymo karjeros renginį (išvyką, susitikimą su įžymiais žmonėmis, pažintinę ekskursiją, karjeros pamoką, karjeros dieną ir t.t.).  
Radviliškio rajono ugdymo įstaigų karjeros konsultantė Živilė Laurutienė padėkojo visiems karjeros koordinatoriams už ugdymo karjeros renginio pristatymą ir už atliktą darbą projekte. Karjeros koordinatoriai aptarė savo ateities planus pasibaigus projektui.


kaz_2014_04.jpg

Paruošė Kazimieras Špokauskas
Julija AstrauskienėįTrečiadienis 16 balandžio 2014 - 11:43:29

 Visuotinė Atvirų durų diena RTVMC


Balandžio 10 – ąją Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre organizuota Švietimo ir mokslo ministerijos inicijuota visuotinė atvirų durų diena, į kurią atvyko gausus būrys Radviliškio miesto mokyklų mokinių, pasirengusių išbandyti save, atrasti ir suprasti savo gebėjimus darbinėje veikloje. Atvykusius mokinius ir juos lydinčius mokytojus centro direktorius Jonas Pravilonis supažindino su RTVMC ir Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriuje ruošiamomis specialybėmis, palinkėjo sėkmės atliekant praktines užduotis pasirinktoje specialybėje. 

img_6451.jpg
 
Mokiniams buvo organizuota pažintinė ekskursija po centrą.


[ Skaityti toliau ]
Julija AstrauskienėįPenktadienis 11 balandžio 2014 - 11:12:11

 DALYVAVOME ŠIAULIUOSE VYKUSIOJE „PROFESIJŲ MUGĖJE“


Balandžio 8 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro ir Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus atstovai dalyvavo Šiaulių profesinio rengimo centro Technologijų skyriuje vykusioje „Profesijų mugėje 2014“, kurios metu vyko ir jaunimo meno festivalis „Mes PROFai“. 
RTVMC profesijos mokytoja Janė Džiautienė, profesinio tinkamumo nustatymo ir orientavimo skyriaus specialistas Eugenijus Mikšas ir automobilių mechaniko specialybės mokiniai supažindino į renginį atvykusius mokinius su stojimo ir mokymosi mūsų centre galimybėmis, dalijo lankstinukus, informacinius suvenyrus. Centro atstovai pristatė staliaus, viešbučio darbuotojo, šaltkalvio specialybių mokinių pagamintų darbų ekspoziciją. Didelio lankytojų dėmesio sulaukė staliaus specialybės mokinių darbai. 
Šeduvos skyriaus elektromontuotojo ir virėjo specialybių mokiniai, vadovaujami mokytojų Marytės Selenienės ir Vytauto Selenos, dalyvavo meninėje programoje. 
Už mokinių darbų ekspoziciją ir meninę programą buvome apdovanoti diplomais ir atminimo suvenyrais.

100_9405.jpg

100_9412.jpg

Paruošė Alfonsas Ivoškis, profesinio mokymo skyriaus vedėjas
Julija AstrauskienėįKetvirtadienis 10 balandžio 2014 - 16:54:36

 ENABLE Apdovanojimai


Paskelbtas kvietimas gauti Enable Apdovanojimą! 

enable.png

Enable bendradarbiavimo tinklas pažymi ir apdovanoja žmones, kurie naudoja ICT (informacines komunikacines technologijas) siekiant padėti suaugusiems neįgaliems dalyvauti Mokymosi visa gyvenimą programoje, įveikti kliūtis, ir padidinti jų galimybes. 

Yra 3 skirtingos apdovanojimų kategorijos ir 3 prizai. 
1.    Neįgaliajam, kuris naudoja ICT kad padėtų besimokantiems neįgaliems suaugusiems žmonėms. 
Prizas: HP 250 G1 Notebook PC, įsteigtas Assistive Solutions.  
2.    Mokytojui, kuris inovatyviai naudoja ICT, kad padėtų besimokantiems suaugusiems neįgaliems.
Prizas: iPad Mini with i-read/write software, įsteigtas TextHelp
3.    Naujos programinės įrangos suaugusiems besimokantiems neįgaliems kūrėjui.
Prizas: dalyvio vieta ALT-C 2014 konferencijoje, finansuojama ALT Inclusive Learning SIG

Nominuokite save arba ką nors kitą 

Parsisiųskite paraiškos formą iš čia: nomination form ir grąžinkite ją, užpildytą anglų kalba, į elektroninį paštą hanna.pasterny@cris.org.pl . Kandidatų į nominacijas pateikimo terminas pratęsiamas iki 2014-04-30.

Laimėtojai bus paskelbti Enable konferencijoje birželio mėnesį. Daugiau informacijos apie konferenciją: Enable conference in June

Enable Apdovanojimo garbės globėjas - Profesorius Jerzy Buzek, buvęs Europos Parlamento prezidentas.

Julija AstrauskienėįPirmadienis 07 balandžio 2014 - 14:45:03

Eiti į puslapį       >>  

Naujienų rubrikos
DB užklausų48. Atminties panaudojimas2,940KB